Jump to content
Dogomania

Czarne kwiatki deklarowiczów (czyli fałszywe deklaracje i niespełnione obietnice)


Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To nie było do Ciebie Nina.
Nie rozumiem czego Zenobiusz miała by kłamać, skoro wszędzie indziej pieniądze doszły, gdzie deklarowała. A Amit wyjaśnił, po wykonaniu jednego telefonu, że oddział istnieje i był w remoncie. A że dogo, ciężko działa i nie można wyszukac wątków to też wiele zmienia.
A co do deklarowania wpłat, sama przecież też to zrobiłaś i chwilę były problemy, bo się w terminie nie wywiązałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']To nie było do Ciebie Nina.
Nie rozumiem czego Zenobiusz miała by kłamać, skoro wszędzie indziej pieniądze doszły, gdzie deklarowała. A Amit wyjaśnił, po wykonaniu jednego telefonu, że oddział istnieje i był w remoncie. A że dogo, ciężko działa i nie można wyszukac wątków to też wiele zmienia.
A co do deklarowania wpłat, sama przecież też to zrobiłaś i chwilę były problemy, bo się w terminie nie wywiązałaś.[/QUOTE]


Ja z nia bylam w ciaglym kontakcie. Bylam rowniez w bankach, w ktorych mialy byc pieniadze. Zaangazowalam w to przyjaciela, bo ponoc na moje konto nie mogla przeslac pieniedzy-inna osoba z Ameryki zrobila to bez problemu. Az w koncu kontakt sie urwal.

A teraz odnosnie mnie. Przeczytaj dokladnie watek, do ktorego sie odwolujesz. Nie dostalam ZADNEJ informacji o zaleglych wplatach. Gdy tylko otrzymalam PIERWSZA-wszystko uregulowalam z nawiazka. Ludzka rzecz zapomniec.

Niestety rowniez ludzka klamac-to odnosnie z.f.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']To nie było do Ciebie Nina.
Nie rozumiem czego Zenobiusz miała by kłamać, skoro wszędzie indziej pieniądze doszły, gdzie deklarowała.[COLOR=Red][B] A Amit wyjaśnił, po wykonaniu jednego telefonu, że oddział istnieje i był w remoncie.[/B][/COLOR] A że dogo, ciężko działa i nie można wyszukac wątków to też wiele zmienia.
A co do deklarowania wpłat, sama przecież też to zrobiłaś i chwilę były problemy, bo się w terminie nie wywiązałaś.[/QUOTE]
Kurcze,a poczty nie istnieją?Skoro pofatygowała się jechać do banku i oddział był w remoncie,to przecież mogła poszukać np.poczty,skoro już żadnego innego banku tam nie było:roll:.No dziewczyny nie róbmy cyrku.Ja byłam na wczasach i zamiast leżeć tyłkiem na piasku,to latałam po okolicznych miasteczkach w poszukiwaniu kafejki internetowej,żeby przelać pieniądze na hoteliki,bo skoro się zdeklarowałam,to chciałam,żeby kasa wpłynęła o czasie.Dla chcącego,nic trudnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']Jak to bylo z belka w oku blizniego? Mnie prawde mowiac taka atmosfera polowania na czarownice wcale nie odpowiada, ale tez i ten watek mnie nie dotyczy. [B]Uwazam tylko, ze moze to byc dla wielu potencjalnych darczyncow zniechecajace.[/B][/QUOTE]
A to dlaczego?Jeżeli ktoś się zadeklarował i nie może zapłacić,to po prostu uczciwie pisze o tym i jest po sprawie.Szukamy na to miejsce innej osoby.I o to w tym wszystkim chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Renatko, ja się nie będę kłóciła. Skąd ktoś ze Stanów, kto ma bana na dogo może wiedzieć, że oddział ma remont?
Zenobiusz ma bana, więc nie ma tematu.
[SIZE=1]Zumi w nowym domu.
Z.F. pomogła innemu psu.[/SIZE]
Kolejny wątek będzie miał iks stron, a miały być zgłoszenia. Tyle, że niektórzy i tak.. nawet tu się nie upomną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Kurcze,a poczty nie istnieją?Skoro pofatygowała się jechać do banku i oddział był w remoncie,to przecież mogła poszukać np.poczty,skoro już żadnego innego banku tam nie było:roll:
[/QUOTE]

No i mieszasz bez sensu, w remoncie byl oddzial banku, z ktorego pieniadze mialy byc odebrane, a nie ten, z ktorego byly wysylane. A zf mieszka za granica, wiec z poczty pieniedzy do Polski raczej nie wysle.
Wlasnie dokladnie o taka atmosfere mi chodzi, z cyklu jedna pani powiedziala drugiej pani, ale robcie co chcecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']No i mieszasz bez sensu, [B]w remoncie byl oddzial banku, z ktorego pieniadze mialy byc odebrane, a nie ten, z ktorego byly wysylane.[/B] A zf mieszka za granica, wiec z poczty pieniedzy do Polski raczej nie wysle.
Wlasnie dokladnie o taka atmosfere mi chodzi, z cyklu jedna pani powiedziala drugiej pani, ale robcie co chcecie.[/QUOTE]
No to po co pretensje do z.f,skoro to bank zawinił,a nie Ona?Ze skargą do banku i już.
A najbardziej dziewczynom od Zumisia chodzi,że z.f nie powiedziała tego na wątku.Gdyby wyjaśniła sprawę,to by się nie czepiały

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Jutro wątek zostanie zmoderowany.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]A zenobiusz flores rzeczywiście przed chwilą została zbanowana.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR][/QUOTE]

A mozna wiedziec dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']A mozna wiedziec dlaczego?[/QUOTE]

[B][COLOR=green]Wystarczy przeczytac Regulamin Forum.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Zenobiusz flores wie za co dostała bana. I nie jest to jej pierwszy ban na tym Forum. Natomiast jest dokładnie "za to samo" co poprzednim razem.[/B][/COLOR]


[COLOR=green][B]I jeszcze raz przypomnę o Regulaminie Forum a zwłaszcza o tym punkcie:[/B][/COLOR]

[quote]
[COLOR=green][B][COLOR=black]3. Moderator nie ma obowiązku:[/COLOR][/B]

[COLOR=green][COLOR=black]a) wdawać się w dyskusje na temat podjętych decyzji.[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[/quote]

[B][COLOR=green]Pozdrawiam[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maupa4'][B][COLOR=green]Witam.[/COLOR][/B]

[COLOR=green][B]Jutro wątek zostanie zmoderowany.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]A zenobiusz flores rzeczywiście przed chwilą została zbanowana.[/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Pozdrawiam.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Maupo- za przybycie dziékujé.

[quote name='Kaja i Aza']A mozna wiedziec dlaczego?[/QUOTE]

Trolling, tak mozna najlagodniej to chyba ujác. Szukanie zaczepki, podjudzanie. Najwyzsza pora po tych pretensjonalnych tekstach- o tym samym i o niczym.

Link to comment
Share on other sites

O matko... dobrze, że ten wątek będzie wyczyszczony, bo ledwo co przebrnęłam. A temat warty zapoznania i uważam, że podejście uczciwe.
Po pierwsze - sama wiem, że pamięć mam dobrą ale krótką :evil_lol: a z danych zobowiązań chcę się wywiązywać, więc wątek może pełnić funkcję "przypominającą" (pomysł z listą deklaracji - super, rzeczywiście sobie taką zrobię).
Po drugie - przecież nikt nikogo nie linczuje, że nie może wpłacić, choć się deklarował. Według mnie wystarczy po prostu powiedzieć i poinformować na danym wątku, że deklaracja niestety nieaktualna. Znam osoby, które bardzo szanuję, deklarowały się, ale niestety sytuacja życiowa im się skomplikowała i teraz nie mogą się ze zobowiązań wywiązać (lub nie mogły). Powiedziały co i jak i nikt ani ich nie "skreślił", ani nie zlinczował, a jeszcze uzyskały "wsparcie duchowe".
Najgorsze są osoby, które deklarują i znikają i chyba właśnie po to jest ten temat, żeby wreszcie ukrócić takie "słomiane zapały".

Pytanie techniczne - czy takie info wpisywać tutaj, czy wysyłać Tobie Emilko na PM? Obawiam się, że jak będą osoby wpisywane tutaj to nie zdążą się wytłumaczyć, a już opinia o nich będzie wyrobiona... (a właśnie mam takiego kwiatka, co pomimo wysyłania PM jakoś nagle zamilkł... a kwota deklarowana była na 100 zł, więc nie chodzi o groszowe sprawy :shake: )

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze zgloszenie bylo tu na wátku. Zgloszenie kwiatka nie oznacza automatyczneg umieszczenia go na liscie na 1-szej stronie. Tu mozna podyskutowac. Po zgloszeniu na wátku wysylam PW do kandydata na kwiatka. W tym czasie moze tu wejsc i wybronic sié, jesli to bylo niezamierzone. Jesli to oleje, albo nieuargumentuje- wtedy trafi na 1-szá stroné.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280'][B]Pierwsze zgloszenie bylo tu na wátku[/B]. Zgloszenie kwiatka nie oznacza automatyczneg umieszczenia go na liscie na 1-szej stronie. Tu mozna podyskutowac. Po zgloszeniu na wátku wysylam PW do kandydata na kwiatka. W tym czasie moze tu wejsc i wybronic sié, jesli to bylo niezamierzone. Jesli to oleje, albo nieuargumentuje- wtedy trafi na 1-szá stroné.[/QUOTE]
A takie najpierwsze zgłoszenie,czyli przypomnienie powinno być na wątku psa,na którego sie składa deklaracje.Dopiero gdy delikwent/ka nie odezwie się do dziewczyn zbierających kaskę,to wtedy dziewczyny umieszczają takiego deklarowicza u Emilli.Emilia wysyła pw przypominające,potem czeka tydzień i kandydat ląduję na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Ok - czyli jak było już 3 krotne wysłanie przypomnienia i zero reakcji, to można tutaj podać nick tej osoby i link do wątku, na którym zawiodła. [B]Sprawa jasna.[/B][/QUOTE]
Jasne,że jasna;)
A ta osoba logowała się na dogo i nie odpowiadała na pw?
Bo jeżeli w ten sposób było i olała przypomnienia,to jak najbardziej nadaje się,żeby tutaj zakwitła:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']szkoda zenobiusz, ze na watku Zumisia taka aktywna nie bylas i ani razu tam nie wyjasniłas nie placenia 100zł miesiecznie, musialysmy sie niezle nagimnastykowac by spłacic dlug[/QUOTE]

Masz racje Gosiu ale dobrze znowu Zenobiusz banned:evil_lol::evil_lol:ostatnio latala po tych watkach trollowala, offowala, etc...a zadnych zaplaconych deklaracji ani widu ani slychu:roll::roll:

Ja to chyba nieraz potrzebuje przypomnienia na watku, pw bo duzo tych psiakow mam na glowie, a doba ma 24godz plus wyjazdy, brak dostepu do kompa, dentysci, etc...:roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...