Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]o tym pisalam kilka dni temu ze obawiam sie ze tak bedzie
tym sposobem pan ow kupi pewnie drugie auto wypasione moze domek a potem wczasy na Majorce
a psy dalej beda zdychac z glodu bo wszystkich nie da nikt prywatny bez kasy uratowac
bulwersujace

czy ktos ma jakis pomysl jak to ugryzc od strony prawnej?

a US - czy tu jest zgodne wszystko?

[/B][quote name='giselle4'][B]zaraz po informacji ze jest nowy pies [/B]
[B]prezes naszego schroniska zatelefonowal na police....[/B]
[B]a oni[/B]
[B]nic nie mozemy zrobic bo....nie mamy wyroku[/B]
[B]to znaczy ze my wyciagamy a pan S dalej bedzie nam,, pomagal,,bo uwaza ze nie mamy pracy z tymi olbo bardzo mało......[/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

mam pytanie o sunię nr 12 - czy ona wciąż tam jest ?
próbuję przekonać TŻ, żeby ją na DT wziąć ( może się nie doliczy, bo troje identycznych po domu już biega:):evil_lol::evil_lol:)...
ale na poważnie - pokryłabym nawet koszty sterylizacji i szczepień, wciąż szukam jej domu...

w jakim ona jest stanie? na zdjęciach wygląda dobrze, pewnie niedawno tam trafiła...
tylko, czy na "domowa", czy z podwórka... nie wiem, jakiego domku szukać...
tylko DT może uzyskać odpowiedź, wiem, ale może coś dało się zaobserwować...
wiem, że macie tam mnóstwo biedactw, brak Wam czasu, niestety na razie nie mogę tam pojechać, ale może za około dwa tygodnie... to zależy od mojej pracy, mam nadzieję, że będę mogła pomóc, tylko, czy ona może tam tak długo czekać?:-(

Link to comment
Share on other sites

Justyna nie jest zgodne w US, nie jest zgodne nawet z prawem w ogóle ich działalność... zostały wysłane pisma do gmin, ale te nie raczyły jeszcze odpisać.. oto Polska właśnie, sprawa też jest w prokuraturze.. na dniach bierzemy się za kolejne "ataki" na urzędy i instytucje i tak się zycie kręci, może ktoś odpisze

rzekomo Pan S przyniósł te psy, a zresztą nie wiadomo tak naprawdę, może i więcej winy jest jego ale to co tam się dzieje, nie dzieje się od wyprowadzenia się pani S tylko od dawien dawna, sama mam zdjęcia z lata, jak to pani S i pan S sprzedają szczeniaki.. albo załatwiają "profesjonalne" sterylki po których suki umierają albo okazuje się że wcale nie były ciachane..
mają burdel w papierach, właściwie nie mają papierów aż tak, pan S kłamie, wczoraj był w Krakowie, ale nagle w Dobrocinie (samolotem? stać go przecież!) i spierd... myśli że jak raz się nie pokaże to mu się do d.. nikt nie dobierze. Oj jaka jestem zła na nich tam wszystkim, nie odpuszczę!
pracownicy nie wiedzą co i jak - mówią że suka okazuje się że to pies (np. tzw suka nr 45 która jest jednak psem i która jest nie na ds u pani na Kowalach, a na dt jednak...), nikt nie pomyślał że mogli się pomylić, no ale jednak..
już powstrzymam się od dalszych komentarzy

my podziałamy prawnie, a Wy pomóżcie w dt dla tcyh psów mimo wszystko, jeżeli będziemy działać w ten sposób równicześnie to osiągniemy sukces!!!!

Link to comment
Share on other sites

tutaj watek suni-samczyka nr 45
zapraszam ,PILNE
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180137-Sunia-z-Dobrocina-ktora-okazala-sie-samcem-Szukamy-pilnie-domu-Wroclaw"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/firstnew.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180137-Sunia-z-Dobrocina-ktora-okazala-sie-samcem-Szukamy-pilnie-domu-Wroclaw"][B][COLOR=#4444ff]Sunia z Dobrocina,ktora okazala sie samcem! Szukamy pilnie domu..Wroclaw[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki zajrzyjcie do psiaków z wrocławskiego schroniska, proszę Was bardzo.....

[url]http://www.dogomania.pl/threads/180125-Oddana-po-14-latach-bo-nie-pasowaA-a-do-nowego-mieszkania[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180134-Nie-mam-juA-Pana-chcAE-mieAE-dom-pomA-A-mi-go-znaleA-AE-Dropsik-cichutko-prosi[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180123-Niewidome-a-tyle-miA-oA-ci-do-czA-owieka-proszAE-pomA-A-my-znaleA-AE-im-dom[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/180116-BYA-A-A-YSA-PiAE-kna-sunia-o-zrezygnowanym-spojrzeniu-pomA-A-cie[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Więc poproś aby przeprowadzono u Ciebie taką wizytę. Jej pozytywny wynik jest warunkiem do adopcji suni.[/QUOTE]

Wizyta adopcyjna, to chyba zwykła procedura adopcyjna, więc myślę, ze jak sunia będzie gotowa do adopcji to ktoś się do mnie zgłosi.

Link to comment
Share on other sites

Asiu ,dziekuej za telefon
nawiazałam kontakt z Pania Katarzyna
ktora na swoim terenie bedzie oglaszac psy z Dobrocina w gazecie lokalnej...pierwsze 4 poszły po poludniu
zaraz wysle nastepne 4...ludzie chca pomagac...tylko trzeba im pomoc.
Kobieta tez zapytała czy 3-4 psiakach pomozemy w transporcie...odpowiedziałam ze zawsze
Jak bedza chetne osoby znajde transport......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']Witam Fos,
Czy wspieram jakas organizacje, chyba tak......i to niejedna.....ale o tym pisalam juz na innych postach wiec nie bede sie powtarzac....
Mnie juz nie chodzi o fundusze ale o wsparcie moralne w obrone zwierzat... taka organizacja co ma cos do powiedzenia w obronie tych nieszczesc.....a nie jeczec ze nie ma pieniedzy......moze trzeba chodzic od domu do domu......korona z glowy nie spadnie.....mnie nie spadla...
Pozdrawiam[/QUOTE]
Mnie tez,mimo ze jestem bardzo wstydliwa osobą
ale justynavege kiedys powiedziała ,,nie zbierasz dla siebie,one nie poprosza.....,,

Link to comment
Share on other sites

Czy dom u Sasinki jest brany pod uwagę dla pudelki ?

Możemy poszukać kogoś , żeby przeprowadził u niej wizytę.

Moim zdaniem nie powinno się rezygnować z tego domu, dziewczyna interesuje się suką i dlatego wydzwania.
Nie zna procedury adopcyjnej , ale przecież nie jest to zbrodnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']Czy dom u Sasinki jest brany pod uwagę dla pudelki ?

Możemy poszukać kogoś , żeby przeprowadził u niej wizytę.

Moim zdaniem nie powinno się rezygnować z tego domu, dziewczyna interesuje się suką i dlatego wydzwania.
Nie zna procedury adopcyjnej , ale przecież nie jest to zbrodnia.[/QUOTE]
Sprawdzić nie zaszkodzi . Ja nie decyduje o wyborze domku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sasinka']Zbrodnią jest tylko obojętność, a za dziewczynę dziękuję, dawno mnie tak nikt nie nazwał.

To właśnie takie procedury stawiają przeszkody w Dobrocinie.[/QUOTE]

Ponawiam pytanie, kto decyduje o wyborze ds?
Na wątek pudli w potrzebie Fanta wstawiona została jako pilnie potrzebująca pomocy, wysterlizowana!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kto decyduje . Nie mam pojęcia jaka jest umowa pomiędzy Demi , a DT .Sasinka , nie znam Cię . Jesteś na dogo krótko . Dom nie sprawdzony . Pies wczoraj zabrany , nie był u weta . Nie wiadomo czy zdrowy , czy nie ma problemów psychicznych , czy po sterylce . DT to nie przechowalnia . Poczytaj sobie jakie są zadania DT , a potem się wypowiadaj w tym temacie . Nam nie zależy na wypychaniu psów z DT . Mamy wydawac psa zdrowego , sprawdzonego i kastrowanego , jeśli DT ma taką możliwośc , bo sterylki są kosztowne .

Energy ,ona ma DT bezpłatny i bezterminowy . Jak DT zdecyduje , że pies jest już " naprawiony " i gotowy do wydania , to psa wyda .
Tam jest 100 psów . O co chodzi z ta Fantą . ?:roll: P Lucyna wzięła jeszcze 2 kundle z Dobrocina . Jakoś kolejka sie nie ustawia .A ponoć też śliczne .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...