Jump to content
Dogomania

justynavege

Members
 • Content Count

  10,743
 • Joined

 • Last visited

About justynavege

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  3744962

Converted

 • Location
  Dzierżoniow

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dżinka się przypomina . Jest już starszą panią . Niestety dzisiaj zdiagnozowano u Dżiny zespół Cushinga. Tak Dżina wygląda dzisiaj :-)
 2. Bazarek zakończony.

 3. Potrzebna mobilizacja, wypowiedzieliśmy wojnę robalom które zabiły już 3 szczeniaczki, 6 walczy o życie - dołączysz żołnierzu ?

  http://www.dogomania.pl/threads/224536-Wypowiadamy-wojn%C4%99!

 4. Kochani - pomóżcie p.Wandzie oddając na nią głos w ankiecie :)

  W związku z błędem, p.Wanda startuje z jednodniowym opóźnieniem jako "Schronisko dla zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki"

  Link do ankiety: http://www.dogomania.pl/threads/210886-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-lipiec!

 5. osz Wy ;P to poproszę calutką galerię , podczytuję Was po cichu ale chyba lepiej co jakiś czas sie odezwę :) Ulv żyję :))) masz przecież moje gg odezwij się :)
 6. [quote name='rotek_']no pewnie, teraz mieszka w Świdnicy! W ogóle dużo się pozmieniało, obiecałaś że kiedyś wpadniesz...no więc jak?:)[/QUOTE] Mam teraz do Was wiele km ale może coś wakacyjnego się wymyśli :) Wrzućta jakies fotki schroniska , co się pozmieniało , oko pocieszyć :) Uściski dla wszystkich :)
 7. [quote name='rotek_']już nie mogłam się doczekać...więc się pochwalę:) Uciechów zawędrował aż na Island Peak-to szczyt w Himalajach we Wschodnim Nepalu. W tle Mount Everest! Szczyt w wolnym tłumaczeniu oznacza "wyspa-szczyt" gdyż wygląda jak samotna wyspa pośród morza lodu. To aż 6189 m n.p.m!!!! [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/13/pobranaklatka19.png/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3189/pobranaklatka19.png[/IMG][/URL][/QUOTE] rotek czy to Adam ??
 8. haluu Graziu :) obiecuję , że będę wpadać :) [quote name='giselle4']..witaj Justynko,jestes narrreszcie:) cicia od akit zadecyduje i pomoze pomoze na bank:)[/QUOTE]
 9. justynavege

  15 letni Onek DINGUŚ nie żyje :(((((((

  to prawda rotek......... ja często wspominam Dingusia........ :(
 10. :) hahaha rzepku na ostatnim zdjęciu Lisia wzglda jak kanapa ;)
 11. Edi daj adres jesli chcesz te oprawki wysle Ci , napisz na pw :)
 12. Edi ja mam do oddania oprawki prostokątne zobacz nosiłam je niezbyt dlugo sa w dobrym stanie [URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf2ad8ea8cb55e2c.html[/URL] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9343cddb70efd124.html[/url] jakby sie spodobaly pisz na gg bo na dogo nie zawsze jestem 3744962
 13. justynavege

  Pepe za TM :(((

  rotek do pióra! :) prawda Ingrid ? :)
×