Jump to content
Dogomania

Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(


Aganiok

Recommended Posts

Witajcie

Dziękuję za te wszystkie słowa wsparcia i pomysły co i jak zrobić. Niestety nie mam najlepszych wieści.
Charcica odeszła. Nie udało mi się zwalczyć zakażenia jakie wdarło jej się przez te wszystkie rany. W nocy z soboty na niedzielę jej stan tak bardzo się pogorszył, że straciła przytomność, gorączka ponad 40 stopni, dołączyły się drgawki. Z bólem serca podjęłam decyzję o zakończeniu jej cierpienia.
Nie miałam siły żeby tu zajrzeć w niedzielę i napisać co się stało. Tak więc teraz streszczę wam jaka jest sytuacja "polityczna".

Policja jest powiadomiona. Pan strasznie niechętnie przyjął zgłoszenie, ale poprosił żebym przesłał zdjęcie. Jak zobaczył fotkę to "diabeł" w niego wstąpił i z taką energią zabrał się do roboty, że aż mnie zaskoczył. Są prowadzone poszukiwania i jest dochodzenie, jedynie z mediami trzeba się wstrzymać. To jest prośba od policji aby na razie nie spłoszyć gada. Mam poczekać dwa - trzy tygodnie, jeśli im nie uda się nic ustalić wtedy nawet z pomocą policji (magazyn 997) zostanie cała sprawa nagłośniona w mediach.

Uff to chyba odpowiedź na większośc pytań. Ale jakby co to piszcie do mnie na gg lub pw. Nie podaję numeru telefonu bo mam zastrzeżony, ale w razie czego to ja pooddzwaniam.


Acha znalazłam je za Kołbielą, w pewnym momencie jest Zajazd Rosa i za nim tak lasek brzozowy. Zatrzymałam się żeby szybę umyć w samochodzi i dolać płynu do spryskiwaczy. Kątem oka dostrzegłam ruch. One były razem spięte dośc długą linką więc może jednak komuś uciekły i się zaplątały? Wiem, że to nierealne ale nie chce mi się wierzyć w takie bestialstwo ludzi.
Dożyca była dziwnej maści błękitna ale z czarnymi łatami, to ucho co zostało nie było cięte.



[B]Ludzie proszę jeśli już nie możecie zdobyć się na ludzkie odruchy to przynajmniej nie przywiązujcie zwierzaków!!!!!!!! Wolne mają większe szanse na znalezienie człowieka (tylko takiego przez duże "C")!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo bardzo mi przykro :-( :-( :-(

Jeszcze wczoraj opowiadałam wszystkim o suni, o tym, ze ma szansę. Jak człowiek może zrobić coś takiego. Jak można być tak kompletnie pozbawionym uczuć:crazyeye:

Ice, trzymaj się jakoś- pamietaj, że dzięki Tobie sunie dłużej nie cierpiały. Gdy umierały, nie odchodziły w samotności, gdzieś na śniegu. Zrobiłaś dla nich bardzo wiele.

Link to comment
Share on other sites

Ice, śledziłam wątek od początku i ... nie mam słów, zeby wyrazić co czuję ....
Jest mi ogromnie przykro, ze nie udało Ci się wygrać walki o życie suczek :( Jednak wierzę, ze będzie Ci policzone za wielkie serce i oddanie:)

Dożyca, z tego co piszesz była szarą arlekinką, więc powinno to dość znacznie zawęzić krąg poszukiwań hodowli - maść, która jest wadą dyskwalifikującą i wielu hodowców takie szczenięta po prostu usypia, a do tego tatuaż w uchu są dobrą wskazówką.
Bardzo mi żal, że sunie nie przeżyły, ale mam nadzieję, ze uda się dorwać tego kto je tak dręczył :angryy:
Jeżeli uciekły to zastanawia mnie tylko jakim cudem nikt ich nie znalazł wczesniej? Przecież dwa duże, rasowe psy nie mogą się błakać tygodniami niezauważone. Ich stan wskazuje na to, ze od dawna musiały być zaniedbywane...

Link to comment
Share on other sites

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( dobrze, że chociaż w tych ostatnich dniach psy wiedziały że komuś bardzo na nich zależy :-(

mam nadzieje ze ten skurwysyn zostanie zlapany :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: choć szkoda że polskie prawo zabrania przywiązywania ludzi do drzewa :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: i ucinania im uszu i kaleczenia takiego :angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Bosz..........
iskierka zgasla.. :(:-( :-( :-(
a ja tak kciuki trzymalam...

ale jak tu spodziewac sie od prostakow, ze beda szanowac zwierzeta, jak nie szanuja ludzi....
a wlasciwie to juz nie wiem - po tym wszystkim wydaje mi sie, ze zwierzaki bardziej na szacunek zasluguja :-(

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie mi żal tych psiaków. Od chwili gdy przeczytałam ten wątek nie mogłam znależć sobie miejsca. Miałam nadzieję, że suni się uda. Wielka szkoda.. Teraz trzeba zrobić wszystko by odnależć tego zwyrodnialca. To co zrobił nie może mu ujść na sucho .

Link to comment
Share on other sites

bosz...
to jest jakas Paranoja...
sledze watek juz jakis czas...
jestem zalamana...
ICE trzymaj sie jakos... nie wiem jak...
dalas im godna smierc... i opieke na ostatnie chwile...
a to naprawde duzo...

przepraszam ale KUR@#@*$ ZAJEB#^@*$& GNOJKA JAK GO ZLAPIA!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia123']Bardzo, bardzo mi przykro - miałam nadzieję, że chociaż charcica przeżyje. Ice - trzymaj się, jesteśmy z Tobą i wszyscy Ci pomożemy dopaść tego zwyrodnialca. Nie można tego tak zostawić...[/QUOTE]


Mona... charcica nie zyje... jest o tym pare postow wyzej...

Link to comment
Share on other sites

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: to moja pierwsza reakcja na koszmarne wiesci z sobotnio-niedzielnej nocy:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: a to juz moja reakcja na ``trzezwo``:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: ZLAPCIE TEGO SKURWYSYNA I NIECH SUROWO ZA TO ZAPLACI:angryy:
MUSI BYC DO CHOLERY JAKAS SPRAWIEDLIWOSC NA TYM ZASRANYM SWIECIE:shake:
ICE-bardzo mi przykro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...