Jump to content
Dogomania

Argo z Szydłowca - na DT u Murki - potrzebne wsparcie na opłaty i szukanie domu


Marinka

Recommended Posts

Dnia 15.02.2022 o 13:42, Murka napisał:

Rozliczenie Argo:

Stan konta na 11 styczeń wynosił +30,10 zł

+200 zł jess

-360 zł hotelowanie 12.01-10.02

-11 zł Rumen Tabs

-32 zł Cimalgex

-125 zł Cimalgex

-11 zł Rumen Tabs

-40 zł szczepienie na wściekliznę

-3,90 zł dojazd weta

Stan konta na 10 luty wynosi -352,80 zł.

 

Dnia 26.02.2022 o 17:48, Murka napisał:

Ostatnie koszty Argo: Cimalgex, Rumen Tabs i dwie wizyty u weta w związku z zapaleniem - 227 zł

przelewam 579,80 zł

Dobrze, że krwiomocz minął.... Argusiu, weteranie nasz dzielny - nie daj się starości i chorobom! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Argo ma dołączony teraz Furosemid. Wetka, która go badała przy okazji krwiomoczu powiedziała, że serce pracuje ciężko mimo Lotensinu. Powiedziała, że można na próbę podawać dodatkowo Furosemid. Wygląda na to, że dodatkowy lek działa, bo dziadek się trochę ożywił.

Póki co kolejny zakupiony Cimalgex, koszt 137 zł:

argovet.jpg.ee5fdcf88d49a5b7492d4b8cc0dbc1cb.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Argo od paru dni je tylko mokrą karmę (z jakiegoś powodu nie chce lub nie może jeść suchej). Przyszedł chyba czas na niego 😞 Z dnia na dzień jest coraz mniej ruchliwy, zdarza mu się sikać pod siebie. Jego spacerki kończą się na paru metrach od boksu, chodzi powolnym i chwiejnym krokiem.

 

Kupiłam mu Caniviton, dzisiaj przyszedł właśnie, fakturę wrzucę jak mi prześlą mailem. Okropnie podrożał, taniej nie znalazłam a necie 😞

 

Rozliczenie:

Stan konta na 10 luty wynosił -352,80 zł

+579,80 zł Help Animals

+400 zł jess

-360 zł hotelowanie 11.02-12.03

-16 zł przejazd do weta (krwiomocz)

-16 zł przejazd do weta II (krwiomocz c.d. leczenia)

-227 zł wizyty u weta + Cimalgex

-137 zł Cimalgex

-173,40 zł Caniviton

Stan konta na 12 marzec wynosi -302,40 zł.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

płacze od wczoraj jak tylko pomyślę o Argusiu ....  Murka nas przygotowywała na to od jakiegoś czasu ale jakoś ciężko to zaakpceptować 😞 

też takie poczucie żalu że może za mało się staraliśmy żeby znalazł dom? ale czy On wiedział że nie ma domu? Murkowa Rodzinka była jego domem 

Każdy z Was wie że są takie psiaki na dogo które poruszają serce bardziej niż inne ... Dla mnie takim psem był Argo i była Ksenia

teraz pozostaje wielka dziura  w sercu Złamane serce Emoji 💔

Wiele osób odeszło z wątku ale wiele trwało tu z Argusiem od początku. Dziękuję WAM i przede wszystkim Murce za opiekę nad naszym kochanym Argusiem 

2131305928_Arguznicz.jpg.52b8c1c1cf9b80d8d5dcd38eb8ee2939.jpg

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Wrzucam fakturę za Caniviton:

caniviton.thumb.jpg.1f087318e66b5be23b1157d79ce8767d.jpg

 

Nawet nie zdążyłam otworzyć opakowania. Może znacie jakiegoś innego psiaka, któremu by się przydało? Mogę wysłać. Mam też sporo innych leków i preparatów, których już raczej nie wykorzystam. Może kikou?

 

Rozliczenie Argo zrobię jak będę mieć fakturę od weta za utylizację, bo niestety musiałam zawieźć Argo w tę ostatnią drogę 😞 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2022 o 22:48, GatoNegro22 napisał:

Smutna wiadomość... Myślałam, że Argo odżyje wiosnę. 😪

też tak myślałam, że wiosenne słoneczko wzmocni Argusia.... a on podreptał do Marcelka 😞 😞

Dnia 20.03.2022 o 09:19, Murka napisał:

Wrzucam fakturę za Caniviton:

Nawet nie zdążyłam otworzyć opakowania. Może znacie jakiegoś innego psiaka, któremu by się przydało? Mogę wysłać. Mam też sporo innych leków i preparatów, których już raczej nie wykorzystam. Może kikou?

Rozliczenie Argo zrobię jak będę mieć fakturę od weta za utylizację, bo niestety musiałam zawieźć Argo w tę ostatnią drogę 😞 

Poczekam z przelewem na końcowe rozliczenie, przeleję wszystko,  razem z kwotą 302,40zł.  Zrobię zestawienie wpłat i wydatków, żeby wszystko rozliczyć. Myślę, że Argo zostawi po sobie niewielki spadek, proszę darczyńców o przemyślenie, komu go przekażemy.

 

Kasiu - bardzo Ci dziękuję za wieloletnią, troskliwą opiekę, za DOM, który Argo u Ciebie znalazł. On nie widział różnicy, to dla nas był bezdomny, dla niego panią była Murka a domem jego dzielone z Sambusią mieszkanko.

Wciąż nie dociera to do mnie...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...