Jump to content
Dogomania

TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)


kamilawa

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście nie wytrzymałam i zadzwoniłam
Tami zniosła podróż bardzo dobrze, spała na kolankach.
Do domu nie chciała weść po schodach, więc została wniesiona. Na spacerku nie chciała chodzić co w jej przypadku jest to powtóka z rozrywki.Na razie nie chce jeść , ani pić ,ale za to leży obok pańci na wersalce i oglądają skoki narciarskie.
Jest spokojna i grzeczna.Całe szczęście ,że jest nieźle.
Za to nam tak jej brakuje :-(
Prosiłam o zdjęcia , wkleję na wątku .

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za życzenia. Nawet nie wiedziałam,że Tami ma tylu cichych wielbicieli.:multi:
oczywiście nie wytrzymałam i znowu zadzwoniłam. :roll:
Tami jeszcze trochę się boi. Ale zjadła nieźle, serek wiejski i szyneczkę z drobiu !!! z 15 dkg.:evil_lol:
Na spacerku ociąga się , boi się trochę obcego terenu.Spała na kanapie, bo z państwem w łóziu nie chciała.
Malutka obfotografowana , ponieważ została uznana za bardzo fotogeniczną.Zresztą my też tak uważamy.

Szczególnie mi miło z powodu odwiedzin na wątku Duni i Frezji z ich DSami .:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tamisia będzie , a właściwie już ma bardzo dobrze.Inaczej by nie trafiła do tego domku.
Ja , jak ja, ale mój mąż ma wielki udział w opiece i socjalizowaniu małej.On bardzo za nią tęskni.Psiaki też smutne.
Dziękuję cioteczkom za życzenia.

Link to comment
Share on other sites

Pokerku - to się ciesz, że dla takiej specyficznej troszkę suni znaleźli sie tak wspaniali ludzie!:):)

szkoda, ze nasza Rudka na takich nie trafiła i teraz tuła się gdzieś po pomorskich lasach:(


a wracając na chwilkę do tego domku w Kielcach, który sprawdzałam...ostatnio w desperacji z Ewelinką, gdzie to dt oddał sunię po 1 dobie mówiąc, ze gryzie jej sunię...poszłyśmy do tej pani proszac choć o dt...gdyby nie tz tej pani to pewnie sunia by choć dt miała ...chyba jeszcze nie są jednak gotowi na przyjęcie psiaka:(

Link to comment
Share on other sites

Tami jeszcze ciągle jest lękliwa, ale nie da się porównać tego co było, a jest. Jesteśmy pewni,że ona będzie bardzo radosnym, kochającym i kochanym psem.
Cieszę się,że domek z Kielc dobrze ocenił swoje możliwości ni wziął Tamisi, nie pokierował się tylko chwilowymi emocjami i jej urodą.

Link to comment
Share on other sites

Pani Aniu rozumiem desperację, ale wypadało zadzwonić, a nie po prostu przychodzić z psem. :roll: a nie zwalać teraz niejako winę na moją mamę, bo ona nie jest żadnym działaczem, żeby czuć się zobowiązana przyjmować psy, które jej się przyprowadza. I żadna gotowość nie ma tu nic do rzeczy.

Razem z rodzicami cieszymy się, że Tami znalazła domek i trzymamy kciuki za jej zdrówko.
Pozdrawiamy Panią Pokerową serdecznie wszyscy:)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję za pozdrowienia i życzenia.
Tami w domku króluje na kanapie, je szyneczkę na tejże :evil_lol: . Ciekawe co jeszcze ds wymyśli ?:eviltong:
Wita rodzinkę machając ogonkiem , chodzi za panią jak pies. Czekam na zdjęcia.

A teraz Gosiu , dziewczyny czy też panie, bo ich nie znam osobiście, poszły do Twojego domu w desperacji, bo jak się ma psa , z którym nie wiadomo co zrobić , to czasem i honor i kultura nas opuszcza.
A Nikt nie miał do Twojej mamy pretensji,jeżeli już to żal do taty, bo to chyba on nie chciał się zgodzić.
A do DT czasem biorą psa ludzie przypadkowi, którzy po prostu chcą pomóc, nie trzeba być do tego żadnym działaczem. Większość z nas na dogomanii nie jest żadnym działaczem.Po prostu chcemy pomagać psom wszelkimi możliwymi, a czasem i niemożliwymi sposobami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...