Jump to content
Dogomania

Zdążyć na czas...! Pseudoschronisko, Umieralnia w Dobrocinie! Ponad 40 psów czeka..!


demi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Jesli kogos jeszcze obchodza losy psiakow z Dobrocina zapraszam na watek psow, ktore zostały zabrane do Azyla: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210520-psiaki-ze-quot-s%C5%82ynnego-quot-Dobrocina-ju%C5%BC-w-AZYLU!-Pilnie-szukamy-dom%C3%B3w!!!-ZAJRZYJ[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Jedyne co mi przychodzi na mysl to niestety akcja jaka opisala Mari23.
Sprawy Pana S w sadach zostaja umorzone. Nie ma co sie oszukiwac...jemu wymiar sprawiedliwosci nic nie zrobi. Prawo nie jest dla zwierzat...[/QUOTE]

sędziów nie obchodzą "jakieś psy"..... :(

prawo nie jest dla zwierząt niestety..... cierpią niewinne, bezbronne....

Link to comment
Share on other sites

zostalo tam 10 psiakow
Azyl zabral 18 za free
pomozcie zabrac reszte aby zamknąc ten watek i ten,, najlepszy przybytek na ziemi,,:(
sa przestraszone ale grzeczne.....
napisalam prosby aby po 2 psiaki wzięły organizacje
ale cisza:(:(
a psow przybywa

Link to comment
Share on other sites

Marta, z tego co się orientuję formalnie mają tam zakaz przyjmowania nowych zwierząt, ale to co jest na papierze niestety od rzeczywistości odbiega - nowe psy nadal pojawiają się w Dbc, ale już niekoniecznie bezdomne.
Są pewne domysły na ten temat, ale nie będę nieuzasadnionych bzdur pisać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wiecie cos o pozostalych 10 psach i o tym jak sie tam sprawy maja?

edit:
weszlam an strone Ekostrazy aby doczytac newsy ale ostatnie newsy sa zpolowy lutego.
Dziewczynyz okolic, wiecie cos o nowych psach? Daje sobie reke uciac ze ztych 10 jets juz z 50! :(

Link to comment
Share on other sites

No to może ja się wypowiem...

Psy nadal są w Dobrocinie, z tego co wiem Azyl zabiera co jakiś czas jakieś psiaki, w Uciechowie ostatnim razem z Dbc były dwie sunie w kwietniu.
Psów ponoć jest z 10, ale ja obstawiam że więcej. Na bank nie są sterylizowane, gminy raczej to nie interesuje.
Sprawa nie została doprowadzona do końca i psy będą się tam rozmnażać.

A wiem, że w Dbc pojawiają się nowe psy. Pracownicy schroniska w Uciechowie i sama giselle z Azyla pisała i mówiono mi, że przy którejś tam wizycie w "pensjonacie" pojawiła się nowa suczka onkowata z młodym.

a pan S., byly właściciel schroniska nadal na wolności, a nie za kratkami.

no comment...
oczywiście wiem że to tak naprawdę nic nie da, bo żeby to zakończyć trzeba by zabrać te pozostałe kilkanaście psów i tą całą panią S. zastrzelić chyba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Marta, z tego co się orientuję formalnie mają tam zakaz przyjmowania nowych zwierząt, ale to co jest na papierze niestety od rzeczywistości odbiega - nowe psy nadal pojawiają się w Dbc, ale już niekoniecznie bezdomne.
Są pewne domysły na ten temat, ale nie będę nieuzasadnionych bzdur pisać.[/QUOTE]

nie wiem, jak to możliwe??????
i nie tylko o Dobrocinie teraz myślę !!!!

czy to zakaz przyjmowania, czy tez brak pozwolenia na taka działalność, a gminy za publiczne pieniądze pieski wysyłają :(


jeśli ktoś jeszcze nie wie - miałam w domu kontrolę Powiatowego Lekarza Weterynarii, ponieważ wpłynął donos pana S.G., że mam nielegalne schronisko, nielegalne praktyki weterynaryjne ( szpital) ,nielegalny pochówek na posesji, nielegalny przewóz zwierząt.... oj, dużo tego nielegalnego...

wyniki kontroli oczywiście nie potwierdziły tych zarzutów,
na pisemny wniosek stowarzyszenia otrzymaliśmy kopię tego donosu....

winowajcy nie tylko są bezkarni, ale i oskarżają! kontratakują...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']No to może ja się wypowiem...

Psy nadal są w Dobrocinie, z tego co wiem Azyl zabiera co jakiś czas jakieś psiaki, w Uciechowie ostatnim razem z Dbc były dwie sunie w kwietniu.
Psów ponoć jest z 10, ale ja obstawiam że więcej. Na bank nie są sterylizowane, gminy raczej to nie interesuje.
Sprawa nie została doprowadzona do końca i psy będą się tam rozmnażać.

A wiem, że w Dbc pojawiają się nowe psy. Pracownicy schroniska w Uciechowie i sama giselle z Azyla pisała i mówiono mi, że przy którejś tam wizycie w "pensjonacie" pojawiła się nowa suczka onkowata z młodym.

a pan S., byly właściciel schroniska nadal na wolności, a nie za kratkami.

no comment...
oczywiście wiem że to tak naprawdę nic nie da, bo żeby to zakończyć trzeba by zabrać te pozostałe kilkanaście psów i tą całą panią S. zastrzelić chyba...[/QUOTE]


zostalo 10 psow wszystkie maja fotki i nawet pol psa nie moze przybyc
ale pani S ma swoich juz chyba z 15 i tych nie wolno ruszac
a one sie rozmnazaja dalej...
Pan S jedzi po wetach wposzukiwaniu szczeniakow...to wiem z pierwszej reki od weta.
Ostatnio na poczatku pani S ,pozniej pan S chcieli wydzierzawic plac kolo cmentarza w Bielawie pod pensjonat
ale odmowiono i pani i panu
a to znaczy ze dalej chca dzialac na ,,korzysc psow,,
aby miec kase ,bo kasa nie smierdzi a tyrac sie nie chce....
sorry taka jest prawda...rozbebrana przez Organizacje i pozostawiona szarakom do zakonczenia
bo nastepna aferka na rogiem
wiec mozna zaistniec ponownie
zycze dobrego samopoczucia

Link to comment
Share on other sites

Schronisko Azyl jako pierwsze zaczęlo pomagac i zakonczylo ta droge przez mekę....
to przykre ze nikt nie chcial pomoc w zabraniu ostatnich psow
...dzisiaj ostatni transport zostal zabrany przez pania kierownik
i juz wszystkie sa u nas.
Poprosze o pomoc w oglaszaniu,oczywiscie jezeli ktos chce jeszcze pomoc tym psiakom.
Edytka zrobi im piekne fotki i wstawimy na watek.

[B]Zas co do ukarania pana S...to kara byla jedyna i sluszna[/B]
[B]az wstyd napisac [/B]
[B]4lata zakazu prowadzenia przytuliska [pracy z psami][/B]
[B]oraz prace spoleczne ....:([/B]
[B]Jezeli to jest sprawiedliwosc....to ja jestem spiąca krolewna[/B]
[B]tffu nawet splunac mi sie nie chce[/B]
[B]hanba.[/B]
[B]Tyle psaikow stracilo zycie aby ktos taki mial na wikt i opierunek i dobre auto i wycieczki....[/B]
[B]zapytam ,,dla kogo sa więzienia?,,[/B]
[B]ale to retoryczne pytanie[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...