Jump to content
Dogomania

Bartuś!!! Po śmierci pani! W spadku padaczka i morbital! MA DOM!!!


Hotel KADIF

Recommended Posts

[quote name='DIF']Odezwał się dzisiaj do mnie pan.... Podobno o Bartusiu dowiedział się od znajomych znajomych... Niestety to stary człowiek a Bartuś już raz śmierć swojej pani przeżył i nie wydaje mi się, żeby to był dobry dom. Oczywiście opowiedziałam mu historię Bartusia, włącznie z pogryzieniem Abry... Ma się zastanowić, ale ja nie jestem ZA.:shake:[/QUOTE]
.............rozumiem Cie DIF...kurcze...żeby znalazł sie jakiś tymczas, ktory zechcialby popracowac z Bartusiem...inaczej zcarno to widze..z dnia na dzień coraz "czarniej":(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj zadzwonił do mnie pewien pan z Wrocławia.
Chce zrobić "prezent" w postaci Bartusia swojej pracownicy, która po 18 latach straciła swojego ukochanego psa i bardzo rozpacza. Wytłumaczyłam panu, że "prezent" to nie jest dobry pomysł, bo czasami można bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Opowie pracownicy o Bartusiu. Może coś z tego wyniknie...

Niestety nie mam dobrych wieści! :placz:

W sobotę Bartuś trafił do weta na kastrację. Nagle zesztywniał i zaczął się trząś. Wet to widział i orzekł, że to padaczka na tle emocjonalnym.... Nie został wykastrowany i dostał luminal w tabletkach.
Wet jest pewna, że pies po trafieniu do domu się wyciszy i objawy padaczkowe mu miną.

OMG...
Co my zrobimy!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Dzisiaj zadzwonił do mnie pewien pan z Wrocławia.
Chce zrobić "prezent" w postaci Bartusia swojej pracownicy, która po 18 latach straciła swojego ukochanego psa i bardzo rozpacza. Wytłumaczyłam panu, że "prezent" to nie jest dobry pomysł, bo czasami można bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Opowie pracownicy o Bartusiu. Może coś z tego wyniknie...

Niestety nie mam dobrych wieści! :placz:

W sobotę Bartuś trafił do weta na kastrację. Nagle zesztywniał i zaczął się trząś. Wet to widział i orzekł, że to padaczka na tle emocjonalnym.... Nie został wykastrowany i dostał luminal w tabletkach.
Wet jest pewna, że pies po trafieniu do domu się wyciszy i objawy padaczkowe mu miną.

OMG...
Co my zrobimy!?[/QUOTE]
O Matko..........:(:(...normalnie dech mi zapiera:(
DIF a gdzie jest teraz Bartuś..???Wrocil po tym ataku do swojej samotni???:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']
W sobotę Bartuś trafił do weta na kastrację. Nagle zesztywniał i zaczął się trząś. Wet to widział i orzekł, że to padaczka na tle emocjonalnym.... Nie został wykastrowany i dostał luminal w tabletkach.
[/QUOTE]
DIF, a czy on miał badaną krew? Mój Guzik tez miał ataki padaczki, które całkowicie ustąpiły po zdiagnozowaniu problemów z wątrobą i podjęciu leczenia
Oczywiście on może tak reagować na stres, ale może lepiej wszystko sprawdzić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']DIF, a czy on miał badaną krew? Mój Guzik tez miał ataki padaczki, które całkowicie ustąpiły po zdiagnozowaniu problemów z wątrobą i podjęciu leczenia
Oczywiście on może tak reagować na stres, ale może lepiej wszystko sprawdzić?[/QUOTE]

Dokładnie, badanie krwi to podstawa.

Link to comment
Share on other sites

Kochane, nie wiem co u Bartusia.
Zadzwonię jutro do pani Grażynki i wypytam.

Nie miał robionej krwi. Po świętach pojadę tam i postaramy się zrobić, bo teraz mam takie auto, że ledwo wyruszam za bramę.

Aha i super informacja!
Kroi się domek dla Bartusia. Pani dzwoniła już do mnie dwa razy, rozmawiała też z panią Grażyną.
Mieszka bardzo blisko nas, bo w Wesołej. Zna sprawę z pogryzieniem Abry i chyba też wie o napadach padaczkowych.
Podchodzi do jego adopcji bardzo rozsądnie. Powiedziała, że będzie przyjeżdżać z córkami i razem z p. Grażyną wyprowadzać malucha na spacery, żeby się z nimi stopniowo oswajał.
Prosiła, żebym wysłała jej na maila filmik ci też uczyniłam :) Czekamy na rozwój sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Kochane, nie wiem co u Bartusia.
Zadzwonię jutro do pani Grażynki i wypytam.

Nie miał robionej krwi. Po świętach pojadę tam i postaramy się zrobić, bo teraz mam takie auto, że ledwo wyruszam za bramę.

Aha i super informacja!
Kroi się domek dla Bartusia. Pani dzwoniła już do mnie dwa razy, rozmawiała też z panią Grażyną.
Mieszka bardzo blisko nas, bo w Wesołej. Zna sprawę z pogryzieniem Abry i chyba też wie o napadach padaczkowych.
Podchodzi do jego adopcji bardzo rozsądnie. Powiedziała, że będzie przyjeżdżać z córkami i razem z p. Grażyną wyprowadzać malucha na spacery, żeby się z nimi stopniowo oswajał.
Prosiła, żebym wysłała jej na maila filmik ci też uczyniłam :) Czekamy na rozwój sytuacji.[/QUOTE]
Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!CO za wiadomosc dnia!!!!!!!!!!!!!!!Jak ja sie ciesze dziewczyny!!!!!!!!!!OBy się udalo...moze wreszcie nasz chlopaczek (Robinson)zostanie zabrany ze swojej bezludnej wyspy...no i mialbybyscie "podglad" na chlopaka:):)Byloby ccccccccuuuuuuuuuuuuuudnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Czy pies jest gdzieś ogłaszany?[/QUOTE]

W pierwszym poście są wklejone ogłoszenia.

Było kilka telefonów, ale po usłyszeniu informacji, że pies kogoś ugryzł i ma podejrzenie padaczki ludzie się wycofują.


[quote name='lika1771']Dif wiadomo cos daj znac[/QUOTE]

Jestem, kochana!
Miałam trochę zamieszania w życiu i nie logowałam się.
Dzwoniłam dzisiaj do p. Grażynki. To osoba o naprawdę dobrym serduchu i bardzo dba o Bartusia. Wypuszcza go do ogrodu kilka razy dziennie nawet zaprowadza tam do niego swoją sunię, żeby nie siedział sam w domu. Oprócz tej suni ma jeszcze dwa psy które nie tolerują siebie nawzajem a co dopiero Bartusia. Gdyby nie to już dawno by go wzięła!

[quote name='DIF']
Aha i super informacja!
Kroi się domek dla Bartusia. Pani dzwoniła już do mnie dwa razy, rozmawiała też z panią Grażyną.
[/QUOTE]

Niestety pani zrezygnowała!:-(

Dalej szukamy domu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...