Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapraszam na wątek małej Bettinki (z przodozgryzikiem ;) ) z Dobrocina!
bardzo prosze o pomoc w ogłaszaniu psinki,
zaraz bede uzupełniać zdięcia:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180316-przeraA-one-biedactwo-szuka-domu-z-sercem-Bettinka-z-DOBROCINA-PomA-A?p=14151161#post14151161[/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a770d7b8ad42479d.html"][IMG]http://images38.fotosik.pl/259/a770d7b8ad42479dmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła Lucunka

Cziłki
starsza --zęby do zrobienia , lużne guzy przy obu listwach mlecznych , surowiczo-ropny wyciek z pochwy
młodsza --obustronna przepuklina pachwinowa . brak siekaczy . na dole ma tylko 2 , na górze 4
Najpierw starsza idzie do naprawy , potem młodsza .

A teraz te 3 co ma na tymczasie .
Nie brudzą w domu , śpią w łóżku wtulając się w pańcię .
Starsza bardzo miła , grzeczna
Młodsza troche narwana , może capnąc kota lub innego zwierzęcego domownika .Temperament i uroda cairn teriera . Tak też została ostrzyżona .
Pudliczka skacze po meblach , nadpobudliwa, szczekliwa .
Wszystkie maja świerzb w uszach , cziłki też .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Cheritka wg tych pytań sprawdzasz przyszły dom..

[/QUOTE]

Byłam dziś na wizycie przedadopcyjnej u Sasinki.

Myślę, że jeśli sunia trafi do nich to będzie miała barddzo fachową opiekę ( Sasinka jest po weterynarii)
i bardzo dużo miłości, bo zwierzątka któere ma w domku bardzo kocha i dba o nie :)
i będzie również miała koleżankę pudliczkę w swoim wieku, a to chyba najlepsze towarzystwo i socjalizacja będzie łatwiejsza również z domownikami.
PS. zdjęcia z wizyty będą u mnie na wątku w galerii jeśli ktoś ciekawy :)

Link to comment
Share on other sites

niestety pieski w typie rasy maja zawsze latwiej,ale one tez pomocy potrzebuja.Chociaz Shar-peia dalam na molosy i jak dotad nic.
Prawda jest taka ,ze ciezko szukac domow tym kundelkom,zdjecia sa kiepskie ,info tez o nich nie ma zbyt wiele ,mysle ,ze nawet co do plci moga byc bledne informacje(co juz raz sie niestety zdarzylo),psiaki wycoface i wystraszone...
Mysle ,ze trzeba skupic sie na zbiorce kasy i upychac je po hotelikach i dt ,skad bedzie mozna je wyadoptowywac..tylko kasy brak i dt brak.

[B]Ja jeszcze powtorze apel xmartix o zbiorke chociazby na benzyne dla demi ,auto na wode nie jezdzi jak wiadomo ,dziewczyna nie ma jak pomagac...prosimy.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...