Jump to content
Dogomania

Zagłodzone chart i dog z lasu - nie przeżyły gehenny :(


Aganiok

Recommended Posts

Bałam się tu zajrzeć, ale nie wytrzymałam... i przezyłam SZOK :shake: Co by nie napisać, to i tak wszystko za mało... nie ma słów, które wyraziłyby to, co czuję... Jedno jest pewne - NIE MOŻNA TEMU SQRWIELOWI :angryy: tego odpuścić - NIE !!! Ta sprawa (zakończona pomyślnie lub choćby po proatu nagłośniona) może być ostrzeżeniem dla innych, którzy zaplanują coś takiego - może chociaż kilku zrezygnuje i chwilę się zastanowi. Niezaleznie od wszystkiego TRZEBA SPRÓBOWAĆ WSZYSTKIEGO !!! Oczywiście dołączamy się do nagrody za ujęcie tego potwora :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże jak mi strasznie przykro:placz: :placz: . Dowiedziałam się od Guni o tej tragicznej historii.
Pocieszające tylko,że umarła kochana, a nie przerażona pod drzewem.
Kochani, odszukajcie przez policję tego mordercę. Suni to życia nie wróci, ale niech przynajmniej za to odpowie.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Starsznie mi przykro :-(
Jedno dobrze, że umarła u Ciebie, nie przerażona,w zimnie,
bez możliwości ruchu.
A ta dożyczka była taka jak moja Mysza :shake:

Mam nadzieję, że policja go znajdzie :angryy:
I na razie nie nagłaśniajmy sprawy w mediach,
tak jak pisała Ice.

Link to comment
Share on other sites

I to jest sprawiedliwość na tym świecie?! :-(
Ice - podziwiam. Zrobiłas co mogłaś dla tych suczek. Pozwoliłaś im zaznać w ostatnich chwilach ciepła, miłości, dobroci...
Dlaczego tych psów nikt nie chciał zauważyć wcześniej... :-(
A temu zwyrodnialcowi zycze takich samych cierpień, jakie miały te nikomu winne psy...

[CENTER][']['][']['][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam od pierwszego posta- jestem tak zdruzgotana że brakuje mi słów. Ja pierdzele ja nie wiem co powiedzieć az tak mnie zatkało

Niech aniołki czuwają i opiekują się pieskami
[IMG]http://www.gify.biz/gify%20%20postacie/gify%20aniolki/aniolki__50_.gif[/IMG][IMG]http://www.gify.biz/gify%20%20postacie/gify%20aniolki/aniolki__8_.gif[/IMG]

[IMG]http://www.gify.biz/gify%20%20postacie/gify%20aniolki/aniolki__27_.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

najpiekniejsza zemsta jest...wybaczenie ...temu skurwielowi (choc zlapac by sie chcialo, obedrzec ze skory i solic z miesiac!!!!.....) wiec niech mu BOG wybaczy - w ten sposob, zeby ch....zrozumial co zrobil, niech go olsni, niech zapala miloscia do psow i uswiadomi sobie co ZROBIL!!! a wtedy powienien sam sie w tym lesie powiesic! ja mu wybaczam bo NAPRAWDE NIE WIEDZIAL CO ROBI a jesli WIEDZIAL, TO NIE JEST NORMALNY i POWINIEN ZDECHNAC POD PLOTEM!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

[CENTER]Dekalog [/CENTER]



[B]1.[/B] Moje życie to prawdopodobnie 10-15 lat.
Każde rozstanie z Tobą będzie pełne bólu.


[B]2.[/B] Daj mi czas abym mógł zrozumieć
czego ode mnie chcesz.

[B]3.[/B] Miej do mnie zaufanie -
to decyduje o moim dobrym samopoczuciu.

[B]4.[/B] Nie bądź na mnie zły długo, i nie zamykaj mnie za karę.
Ty masz swoja prace, kolegów, rozrywki. Ja mam tylko Ciebie.

[B]5.[/B] Mów do mnie, jeśli nawet nie zrozumiem słów, zrozumiem glos,
który mówi do mnie.

[B]6.[/B] Bądź ostrożny w traktowaniu mnie -
ja NIGDY nie zapominam.

[B]7.[/B] Zanim mnie uderzysz, pamiętaj ze ja mam zęby które mogą łatwo skruszyć kości Twojej ręki,
ale to ja decyduję, że nie chcę Cię ugryźć.

[B]8.[/B] Zanim zaczniesz krzyczeć na mnie za lenistwo albo nieposłuszeństwo, spytaj siebie głęboko o mnie.
Może dostałem niedobre jedzenie, albo byłem na słońcu zbyt długo, albo moje serce się starzeje i staje się słabsze?

[B]9.[/B] Opiekuj się mną, gdy będę stary,
Ty też się starzejesz.

[B]10.[/B] Jedź ze mną w trudne podróże, nigdy nie mów " nie mogę tego oglądać" albo " lepiej będzie beze mnie".
Wszystko jest łatwiejsze dla MNIE, jeśli jesteś ze mną. Pamiętaj, ja Cię kocham.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...