Jump to content
Dogomania

Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!


olalolaa

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atrisko']Tylko podejrzewam,że weterynarzy w Krakowie jest sporo...więc który??? Ale to też jest pomysł.... może udałoby się plakaty w przychodniach weterynaryjnych umieścić...? co Wy na to ???[/QUOTE]

ja mysle, że jemu chodziło o os. dywizjonu 303 bo ja podałam,że tam sie zgubiła, no ale mozna by
by zostawic zdjęcia u weterynarzy na wszystkich pobliskich osiedlach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']W gabinecie weterynaryjnym przy moim bloku od samego początku wisiał plakat. Ale czy to prawdopodobne, żeby ona wróciła z Os. Strusia na Os. Dywizjonu i tu dala się komuś okiełznać? No niby teoretycznie wszystko jest możliwe[/QUOTE]

nie wiem czy to jest prawda? ale moze tak jest, trzeba jedank dalej rozgladać sie..

napiasałam jeszcze raz do tego "jasnowidza", że trochę ciężko mi w to uwierzyć no i zeby powiedział nazwe osiedla i nr bloku gdzie ona jest... zobaczymy czy mi odpisze

Link to comment
Share on other sites

Mam krytyczne podejście do jasnowidza, ale w tym wypadku chciałabym ,żeby miał rację. Jak już wcześniej pisałam to u weterynarzy na Mistrzejowicach i Oswiecenia już zostawiłam,ale praktycznie na każdym osiedlu jest gabinet.Dobrze by było jakby każdy(mam na myśli osoby z Krakowa) zostawił taką ulotkę u najbliższego veta i w zoologicznym.Oni chętnie się zgadzają.Mam jeszcze ulotki ,bo na tym mrozie ciężko jest rozklejać,ale syn się zgłosił ,że jeszcze z kolegami porozklejają.

Link to comment
Share on other sites

Mam krytyczne podejście do jasnowidza, ale w tym wypadku chciałabym ,żeby miał rację. Jak już wcześniej pisałam to u weterynarzy na Mistrzejowicach i Oswiecenia już zostawiłam,ale praktycznie na każdym osiedlu jest gabinet.Dobrze by było jakby każdy(mam na myśli osoby z Krakowa) zostawił taką ulotkę u najbliższego veta i w zoologicznym.Oni chętnie się zgadzają.Mam jeszcze ulotki ,bo na tym mrozie ciężko jest rozklejać,ale syn się zgłosił ,że jeszcze z kolegami porozklejają
Przepraszam! Dwa razy się wysłało:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Czyli że piesek na 100%? Ona teraz mogła dostac gęstszego futra na zime, w schronie w zime i lato wyglądała całkiem inaczej.[/QUOTE]

Miało być NIE widać, ale nie udało się edytowanie postu. Pies podchodził, ale nie dało się go zwabić.

Link to comment
Share on other sites

Odzyskałam internet, nareszcie!
Dziś miałam dwa telefony z os. Piastów - z tym, że jeden wspominał coś o "białych portkach". Drugi był od pani która od kilku dni widuje psa na os. Piastów, okolice bloków 37, 38 - podobno pani powiadomiła schronisko i obiecali dziś podjechać i spróbować odłowić.
Byłam też dziś w lecznicy Amavet na Centralnej - powiesiłam plakat i zostawiłam ulotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='odmiśki']Florentynko a nie wiadomo jaki to piesek biega na Piastów?, może to Chanelka[/QUOTE]

Odmiśki, Florentynka nie jest w stanie tam podjechać na każdy sygnał - mieszka na drugim końcu Krakowa, właściwie za Krakowem.
Pisze tyle, co sama wie, licząc na to, że może znajdzie się ktoś kto mieszka bliżej i akurat ma chwilę, żeby podbiec i sprawdzić...
Zostało też powiadomione schronisko - jesli psa złapią to na pewno dowiemy się, czy to Chanel czy nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']O jak dobrze że sa jakies telefony.. potem zadzwonie do schronu i zapytam czy coś dzisija łapali, ok?
Florentynko dzięki za wieści!![/QUOTE]
Właśnie dzwoniła po raz drugi ta pani, która mówiła o zgłoszeniu do schroniska - podobno oddzwonili do niej, że byli i próbowali łapać, ale się nie udało.
Pani zostawia tam jakieś żarełko. Podobno psina krąży w okolicach bloków 37 i 38, placu zabaw, urzędu skarbowego.
Widywana jest od kilku dni, najpierw w obroży, teraz już bez.
Tylko z tych telefonicznych opisów trudno się zorientować, czy chodzi o Chanel - pojawił się w którymś telefonie kolor rudy, w innym białe portki...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie widząc na syzbko psa mogą przoczyć prawdziwy kolor, białe portki to może snieg, albo złudzenie przez śnieg:diabloti: Każdy telefon może byc z informacja prawdziwa o Chanelce, kto może z tych okolic niech tam sie przejdzie, choc nie wiem jak, taka pogoda że az strach wyjść spod koca.. Tym, którzy wieszaja te plakaty nalezy się wielki podziw za poświęcenie!!

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schroniska- - rozmawiałam długo z Pania doktor chyba, czytała mi wszystkie wpisy o psach przywiezionych ostatnio, niestety nic nie pasuje do Chanelki. Jedna była podobna ale przywieziona ze smycza i obrozą. W końcu Pani poszła do biura i dowiedziała sie że z os Piastów sa bardzo czesto zgłoszenia- kierowca jeździ ale psa nie da się złapać. Prawdopodobnie to Chanel. Zamierzaja jutro tez tam pojechać. Ludzie dzwonią że jest piesek ale nie maja jak go przetrzymac do przyjazdu schroniska bo nie daje sie złapac. Mówiloi cos o ustawieniu klatki.. w każdym bądź razie sa pomocni, tylko trzeba dzwonic między 7-15 na biuro. Kurde, szkoda że ta klatka pojechała, KTOZ sie dorobił swojej ? Czy schronisko własnie?? Wie ktoś ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...