Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

Ja sie nie wypowiem ,dla mnie najwazniejszy jest los psów
i nikogo nie prosze o wsparcie ,sama szukam prosze i pukam do drzwi o karme ,pienadz czy rade.....
ale nie o tym chciałam napisac
[B]Prosba Pani S.....prosze o oddawanie koarmy do jej rąk [/B]
[B]gdzyz jest przechwytywana i składowana przez ludzi Pana S..... i PSIAKI JEJ NIE DOSTAJA .....to po pierwsze primo[/B]

[B]nastepna sprawa ,Pani S ...potrzebuje paru smyczek [/B]
[B]niema czym łapac psiaki i przyprowadzac do potencjalnych adoptujących.....[/B]
[B]Moz e macie na zbyciu,top prosze przyslicie na moj adres czy schroniska wDzierzoniowie aby nie trafiły znowu w niepowołane rece.[/B]
[B]wszystko mnie zatrwaza jak czytam[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Demi wywiozła z Dobrocina:
[B]nr 45[/B] – ds we Wro (post 21)
[B]nr 95 i nr 106[/B] młoda Fisia – dt we Wro u p. Lucyny (post 41 i 45)
[B]nr 18 i 19[/B] – ds u znajomej Bianki1 (post 11)
[B]nr 33[/B] – dt u Kikou (post 17)
[B]nr 98[/B] starsza Fisia – dt u ZuziM (post 42)
+ dodatkowa sunia ze szczeniakiem…
+ 2 koty

Razem 9 psów i 2 koty

Link to comment
Share on other sites

Wszystko juz wiem..... rozmawialam z demi.
Moja Fisia - mama .... zostala tez u pani Lucynki, bo sie w niej tez po prostu zakochala ......
Ja dostane inna jeszcze bidunie .... ratlerkowata .... jeszcze jej nie ma na watku, bo byla z innymi psiakami w nie widzianym jeszcze miejscu ...... demi je pokaze, jak bedzie w domu .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']witaj FOS,
dziekuje za informacje.....
mam jedno pytanie jeszcze, po co sa te organizacje ????
Pozdrawiamy[/QUOTE]
Po to aby pomagac zwierzetom. Pomaja bezposrednio jesli maja fundusze a chyba maszynek do produkcji pieniedzy, na bieząco, w piwnicach nie maja. Wspierasz jakąs organizacje?

Link to comment
Share on other sites

Mamy nowy banerek, i tak sobie myślimy, że za dwa trzy miesiące po drugiej stronie banerka będzie Fnta-Soraja. Czekamy na wiadomości od Lucyny z DT jak się sprawuja pieski i czy wszystkie dobrze spały w nowym miejscu.

Proszę o wiadomość co to jest ta procedura adopcyjna, strasznie to brzmi, a mysmy prawie sie spakowały żeby jutro jechac do Wrocławia. Cierpliwość w takich momentach to ciężkie wyzwanie. teraz rozumiem tego Pana z Olkusza, który adoptował na DS Faksika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Bianko czy ktoś a może założymy tym tymczasom Pani Lucyny wątek to się porobi ogłoszenia i zdjęcia ładne do ogłoszeń się tam umieści, co?[/QUOTE]
Trzeba pomóc p Lucynce ze zdjęciami . Zawsze ja to robiłam , ale jak sie wyprowadziłam , to teraz nie ma kto .
Sasinka , p Lucynki nie ma na dogo . Nie może Ci odpowiedzieć .
Demi też mi coś przywiezie , po starej znajomości :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jako czlowiek dobrego serca zbiera na gratisie bezdomne

jezu to sie nigdy nie skonczy jakas paranoja!!!!
czy gminy dalej maja z nim umowy?


[quote name='Sasinka']Jak to Pan S przywiózł nowe pieski? Zbiera te bezpańskie??? To w takim razie chwała mu!

Czy .....ma je z innych źródeł!!!!! Nic nie rozumiem.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[B]zaraz po informacji ze jest nowy pies [/B]
[B]prezes naszego schroniska zatelefonowal na policje....[/B]
[B]a oni[/B]
[B]nic nie mozemy zrobic bo....nie mamy wyroku[/B]
[B]to znaczy ze my wyciagamy a pan S dalej bedzie nam,, pomagal,,bo uwaza ze nie mamy pracy z tymi albo bardzo mało......[/B]

Link to comment
Share on other sites

to jest zalosne co sie tam dzieje... zalosny jest pan S ;/ gminy mu nadal placa, ze zwozi psy? Czy nakradl gdzies z ulicy? :[:[:[ szlak mnie trafia... ten caly pan S to powinien w pace siedziec, a nie... ;/ zakaz zwozenia psow powinien miec wydany natychmiastowo, nie wiem na co oni czekaja;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FOZ']Po to aby pomagac zwierzetom. Pomaja bezposrednio jesli maja fundusze a chyba maszynek do produkcji pieniedzy, na bieząco, w piwnicach nie maja. Wspierasz jakąs organizacje?[/QUOTE]

Witam Fos,
Czy wspieram jakas organizacje, chyba tak......i to niejedna.....ale o tym pisalam juz na innych postach wiec nie bede sie powtarzac....
Mnie juz nie chodzi o fundusze ale o wsparcie moralne w obrone zwierzat... taka organizacja co ma cos do powiedzenia w obronie tych nieszczesc.....a nie jeczec ze nie ma pieniedzy......moze trzeba chodzic od domu do domu......korona z glowy nie spadnie.....mnie nie spadla...
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sasinka , proszę o nie molestowanie p Lucynki telefonami i sms-ami


Wszystkie pieski będace w DT u p Lucynki będą wydane dopiero po poddaniu normalnej procedurze .
Znaczy to , że beda na wizycie lekarskiej , juz widac , że maja świerzba . Bedą tez poddane sterylizacji .
Pudelka nie ma blizny po sterylce , dlatego najpierw będzie miała USG , a jak nie jest sterylizowana , to bedzie .
Wszystkie 3 suczki są płochliwe , nadpobudliwe , pudelka jest mocno szczekająca .
Suczki bedą do adopcji dopiero za jakiś czas , jak bedą zdrowe i po sterylkach . Żadna suka nie zostanie wydana bez sterylki , tak jak i pies " w typie rasy " lub nadpobudliwy , bez kastracji .
Demi sprawdziła też domek cziłek .Chyba jest zadowolona z domku :cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...