Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kikou']tak patrze na mape najbliżej jest tam dzierżoniów, spróbuje poprosić dziewczyny stamtąd może któraś bedzie mogła podjechać, wyprowadzić chociaż po dwa psy żeby je lepiej poznać porobić porządne zdięcia...[/QUOTE]

Tylko pytanie czy "opiekunowie- wolontariusze;/" zgodza sie na wyprowadzenie psów... Mozemy podjechac i porobic zdjęcia tylko przydałaby się jakas osoba, która by pojechała z nami. Moze p. Grażynka bedzie chciała?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika083']niestety pieski w typie rasy maja zawsze latwiej,ale one tez pomocy potrzebuja.Chociaz Shar-peia dalam na molosy i jak dotad nic.[/QUOTE]

Patrząc na wątek pudlowatych w potrzebie też nie do końca mają łatwiej:shake:
Fanta ma po prostu szczęście-złapała za serce wspaniałych ludzi, którzy się w niej zakochali i na nią czekają.
Jak zwolni się miejsce w dt to może trafi tam następny psiak i będzie miał szanse na rozpoczęcie godnego i bezpiecznego życia.

Link to comment
Share on other sites

przede wszystkim wilczak nie jest z rodowodem i nie ma domu tylko zostal zabrany na obserwacje do policji a jesli sie nada po testach to zostanie u nich,pierwsze zdjecie to pies ,ktorego przywiozl pan s.pod oslona nocy a pozostale to psy prywatne,czarna Lala po sterylce siegsjaca kolan i jamniczka 10letnia ktora nie jest chora ale ciagle lubi sobie pospac pod kocem....

Link to comment
Share on other sites

dzięki Rubin za info, psy prywatne mam wpisać im że nie adopcji? czy do adopcji?
a ta streylka u tej suni pewna? czy tak jak z Fantą? że jednak niesterylizowana?
co do wilczaka - widziałam jego rodowód, wiem z jakiej jest hodowli, właściciel hodowli potwierdził że to pies od niego, do właściciela psa też dotarliśmy... itp. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']dzięki Rubin za info, psy prywatne mam wpisać im że nie adopcji? czy do adopcji?
a ta streylka u tej suni pewna? czy tak jak z Fantą? że jednak niesterylizowana?
co do wilczaka - widziałam jego rodowód, wiem z jakiej jest hodowli, właściciel hodowli potwierdził że to pies od niego, do właściciela psa też dotarliśmy... itp. :)[/QUOTE]
no to mnie nikt nie poinformowal,wilczak jest zabrany przez policje,jak zda egzamin to zostanie u nich,a Fanta jest napewno sterylizowana nie chce podwazac kompetencji weta,ktory rowniez obsluguje Azyl..., a tak na marginesie to wlasciciel nie chcial odebrac swego psa? chodzi o wilczaka..

Link to comment
Share on other sites

Rubin nie mogę udzielić tej informacji o wilczaku, to że zabrany przez policję to właśnie wiem, mamy trochę różne informacje.. no trudno. ja mam uważam prawdziwe
co znaczy że suczki są w domu sterylizowane? gdzieś chyba się przecinek zgubił a ja nie wiem o co chodzi już :D ?

Link to comment
Share on other sites

a co znaczy że pan s. zabrał psy nie okazując dokumentów adopcyjnych --------!!!!!!
facet ma postawiony zarzut znęcania się nad zwierzętami i dopóki nie zapadnie wyrok TOZ ma prawo nie dawać mu , właściwie -odebrać WSZYSTKIE psy , takie jest prawo !!!
on ma jakiweś psy w domu???
facet ma zarzut za znęcanie tylko jak zapadnie wyrok sądu że jest niewinny -tylko wtedy może , po odpowiednim sprawdzeniu mieć zwierzę , do tego żeby to wyegzekwować są organizacje prozwierzęce mające PRAWO to egzekwować w myśl ustawy o ochronie zwierząt , ma prawo wystąpić po pomoc do policjii i straży itd . , jak można pozwalać ,zeby facet miał psy!!!!
ludzie!

Link to comment
Share on other sites

to są psy nad którymi znęcał się nie muszą być czyjeś , nie ma znaczenia czy to pies gminy czy S.--------on ma zarzut o znęcanie się nad zwierzętami !!!
toz działa zgodnie z ustawą i do tego ma prawo !
gminy muszą mieć
decyzję wójta lub burmistrza o zabraniu psów

toz działa zgodnie z ustawą i do tego ma prawo !
gminy muszą mieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Rubin nie mogę udzielić tej informacji o wilczaku, to że zabrany przez policję to właśnie wiem, mamy trochę różne informacje.. no trudno. ja mam uważam prawdziwe
co znaczy że suczki są w domu sterylizowane? gdzieś chyba się przecinek zgubił a ja nie wiem o co chodzi już :D ?[/QUOTE]
chodzi o to,ze suczki bedace w domu sa wszystkie po sterylkach oprocz Latki..mnie sie wydaje,ze Twoje info jest troche nie pelne,ja sie tym zajmuje i jestem na miejscu wiec wiem co jest a nie "z drugiej reki". Wczoraj na przyklad przywiezli mi spowrotem wilczaka bo sie nie nadaje do policji i jest agresywny po za tym uznali,ze nie rozumie nic a nic po polsku...trzeba szukac mu domu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']xmatrix, macie informacje dotyczace tego psa?

[URL="http://img52.imageshack.us/i/1016542.jpg/"][URL=http://img15.imageshack.us/i/1016542w.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1382/1016542w.jpg[/IMG][/URL]
[/URL][/QUOTE]
to jest piesek,trafil tu okolo rok temu,boi sie ludzi choc po pewnym czasie podchodzi weterynarz ocenil jego wiek na okolo rok w czasie kiedy tu trafil wiec ma teraz okolo 2latek,jest lagodny,nie umie chodzic na smyczy choc w chwili przywiezienia mial na szyi kawal lancucha !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...