Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest miejsce dla naszych staruszków u Milagnes w Dabrówce Warszawskiej. Boks w pomieszczeniu, spacery, opieka wet. Koszt to 15 PLN/doba/pies, z wyżywieniem. W cenie sa podstawowe zabiegi: odpchlanie, kąpiel , pielęgnacja sierści. I blisko Radomia.
Mamy tam Bródkę z poligonu i jesteśmy bardzo zadowoleni - spójrzcie na zdjęcia
[url]http://www.dogomania.pl/threads/145575-Tylko-dla-ludzi-o-mocnych-nerwach[/url]
W ten sposób potrzebujemy 900 PLN/m-c i dodatkowo na transport. Ja pokryje koszty leczenia. Deklaracje musimy uzbierać.
Mal, myślę, że czas na nr konta?
Mam też hotel w Konstancinie, cena podobna, niższa o 50 na psie, ale warunki troszkę gorsze, bo boksy zewnętrzne i brak bezpiecznego terenu do spacerów. Z opieka wet, tez raczej kłopot.
Bardzo Was proszę o decyzję w najbliższym czasie.

Link to comment
Share on other sites

Mal, rozpiszesz na stałe i jednorazowe? Czy są jakieś informacje od Red? Koszty transportu będą minimalne, bo to pod Radomiem. Ale na "czynsz" jeszcze brakuje - musimy uzbierać.
Możecie rozsyłać wątek?
Czy jest zgoda na hotel? Kto decyduje o psach? Ja jestem spoza terenu - nie mój układ. Poproszę o informacje.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][B][COLOR=Red]DEKLARACJE:[/COLOR]
[/B]1. toyota - ?? jednorazowa
2. gorki333 - 50 zł stała + 150 zł jednorazowa
3. KPdZ - 100 zł stała
4. Gonia66 - 40 zł jednorazowa
5. Cajus JB - 20 zł stała
6. bela51 - ?? jednorazowa
7. Mal - 30 zł stała
8. malibo57 - 100 zł stała
9. mysza1 - 100 zł jednorazowa
10. ciencienia - 20 zł jednorazowo
11 Talia - ??
12. Dorota - 100 zł stała
_________________________________
[B]razem [/B]
[B] - stałe 400 zł
[U] - jednorazowe 310 zł
[/U][SIZE=4][COLOR=Red][SIZE=3]suma: 710 zł[/SIZE]

[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][SIZE=3]Jeszcze brakuje 190 zł na hotel oraz na transport.

[U][COLOR=Red][B]Red, masz jakieś info o dziadkach?[/B][/COLOR][/U]
[/SIZE][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota']Posłuchajcie dajmy im godnie dożyć swoich dni i z usmiechem psim przejścia za TM . Co tu tak cicho , zbierzmy się razem , pokażmy ze jesteśmy ludźmi.[/QUOTE]
Dorota, wierz mi ,ze peka mi serce, bo kocham ONki, ale rozejrzyj sie po Dogo. Ja juz sama nie wiem gdzie ulokowac swoje skromne deklaracje. Mam ich kilka i zastanawiam sie, czy stać mnie na następną. Na razie wpłacimy z Talia po 5 zł, bo to opłata za nasze bazarki. Postaram sie tez wystawić bazarek dla nich. Nie zawsze chęć pomocy idzie w parze z możliwościami. Czy to znaczy, że nie jesteśmy ludźmi?:-(
Musze tez dodac, że wybraliscie jeden z droższych hotelików.

Link to comment
Share on other sites

Bela, proszę! Każda złotówka się liczy - Górka uzbierała cały czynsz po złotówce:) Ale tak samo liczy się obecność na wątku i zainteresowanie losem tych psiaków, nie tylko pieniądze.
Ja myślę, że Dorota chciała zmobilizować tych, których jeszcze tu nie było, bo właśnie rozsyłamy wątek.
Bardzo mi przykro, jeśli poczułaś się urażona, nie gniewaj się:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Dorota, wierz mi ,ze peka mi serce, bo kocham ONki, ale rozejrzyj sie po Dogo. Ja juz sama nie wiem gdzie ulokowac swoje skromne deklaracje. Mam ich kilka i zastanawiam sie, czy stać mnie na następną. Na razie wpłacimy z Talia po 5 zł, bo to opłata za nasze bazarki. Postaram sie tez wystawić bazarek dla nich. Nie zawsze chęć pomocy idzie w parze z możliwościami. Czy to znaczy, że nie jesteśmy ludźmi?:-(
Musze tez dodac, że wybraliscie jeden z droższych hotelików.[/QUOTE]
Napisałam to w przenośni , odnosząc się raczej do nas jako innych od byłych "włascicieli onków" . tak jak napisała Malibo , mobilizacja , każda złotówka jest na wagę ich życia i jego jakości , kazde ogłoszenie czy rozesłanie wśród znajomych może być dla nich zbawienne . Ale na razie trzeba ich wyciągnąć ze schroniska , możemy to zrobić tylko wspólnie .Pomóc im w jakikolwiek sposób możemy tez tylko razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']
Musze tez dodac, że wybraliscie jeden z droższych hotelików.[/QUOTE]
Rany Boskie! Naprawdę? Jeśli znacie jakieś tańsze, to chętnie! U nas w okolicy, niestety, ceny są "rozpasane", 20 za dobę niezależnie od wielkości psa, najczęściej + karma. Stąd wydawało mi się, że 15, to tanio. Już tu na wątku padała propozycja od 15 do 30 zależnie od wielkości i stanu psa. A to nie są psy małe i raczej w kiepskim stanie.
Bela, jeśli masz jakiś namiar na tańszy, sprawdzony hotelik, w pobliżu Radomia, gdzie jeszcze na dodatek będą miejsca, to proszę Cię, daj znać!

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze chce dodac że Bazarek z Twojej strony to duża pomoc i serdeczne dzięki . Natomiast co do hoteliku , napisałaś że drogi . To są staruszki i do tego w kiepskiej formie ważne są warunki w jakich będa , jaki jest dostęp do weta etc. Pomyślmy na tym. 15 zł doba za psa to nie jest drogo biorąc pod uwagę oferowane warunki i opiekę.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki są w boksie razem. Mają wyścieloną słomę do spania. Dziś nie dodzwoniłam się do schroniska w sprawie ich stanu zdrowia. Oczywiście możecie podawać kontakt do mnie tel.501-732-982 w każdej sprawie dot. owczarków. Otrzymałam dwie propozycje hotelu, jeden w Serocku u Megii, drugi za 750 zł mies. Dopóki nie będziemy mieć pieniędzy, a to spora kwota, bo dwa psy, spróbujmy je ogłaszać, może ulituje się ktoś i je zabierze na swoją posesję......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...