Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

[B]Czerdo,[/B] kontaktowałaś się już z Demi w sprawie tych formalnych Twoich propozycji, tak? bo jak nie to przypomnę Demi
Nie wysłałaś mi tych zdjęć piesków z Obornik...

[B]Monia0610,[/B] jeżeli For Animals (bo już nie rozumiem) chce brać jakieś pieski na siebie to gdzie chce je dać??

co do [B]dt w Źródłach[/B], Demi je jeszcze raz sprawdzi, bo są pewne sygnały co to za miejsce.. Może temu Panu pomóc wyadoptować te jego pieski?

[B]Pudelka starsza[/B] nie jest do adopcji

Psiaki [B]nr 22 i 27 [/B]- zostały podobno odebrane przez właściciela, będzie sprawdzone
Wyjaśniana będzie sprawa zabrania suki [B]nr 60[/B] przez pana S jeszcze
wilczak ([B]nr 47[/B]) z tego co wiem jest jeszcze, ale miłośnicy go na dniach zabierają, nie jest on łatwym psem...

przypominam że [B]do sprawdzenia jest dom w ŻAROWIE (ok. Świdnicy, Strzegomia, Wrocławia)[/B] KTO BY PODJECHAŁ??

[B]dom na Kowalach[/B] ma sprawdzić Yuki (mam nadzieję że dzisiaj lub jutro to by pojechał piesek do domku)

zaraz wytypuję psy dla Czerdy i podsumuję kto co bierze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]zmiana planów: [/B]jutro transport do OBORNIK
Demi bierze 8 psów

[B]nr 1, 4, 16, 28, 33, 38, 52, 66[/B] - do Obornik (Czerda)

--------------------------------------------------------------

nast transport będzie ten tzw. "do Wrocławia", czyli:
[B]nr 45[/B] – ds we Wro Kowale
[B]nr 95 i nr 106[/B] – dt we Wro u p. Lucyny
[B]nr 18 i 19[/B] – ds u znajomej Bianki1
+ dla Kikou ewentualnie

Link to comment
Share on other sites

Fundacja For Animals do dnia wczorajszego nie miała pojęcia ze opiekuje sie psami szczegolnie w ilości 28 sztuk.

Fundacja w zaden sposob nie moze przejąc opieki na żadna iloscia psow na ta chwile , z powodu braku wystarczajacych srodkow finansowych.

osoby deklarujace pomoc robiły to bez porozumienia z zarzadem fundacji .Sprawa jest w trakcie wyjasniania.

prosze organizatorow ratowania psow o kontakt ze mna
joanna zaremba w imieniu zarzadu fundacji 0501420905

Link to comment
Share on other sites

Marta - ja to się już boję, że wszystkie psy, które wzięła czerda były brane pod For czy Pro a teraz może się okazać, że żaden do fundacji nie przynależy - i to mnie zmroziło - czekam na wyjaśnienia, podobnie jak inni,bo kto utrzyma te psy, co są u weta w hotelu i inne - trochę strach.

Link to comment
Share on other sites

co to znaczy bez porozumienia z zarządem , kto miał się porozumieć , dotychczas np. przez ostatniepół roku koordynator oddziału o tym decydował , a w sprawie Dobrocina coś się zmieniło , z jakiego powodu?
dlaczego nikt z zarządu nie zainteresował się Dobrocinem ?
prosimy o wyjaśnienie osobom zaangażowanym na tym poście!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...