Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

[quote name='Sasinka']Czy Fanta jest dzisiaj sterylizowana i czy mogę się skontaktować z weterynarzem, a przynajmniej mój weterynarz czy może zadzwonić do weterynarza, ktory przeprowadzi zabieg?[/QUOTE]

No właśnie suńka miała zabieg, czy okazało się jednak, że była wysterlizowana?
Kiedy Sasinka może ją zabrać do domu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rubin37']Wczoraj na przyklad przywiezli mi spowrotem wilczaka bo sie nie nadaje do policji i jest agresywny po za tym uznali,ze nie rozumie nic a nic po polsku...trzeba szukac mu domu..[/QUOTE]

Nic dziwnego, że nie umieli się z psem dogadać, oni mają stare durne metody z lat 50 polegające na łamaniu psychiki psa, wymuszaniu uległości i karności.
Miałam na DT emeryta policyjnego i był to pies styrany pod każdym względem- zdrowotnie i psychicznie.

Bardzo dobrze, że wilczaczek okazał się zbyt mądry dla policyjnych "specjalistów" bo miałby raczej mało przyjemne i niezgodne z naturą życie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Fanta zostaje u p. Lucyny na ds[/QUOTE]

Nie wierzę, a jak długo?! Dopóki ja nie wycofam sie z adopcji?!

No cóż to forum to jakaś pomyłka. A te dwa male pieski, jednego chciała adoptowac pani z Warszawy, tez zostają u P.L. Przecież jej mąż powiedzial, że ona nawet nie jest u niej w domu tylko u sąsiadki.

Zastanówcie się co robicie, bo to jakies zaprzeczenie pomocy!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sasinka kontaktuj się z Demi: 726905566, ona rozmawiała z p. Lucyną
nie złość się na forum, czasami pieski zostają w dt na ds.. tak bywa. DT tez mamy specyficzne. To nie pierwszy pies co został w swoim dt na stałe. ja nie mam pojęcia czy jest u p. Lucyny czy u jej sąsiadki, to wie wszystko Demi
ja tylko przekazuję informacje
A co do reszty piesków u p. L. - nie były ogłaszane jeszcze z tego co wiem, więc jaki domek z Wawy?

Czerdo, raczej powinnam wpisać znalazł właściciela, papiery sprawdzane są na bieżąco i po sprawdzeniu wpisuję tu na Dogo, być może tak napisałam, bo jeszcze ten piesek nie jest sprawdzony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Sasinka kontaktuj się z Demi: 726905566, ona rozmawiała z p. Lucyną
nie złość się na forum, czasami pieski zostają w dt na ds.. tak bywa. DT tez mamy specyficzne. To nie pierwszy pies co został w swoim dt na stałe. ja nie mam pojęcia czy jest u p. Lucyny czy u jej sąsiadki, to wie wszystko Demi....[/QUOTE]

Dziękuję DEMI to była dobra lekcja dla mnie i dla mojej córci.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Kurcze, przeciez tyle pudli szuka domu, nie popadajmy w paranoje[/QUOTE]

Wiesz dzieci też jest dużo w sierocińcach, i to dziecko i to dziecko, czy nie wszystko jedno. Jak nie ten to tamten, jak nam się stary znudzi to weźmiemy młodego, moze biały, może czarny. WSZYSTKO JEDNO!!!! Przez takie osoby psy lądują na ulicy PRZEZ TAKIE OSOBY KTÓRYM WSZYSTKO JEDNO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Sasinka a co Demi Ci zawiniła.. zadzwoń i wyjaśnijcie
[/QUOTE]

Co mam wyjaśnić, że za krótko jestem na forum, że DT ma pierwszeństwo.

Do jutra mi przejdzie, mam tylko nadzieje, że psina trafi do dobrego domu. Ale zanim drugi raz zdecyduje się na adopcje to dobrze się zastanowie.

Link to comment
Share on other sites

Sasinka , przestań motać . Te 2 małe pieski od razu pojechały na dom stały do naszej wspólnej znajomej - sąsiadki .
Starsza miała ropomacicze i była w zagrożeniu życia . Dlatego weszła w kolejkę pudliczki do zabiegu . Pudliczka czeka w kolejce . Myślisz że my tutaj siedzimy na tyłkach i klepiemy bzdury w klawiaturę ? Tu się toczy walka o życie każdego tymczasowicza .

Link to comment
Share on other sites

Sasinka, rozumiem że jesteś rozgoryczona, uwierz mi nie jesteś jedyna do której nie trafił wypatrzony piesek. Po adopcji moich tymczasowiczek było wiele pretensji " czemu nie ja".Dwa domki po pierwszym szoku wzięły inne psiaki :) Ja rozumiem,że chciałaś Fantę bo jest młoda i ładna, ale masz dobre serducho i może inny pudelek Ci w serce wpadnie. Choćby łódzka Pixi, ma tylko 5 lat.Nie zamykaj się na pieski bo zraziłaś się do ludzi.Ja w ogole nie powinnam na 'pudle' zaglądać ;)
[quote name='Sasinka']Co mam wyjaśnić, że za krótko jestem na forum, że DT ma pierwszeństwo.

Do jutra mi przejdzie, mam tylko nadzieje, że psina trafi do dobrego domu. Ale zanim drugi raz zdecyduje się na adopcje to dobrze się zastanowie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Dzwoniła Lucunka

Cziłki
starsza --zęby do zrobienia , lużne guzy przy obu listwach mlecznych , surowiczo-ropny wyciek z pochwy
młodsza --obustronna przepuklina pachwinowa . brak siekaczy . na dole ma tylko 2 , na górze 4
Najpierw starsza idzie do naprawy , potem młodsza .

A teraz te 3 co ma na tymczasie .
Nie brudzą w domu , śpią w łóżku wtulając się w pańcię .
Starsza bardzo miła , grzeczna
Młodsza troche narwana , może capnąc kota lub innego zwierzęcego domownika .Temperament i uroda cairn teriera . Tak też została ostrzyżona .
Pudliczka skacze po meblach , nadpobudliwa, szczekliwa .
Wszystkie maja świerzb w uszach , cziłki też .[/QUOTE]

Ja motam.

Proszę o zrobienie wizyty adopcyjnej u Pani Lucyny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na dzień dzisiejszy ma jeszcze kilka Yorków, jak poinformował, mnie telefonicznie jej mąż: " Nasze Yorki są sterylizowane przez tego samego weterynarza. A Fanta nie przebywa u nas tylko u sąsiadki obok"

JESTEŚCIE PEWNE TEGO CO PISZECIE NA FORUM????

Całe szczęście mnie to już nie dotyczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sasinka']Ja motam.

Proszę o zrobienie wizyty adopcyjnej u Pani Lucyny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na dzień dzisiejszy ma jeszcze kilka Yorków, jak poinformował, mnie telefonicznie jej mąż: " Nasze Yorki są sterylizowane przez tego samego weterynarza. A Fanta nie przebywa u nas tylko u sąsiadki obok"

JESTEŚCIE PEWNE TEGO CO PISZECIE NA FORUM????

Całe szczęście mnie to już nie dotyczy.[/QUOTE]
Nie ośmieszaj się .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Sasinka, rozumiem że jesteś rozgoryczona, uwierz mi nie jesteś jedyna do której nie trafił wypatrzony piesek. Po adopcji moich tymczasowiczek było wiele pretensji " czemu nie ja".Dwa domki po pierwszym szoku wzięły inne psiaki :) Ja rozumiem,że chciałaś Fantę bo jest młoda i ładna...........[/QUOTE]

[B]Nie odpisujcie mi, bo więcej nie wejdę na to forum,[/B]
a Fanta może jest młoda, ale napewno nie jest [B]pudlem i nie jest ładna[/B],
to nie chodziło o urodę tylko o to coś co Sasi urzekło w tej suczce,
do tego [B]jest [/B]jeszcze [B]chora, ma grzyby w uszach i ADHD[/B] jak napisałyście.
Sasinka za pieniądze które miałaby przeznaczyć na tą suczkę kupi sobie szczeniaczka z rodowodem i nie będzie miała w domu wizyt przedadopcyjnych !!
A te biedne pieski dalej będą szukać domków, bo rozsądni ludzie nigdy nie pójdą więcej na Wasze apele i nie pomogą !!!!!!!!
Przepraszam wszystkich którzy tu pomagają ze szczerego serca za te słowa goryczy, ale tak to odczuwam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cheritka'][B]
a Fanta może jest młoda, ale napewno nie jest [B]pudlem i nie jest ładna[/B],
to nie chodziło o urodę tylko o to coś co Sasi urzekło w tej suczce,
[/QUOTE]

Mnie też nie odpisujcie, bo po tym poście blokuję wiadomości.

FANTA NIE JEST PUDLEM tylko mieszańcem pudelka,
może mieć z czasem kłopoty ze skórą, czyli EGZEMY- bardzo kosztowne leczenie, bo jak sami widzieliście ma bardzo jasny nosek i w związku z tym mało pigmentu.
ZROBIŁAM PRZEZ PRZYPADEK SUNI REKLAMĘ NA FORUM.

FANTA JEŻELI JUŻ JEST STERYLIZOWANA TO MA SZCZĘŚCIE

JEŻELI NIE TO ....... DOŚPIEWAJCIE SOBIE SAMI.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...