Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malibo, deklaracja od Doroty jest już wpisana (jako KPdZ), zaraz zmienię nazwę.

Tydzień temu zawiozłam mojego tymczasowicza do hoteliku, 15 zł za dobę z wyżywieniem to była niska cena jak na naszą okolicę. Jeśli są dobre, tańsze hotele to oczywiście, warto je rozważyć :D

Red, oczywiście, że trzeba je stale ogłaszać. Jednak trzeba też wyciągnąć je z tego schronu, w hotelu będzie im lepiej. I łatwiej szukać im wtedy domku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Mal, kochana! To nie ta Dorota:) KPdZ to Dorotka SZ, a 100 jest od Dorotki K. Trzeba się cieszyć, bo deklaracji od KPdZ jeszcze nie mamy w rozpisce.[/QUOTE]

Oj, jak dobrze, że to dwie kochane Doroty [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbs.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Propozycja 750 zł za miesiąc za 2 psy czyli 325 za sztukę wydaje mi się niska ceną jak za warunki nie boksowe tylko pokój w domu. W cen wliczone jest jedzenie. Weterynarz przyjeżdża na telefon. Kwestia odległości ale to przecież koszt jednorazowy a nie stały

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Propozycja 750 zł za miesiąc za 2 psy czyli 325 za sztukę wydaje mi się niska ceną jak za warunki nie boksowe tylko pokój w domu. W cen wliczone jest jedzenie. Weterynarz przyjeżdża na telefon. Kwestia odległości ale to przecież koszt jednorazowy a nie stały[/QUOTE]
Witaj Alino!
Dawno się nie widziałyśmy/słyszałyśmy. Poznałyśmy się (telefonicznie) przy okazji naszych "poligonowych" biedaków:) Chyba dużo się zmieniło od tego czasu u Ciebie? Rozbudowaliście dom? Wspominałaś, że Wasz dom składa się z 2 pokoi i przebywają 4 pieski u Ciebie - chyba, że coś źle zrozumiałam? Jeśli przybyło u Was pomieszczeń domowych, to cudnie, chetnie bedziemy korzystać:) Będziemy w tym tygodniu w Milanówku, czy możemy wpaść z wizytą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Jeśli znacie ten hotelik, to cena 750 zł za dwa ONki jest naprawde atrakcyjna. My mamy jednego psiaka u Jamora. To rownież fantastyczne miejsce.Ale cena może byc wyższa.Chyba, ze cos wynegocjujecie.Może warto zadzwonić?[/QUOTE]
Ja tez myślę że u Jamora byłoby fajnie, on ma stronkę na której ogłasza hotelowane psiaki, Monday oddawała do niego znalezionego w Radomiu psiaka i on znalazł mu dom.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... zaraz napiszę coś co nie wszystkim się może podobać: [B]wcale tak nie spieszyłbym się z tym hotelem[/B]. Jeżeli miałyby trafić w warunki domowe za powiedzmy zwrot kosztów utrzymania (jak by nie było to duże psy...) to oczywiście jestem obiema rękoma za. Typowy hotelik gdzie psy siedzą na wybiegach, nawet najlepszy nie poprawi aż tak znacząco ich losu i moim zdaniem tę ofiarność tu zgromadzonych można byłoby lepiej wykorzystać. Mam nawet parę pomysł - myślę, że przydałaby się porządna konsultacja weterynaryjna starszego + ew. dalsze leczenie. Tego w jego przypadku nie przewiduje standard schroniska. Można byłoby zafundować im lepszą dietę, suplementy etc. i to wszystko za ułamek kosztu zakwaterowania w hotelu. Obecnie w schronisku mają własny wybieg (nie wiem co prawda na jak długo...), mają dostęp do ogrzewanego zimą pomieszczenia i odpowiednie legowiska. Mają pożywienie, niezbyt dobrej jakości ale w dostatecznej ilości. Tym czego potrzebują jak powietrza jest kontakt z człowiekiem. Nie da się tego nie zauważyć wchodząc na wybieg. Nie wiem czy da się to kupić dla nich za pieniądze :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...