Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

[quote name='malagos']Jak to fajnie wspomnieć, jak jeszcze dwa, trzy lata temu psy trafiły do bezpłatnych domów tymczasowych, ehhhh......[/QUOTE]
Teraz też trafiają do bezpłatnych domów tymczasowych ale jest ich niestety zbyt mało a i nie wszystkie które ewentualnie mogłyby zająć się psiakiem wytrzymują finansowo opiekę nad psami

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='obraczus87']Tutaj od połowy grudnia będa wolne miejsca, w boksach zewn....
Może warto zając miejusce??

[url]http://www.dogomania.pl/threads/138597-HOTELIK-u-ZuziaM-12-wolnych-kojcA-w-od-poA-owy-grudnia[/url][/QUOTE]
Mamy rezerwację (daleką dość) - tylko to jest bardzo daleko od Radomia, pod Zgorzelcem.

Link to comment
Share on other sites

Strasznie one biedne, teraz nie mam kasy na zrzutke bo wpłacam na Sofię z Radomia i wpłaciłam na pomoc rodzince z Tarnowa, ale w przyszłym miesiacu postaram sie coś dorzucić. Dzisiaj widziałam psiaki, smutne takie są, ten młodszy z wygietą łapką na początku oszczekał mnie i Dorkę, ale potem przystawiał pyszczek do krat, a ten starszy psiak leżał w pomieszczeniu na słomie, taki dziadunio słodki z niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Nie ma jeszcze decyzji, bo nie ma wszystkich deklaracji. Myślę, że Red będzie łatwiej się zdecydować, gdy zbliżymy się mniej więcej do wysokości 750 - 800 w zebranych deklaracjach.[/QUOTE]
a ile juz mamy stalych i jednorazowych deklaracji???jest to gdzies????

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo rzadko niestety jeżdżę do schronu bo cięzko mi sie wyrwać ze względu na rehabilitacje syna, dzisiaj byłam bardzo krótko zawieźć plakat mojej suni która zaginęła w sobotę i przeszłam sie z Dorka po boksach. Mam tylko jedno nowe zdjęcie tego młodszego psiaka ( ale nie umiem wkleić na dogo), bo mój aparat cos szwankuje i w środku pomieszczeń zdjęcia wychodzą bardzo niewyraźne.
Wlodi a na Ciebie zawsze można liczyć, porobisz chłopakom nowe fotki:)?
Mam tez fotki suni onkowatej, z którą jest bardzo źle, podobno nic jej fizycznie nie dolega, ale ona cały czas obgryza sobie ogon, on wygląda jak kikut. Rozmawiałysmy z panią, która tam pracuje i ona twierdzi że to jakis problem psychiczny i suni może pomóc tylko nowy dom. To był okropny widok, ta sunia zwracała uwagę na nas tylko przez chwilę, a potem cały czas obryzała ten nieszczęsny ogon.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki musza trafic do DT!

Tak więc trzeba bardzo intensywnie szukac pomocy finansowej! Ja niestety jestem chora, przez co nie moge działac tak jakby chciała, ale obiecuję jutro porozsyłac wątek gdzie się da.

jedynym ratunkiem dla psów jest umieszczenie ich w DT!

Trzeba zrobic wszystko aby do tego doszło.

Może ktoś może jakieś bazarki zrobić?? Czy juz ogłoszenia zostały porobione?/

Brakuje wielu informacji w 1 poście - wiem, że nie każdy ma dostęp do kompa codziennie, ale warto jak najszybciej uzupełnic post 1 , choćby o stan deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...