Jump to content
Dogomania

Czarne kwiatki deklarowiczów (czyli fałszywe deklaracje i niespełnione obietnice)


Recommended Posts

Super watek - na pewno zmusicie tym wszystkich chetnych do wyslania pieniedzy :cool3:

Ja zamiast wydawac na benzyne , przekierowania itp i td zamierzam kupic sobie kolejna pare butow :evil_lol:

Moze jeszcze mam sie prosic zeby jakis l a s k a w c a podjal pieniadze z banku , ktore mi wlasnie w nocy wyrosly na drzewie i , rano , przed sniadaniem , poszlam je zerwac ? ? :lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zenobiusz flores']Super watek - na pewno zmusicie tym wszystkich chetnych do wyslania pieniedzy :cool3:

Ja zamiast wydawac na benzyne , przekierowania itp i td zamierzam kupic sobie kolejna pare butow :evil_lol:

Moze jeszcze mam sie prosic zeby jakis l a s k a w c a podjal pieniadze z banku , ktore mi wlasnie w nocy wyrosly na drzewie i , rano , przed sniadaniem , poszlam je zerwac ? ? :lol: :loveu:[/QUOTE]Nie , ten wątek ma służyc po to, by w iedzieć,że jeśli jakaś X czy Z wpisana tutaj ,znowu zacznie na wątku jakiegos psa obiecywac złote góry, to należy ją zwyczajnie zlekcewazyć...a juz na pewno nie liczyć na te obiecane pieniadze...
[COLOR=Gray]
[/COLOR] [COLOR=Gray]Osobiście jestem zdania, że zbyt pochopnie zaproponowano Twoja kandydaturę na ten watek, ale jak sama zdążyłaś przeczytać, wpisów dokonuje założycielka na piewrszych stronach, po korekcie i sprawdzeniu. Tu się toczą tylko dyskusje i padają propozycje.To chyba dobrze,że sprawdza?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Super watek - na pewno zmusicie tym wszystkich chetnych do wyslania pieniedzy :cool3:

Ja zamiast wydawac na benzyne , przekierowania itp i td zamierzam kupic sobie kolejna pare butow :evil_lol:

Moze jeszcze mam sie prosic zeby jakis l a s k a w c a podjal pieniadze z banku , ktore mi wlasnie w nocy wyrosly na drzewie i , rano , przed sniadaniem , poszlam je zerwac ? ? :lol: :loveu:[/QUOTE]

Zenobiusz, nie mam zadnej przyjemnosci w umieszczaniu Ciebie, ani kogokolwiek na tej liscie. Rzadka przyjemnosc, bo na pewno pojawiá sié osoby, które znam i lubié, ale niestety, nawet moja wlasna mama, która jest tu na dogo- jesli zacznie obiecywac bez pokrycia, to uwierz mi, tez wyláduje na liscie :-(

Sluchaj, moze zrobimy cos zeby byl wilk syty i owca cala. Co innego naciágacze co majá to gdzies. Myslé ze ci, którzy nie majá tego gdzies, mogá sklonic sié do wspólpracy. Licze na to ze Tobie tez zalezy.

Wiéc, wiem ze bédziesz teraz w Polsce na tydzien. Dla wlasnej wygody polecam zalozenie konta w polskim banku. Ja bez zadnego umawiania weszlam do pierwszego po drodze oddzialu PKO BP i z paszportem w lapie zalozylam konto w pól godziny- konto internetowe.

Wiesz jaka to wygoda? Co miesiác przelewam odpowiedniá sumé z irlandzkiego konta na to polskie- wszystko internetowo, prostrze niz wycieczki do banku, gwarantujé. Prowizja za taki przelew (do 1000 euro)wynosi 8zl (tylko). Podobnie bédzie chyba z dolarami. Wsio. A potem tylko przelewam do woli z polskiego konta, siedzác przy kawie w domu.

Prowizja od 1 przelewu: cale 1.50zl :multi: i prawie roboty juz z tym nie mam, bo stale deklaracje zapisalam jako przelewy automatyczne, transakce stale z konta np.5-go kazdego miesiáca. Ponadto, kazde konto mozna latwo zapisac i teraz mam juz taki zbiór kont, ze tylko klikam i wyszukujé gotowe dane, nie musze nawet prosic niektórych o podanie konta. mam wiele osób po nickach nawet posortowane.

Wtedy przelejesz te glupie pare zl, które nic przeciez nie znaczá dla Twojego budzetu, a po co pchac sié na listé równo z tymi, co naprawdé majá psy w d.. i lubiá naciágac ludzi.

Napisz co myslisz o takim rozwiázaniu. Sluzé radá w kwestii konta polskiego. Naprawde polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Super watek - na pewno zmusicie tym wszystkich chetnych do wyslania pieniedzy :cool3: (...) [/QUOTE]
Ten wątek nie służy zmuszaniu kogokolwiek do czegokolwiek, tym bardziej do wpłat. Ja postrzegam to tak, że w przypadku deklaracji finansowych osób, które bez cienia wątpliwości zostaną tu umieszczone (i nie zdjęte) nie będę karmiła się złudzeniami.

Link to comment
Share on other sites

I co z tego, ze kogos tu umiescicie - przeciez i tak wplaty sa d o b r o w o l n e i zadnego obowiazku nie ma - natomiast jest kryzys ...... biorac jeszcze pod uwage te oszustwa na dogo to kazdy wplacajacy - ryzykuje ....tak jak ja . :mad:

Kto ma miekkie serce musi miec twarda dupe - jeszcze go wpisza na liste, czarne kwiatki, , oraz wsadza go za kratki .........:stupid::flaming::shithappens:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Zenobiusz, nie mam zadnej przyjemnosci w umieszczaniu Ciebie, ani kogokolwiek na tej liscie. Rzadka przyjemnosc, bo na pewno pojawiá sié osoby, które znam i lubié, ale niestety, nawet moja wlasna mama, która jest tu na dogo- jesli zacznie obiecywac bez pokrycia, to uwierz mi, tez wyláduje na liscie :-(

Sluchaj, moze zrobimy cos zeby byl wilk syty i owca cala. Co innego naciágacze co majá to gdzies. Myslé ze ci, którzy nie majá tego gdzies, mogá sklonic sié do wspólpracy. Licze na to ze Tobie tez zalezy.

Wiéc, wiem ze bédziesz teraz w Polsce na tydzien. Dla wlasnej wygody polecam zalozenie konta w polskim banku. Ja bez zadnego umawiania weszlam do pierwszego po drodze oddzialu PKO SA i z paszportem w lapie zalozylam konto w pól godziny- konto internetowe.

Wiesz jaka to wygoda? Co miesiác przelewam odpowiedniá sumé z irlandzkiego konta na to polskie- wszystko internetowo, prostrze niz wycieczki do banku, gwarantujé. Prowizja za taki przelew (do 1000 euro)wynosi 8zl (tylko). Podobnie bédzie chyba z dolarami. Wsio. A potem tylko przelewam do woli z polskiego konta, siedzác przy kawie w domu.

Prowizja od 1 przelewu: cale 1.50zl :multi: i prawie roboty juz z tym nie mam, bo stale deklaracje zapisalam jako przelewy automatyczne, transakce stale z konta np.5-go kazdego miesiáca. Ponadto, kazde konto mozna latwo zapisac i teraz mam juz taki zbiór kont, ze tylko klikam i wyszukujé gotowe dane, nie musze nawet prosic niektórych o podanie konta. mam wiele osób po nickach nawet posortowane.

Wtedy przelejesz te glupie pare zl, które nic przeciez nie znaczá dla Twojego budzetu, a po co pchac sié na listé równo z tymi, co naprawdé majá psy w d.. i lubiá naciágac ludzi.

Napisz co myslisz o takim rozwiázaniu. Sluzé radá w kwestii konta polskiego. Naprawde polecam.[/QUOTE]

Nie .

Prosze mnie umiescic na tym watku jako Honorowego Czlonka - tak wlasnie sie czuje .

Tyle prosze o motto - Czlonek ten - zenobiusz flores - Homorowy - mial miekkie serce za to twarda dupe .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']
Zadnych pieniedzy nikomu n i e wysle . Dziekuje za uwage.[/QUOTE]

No tak oczywiscie najlatwiej postápic. Tez powinnam byla odejsc po pierwszym banie i slowach krytyki :cool3: Wlasciwie to kazdy dogomaniak chyba najpierw dostal w mordé- taki chrzest bojowy. Jak zostal to git, jak nie- karawana jedzie dalej.

Ehhh, nie ma to jak paniusie, które wpadajá robic furoré kasá z hameryki a na slowo krytyki zbierajá zabawki, tupiá nózká i ... idá sobie. Slomiany zapal, ot co. Zostajá najwytrwalsi.

Szkoda, naprawdé szkoda, ale psów, którym moglabys pomóc bez unoszenia sié tu swoim mega-ego.

Ale wiesz co, w hameryce tez jest gnój, to tam lepiej pomagaj, jak nie tu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']I co z tego, ze kogos tu umiescicie - przeciez i tak [B]wplaty sa d o b r o w o l n e[/B] i zadnego obowiazku nie ma - natomiast jest kryzys ...... biorac jeszcze pod uwage te oszustwa na dogo to kazdy wplacajacy - ryzykuje ....tak jak ja . :mad:

Kto ma miekkie serce musi miec twarda dupe - jeszcze go wpisza na liste, czarne kwiatki, , oraz wsadza go za kratki .........:stupid::flaming::shithappens:[/QUOTE]

wpłaty są dobrowolne - owszem ... ale jak ktoś już zdeklaruj się że wpłaci a nie wpłacił to później może braknąć powiedzmy do sterylki , transportu ... wtedy robi się kłopot... i tylko o to tutaj chodzi - o dotrzymywanie danego słowa, a nie zmuszanie siłą kogoś kto nie chce wpłacić ( ew. nie ma z czego) ... skoro ktoś daje slowo to jednocześnie daje jasny komunikat że jest wypłacalny - kryzysowi nic do tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']wpłaty są dobrowolne - owszem ... ale jak ktoś już zdeklaruj się że wpłaci a nie wpłacił to później może braknąć powiedzmy do sterylki , transportu ... wtedy robi się kłopot... i tylko o to tutaj chodzi - o dotrzymywanie danego słowa, a nie zmuszanie siłą kogoś kto nie chce wpłacić ( ew. nie ma z czego) ... skoro ktoś daje slowo to jednocześnie daje jasny komunikat że jest wypłacalny - kryzysowi nic do tego.[/QUOTE]

No i o to aby jak coś się zmieni (sytuacje są różne) deklarujący po prostu powiedział [I]"przepraszam nie mogę wpłacić"[/I] A nie udawał że pw nie docierają i spokojnie deklarował złote góry na kolejnym wątku.

Link to comment
Share on other sites

wątek dobry tylko teraz w związku z tym bur******** na dogo sama nie mogę odnaleźć wątków z psami ,na które deklarowałam wpłaty, a było ich dużo. I niewinna mogę się tu znaleźć.
Osoby powinny być umieszczane dopiero po próbach wyjaśnienia powodu niewpłacania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']wątek dobry tylko teraz w związku z tym bur******** na dogo sama nie mogę odnaleźć wątków z psami ,na które deklarowałam wpłaty, a było ich dużo. I niewinna mogę się tu znaleźć.
Osoby powinny być umieszczane dopiero po próbach wyjaśnienia powodu niewpłacania.[/QUOTE]

Nie ma strachu Poker. Jest w pierwszym poscie i o tym- rehabilitacja. I na pewno nikt tam sié nie znajdzie niepowiadomiony i bez mozliwosci obrony. To nie po to zeby dowalic zapominalskim, tylko naciágaczy- co obiecujá i tyle ich widzieli, bez wiarygodnych tlumaczen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']No tak oczywiscie najlatwiej postápic. Tez powinnam byla odejsc po pierwszym banie i slowach krytyki :cool3: [B]Wlasciwie to kazdy dogomaniak chyba najpierw dostal w mordé- taki chrzest bojowy. Jak zostal to git, jak nie- karawana jedzie dalej.[/B]

Ehhh, nie ma to jak paniusie, które wpadajá robic furoré kasá z hameryki a na slowo krytyki zbierajá zabawki, tupiá nózká i ... idá sobie. Slomiany zapal, ot co. Zostajá najwytrwalsi.

Szkoda, naprawdé szkoda, ale psów, którym moglabys pomóc bez unoszenia sié tu swoim mega-ego.

Ale wiesz co, w hameryce tez jest gnój, to tam lepiej pomagaj, jak nie tu.[/QUOTE]
Musialam to zacytować i podkreślić..a Emilka2280 bedzie wiedziala dlaczego:razz:...POza tym- to całkowicie sie zgadzam z tym, co napisała....

Link to comment
Share on other sites

A jest jakis obowiazek p o m a g a n i a jak sie jest w hameryce ? :lol:

Mam ochote to pomoge a nie to nie . Tak samo bym zrobila jakbym byla w Polsce .


Ktos chce to pomoze a kto nie chce to nie - i nic nie da ze go umiescicie na czarnych czy czerwonych kwiatkach .........


Kryzys ma do tego to, ze m n i e j osob pomaga .......i nalezy liczyc sie z tym, ze bedzie pomagac jeszcze mniej - wiec obawiam sie, ze ten watek i tak umrze smiercia naturalna - nikt nie bedzie wyrywny zeby sie deklarowac - i oczywiscie minus ja - paniusia z hameryki - jeszcze tego brakowalo zeby za moje pieniadze, kurna, ktos jezdzil po mnie jak po lysej kobyle ! :diabloti:

To jakies zbiorowe szalenstwo !



Chyba macie za duzo wolnego czasu.....dla mnie mozecie pielegnowac ten watek - ja sie wypisuje i czuje sie z tym bardzo dobrze :lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zenobiusz flores, dla Ciebie ten watek nic nie znaczy a dla innych jest bardzo ważny.
Widać,że nigdy nie mialaś problemu, skąd wytrzasnąc na już brakujace 200 czy 300 zł na opłacenie hoteliku, bo panie-obiecywaczki udaja,że nie dociera do nich przypominajace PW, albo za co kupic jeść psom na DT, bo inna pani-obieczywaczka łaskawie "zapomniała " o zwierzaku. którego wsadziła Ci pod opiekę. Kryzys dotyka wszystkich ale najbardziej tych z miękkimi sercami, zapsionych po uszy,którzy juz dawno nie wiedzą jak wyglada kino czy co to jest urlop..
A takie panie X czuja się świetnie - dowartościowane, bo tak ladnie napisały,że wesprą psiaka 10 zł...Szkoda ,że takie wsparcie jest tylko wirtualne, bo psy są realne jak najbardziej i potrzebuja realnego jedzonka...I właśnie z tym trzeba walczyć.
I masz rację - przymusu nie ma - niech za ratowanie zwierzaków wezma sie osoby odpowiedzialne, bo nadanie psu imienia i wyciągnięcie go ze schronu to dopiero początek drogi. Liczę,że inni, dla których to tylko taka "zabawa", wreszcie sie wykruszą m,in,. dzieki temu wątkowi.

Link to comment
Share on other sites

zenobiusz chyba nie kapuje, ze tu chodzi o umieszczanie tych osób, które juz zadeklarowały - więc się zobowiązały, czytaj: same się zmusiły - do pomocy.
sprawdzenie, czy dany deklarant nie bajerował juz kiedys będzie bardzo pomocne - zwłaszcza w planowaniu wydatków. deklaracje sa często na hotelikowanie. będziemy wiedzieć, czy warto brac pod uwage danego deklaranta i tyle.

zapisuje sie, bo musze sprawdzac, czy mnie tu kto nie wrzuci :evil_lol:. merda mi sie juz totalnie, gdzie się zadeklarowałam :oops:


[B]jeden postulat: wysłajcie pw do opieszałych. bardzo czesto to kwestia sklerozy czy natłoku watków (a np. ja mam karteczki z deklaracjami, które zazwyczaj gubię :shake:). nie ma się co certolić....[/B]


[B]jeśli zadeklarowałam się u kogoś z was i nie płacę - dajcie znać!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']
[B]jeden postulat: wysłajcie pw do opieszałych. bardzo czesto to kwestia sklerozy czy natłoku watków (a np. ja mam karteczki z deklaracjami, które zazwyczaj gubię :shake:). nie ma się co certolić....[/B]


[B]jeśli zadeklarowałam się u kogoś z was i nie płacę - dajcie znać!!![/B][/QUOTE]


Podpisuję się pod tym obiema łapkami :)
Skleroza nie boli... :oops:

Link to comment
Share on other sites

a może zrobić listę
czarne kwiatki czyli jak ktoś ma całkowicei w du*ie
i do wyjaśnienia, z data zgłoszenia
skoro Emilia zaglada czesto to może po tygodniu niewyjasnienia przerzucac na czarna liste majacych obietnicę w du*ie
wiadomo, że ktos może wyjechac na dwa tyg, może mieć wazne sprawy może nie byc go w necie itd ale istnieje możliwość rehabilitacji, przecież jak Emilia kogoś wpisze na listę to równie dobrze po wyjasnieniu nawet za dwa miesiące może tą osobę usunąć z tej listy i tyle

dla mnie watek o tyle dobry ze nie bedzie się liczyć na pomoc finansową osob które sie z niej nie wywiązuję
a nei oczekiwać, że ktoś zapłaci zaległości jesli ma psa i ludzi w głębokim poważaniu

chociaz i tak w duzej mierze skończy sie wzajemnym obrzucaniem błotem, czego nie życze temu wątkowi
bo naprawdę mądrze prowadzony może się okazać bardzo przydatny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Emilko ! [B]Suuuuper pomysł[/B].:loveu: Jestem też za kolejną serią CZK, którą podrzuca Gagata. Nie ma sensu łączyć tych tematów, bo utrudnia to szybki przegląd.

PS. [COLOR=Red][B]CZK[/B][/COLOR] jak to brzmi :diabloti:[/QUOTE]


[B]Czeka, [COLOR=Red]CzK[/COLOR], WCzK[/B] ([URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_rosyjski"]ros.[/URL]: ЧК, ВЧК) - [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Skr%C3%B3towiec"]akronim[/URL] nazwy [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_Socjalistycznych_Republik_Radzieckich"]radzieckiego[/URL] organu czuwającego nad bezpieczeństwem państwa, odpowiedzialnego za represje w Rosji Sowieckiej w latach [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1917"]1917[/URL] - [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1922"]1922[/URL].

więcej źródło: [I][url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Czeka[/url][/I]


:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Czeka, [COLOR=red]CzK[/COLOR], WCzK[/B] ([URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99zyk_rosyjski"]ros.[/URL]: ЧК, ВЧК) - [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Skr%C3%B3towiec"]akronim[/URL] nazwy [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwi%C4%85zek_Socjalistycznych_Republik_Radzieckich"]radzieckiego[/URL] organu czuwającego nad bezpieczeństwem państwa, odpowiedzialnego za represje w Rosji Sowieckiej w latach [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1917"]1917[/URL] - [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/1922"]1922[/URL].

więcej źródło: [I][URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Czeka[/URL][/I]


:cool1:[/QUOTE]

PKP :cool1:

Link to comment
Share on other sites

A ja zupelnie nie rozumiem jak, nawet w najgorszym stresie, mozna zapomniec o deklaracji wplacenia.
Mam zapisana liste na word w kompie z wszystkiemi psami na ktore sie zobowiazalam wplacac plus numery konta . Te liste uzupelniam w razie potrzeby :eviltong:.
Przy kazdym psie pisze kwota nalezna oraz data ponownej wplaty.

Kto nie ma stalego dostepu do kompa moze sobie przeciez taka liste wydrukowac i powiesic na lodowce .

Czy to rzeczywiscie az taki klopot ???
[SIZE=1][COLOR=Plum]No, chyba jesli sie nie ma lodowki :diabloti:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']A ja zupelnie nie rozumiem jak, nawet w najgorszym stresie, mozna zapomniec o deklaracji wplacenia.
Mam zapisana liste na word w kompie z wszystkiemi psami na ktore sie zobowiazalam wplacac plus numery konta . Te liste uzupelniam w razie potrzeby :eviltong:.
Przy kazdym psie pisze kwota nalezna oraz data ponownej wplaty.

Kto nie ma stalego dostepu do kompa moze sobie przeciez taka liste wydrukowac i powiesic na lodowce .

Czy to rzeczywiscie az taki klopot ???
[SIZE=1][COLOR=Plum]No, chyba jesli sie nie ma lodowki :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Niby tak, ale ja nie mam na to ani czasu ani ochoty. Ja przy każdej deklaracji proszę o przypomnienie mi na PW, bo może mi wylecieć z głowy. jeżeli pies potrzebuje, takie przypomnienie przychodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...