Jump to content
Dogomania

OPERA - śpij spokojnie maleńka .... przepraszam... - za TM


Malwi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malwi']tamte są we wrześni, ale możnaby z wrześni do wrocławia transport bo to chyba po drodze i od wrocławia jechały by razem...[/QUOTE]
To b yłby super pomysł....MAlwi..NAPISZ KONKRETNIE- KIEDY PRZEWIDYWANY JEST WYJAZD OPERY???JA SIE NIE MOGE DOCZEKAĆ:(

Link to comment
Share on other sites

goniu - ja ją praktycznie w każdej chwili mogę przewieźć z osw do wro (oprócz poniedziałków i czwartków - zajęcia) ... pytanie tylko kiedy będzie możliwy transport z wro do Prudnika... czekamy na wiadomości od leny13 i Incunabuli....

Link to comment
Share on other sites

goniu - ja ją praktycznie w każdej chwili mogę przewieźć z osw do wro (oprócz poniedziałków i czwartków - zajęcia) ... pytanie tylko kiedy będzie możliwy transport z wro do Prudnika... czekamy na wiadomości od leny13 i Incunabuli....

Link to comment
Share on other sites

goniu - ja ją praktycznie w każdej chwili mogę przewieźć z osw do wro (oprócz poniedziałków i czwartków - zajęcia) ... pytanie tylko kiedy będzie możliwy transport z wro do Prudnika... czekamy na wiadomości od leny13 i Incunabuli....

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam dopisać, ze cioteczka kama(Ten "niewidzialny na dogo Anioł) chce oprocz stalej deklaracji miesiecznej(20 zl)wplacic jednorazowo rowniez 50 zł dla dziewczynki:):) BArdzo bardzo dziekujemy i prosimy o dopisanie...zawsze to juz drugi miesiac bedzie oplacony:) Ale deklaracje potrzebne na CITO!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie ale właśnie mnie oświeciło, moja kuzynka studiuje we wrocku i faktycznie zjeżdża do domu co jakiś czas ale..., Opera to zalękniona sunia a kuzynka jeździ do domu autobusem czy busem, więc szans nie ma żeby zalęknionej suni pomoc. Co prawda nie pytałam jej jeszcze ale tak realnie myśląc Opera się boi a przecież autobus to kolejne stresujące dla niej miejsce by było. Dlatego proszę osobę która deklarowała pomoc w transporcie o zgłoszenie się ja po operę mogę wyjechać gdziekolwiek tu w naszym województwie nie będzie już problemu.

Link to comment
Share on other sites

goniu - to samo konto co wysyłałam ci odnośnie chipa Mukiego ;)

leno - w sumie racja , ja nie wiem jak ja ją namówię na wyciągnięcie jej z budy ... do Wrocławia będzie mogła zapewne jechać w kontenerku schroniskowym, tyle że jego trzeba jak najszybciej zwrócić...

Incunabula - pisałaś że twój znajomy również jeździ na trasie Wroław - Prudnik , mogłaby dowiedzieć się czegoś więcej ? jeździ samochodem ? jeśli tak i kontenerek wróciłby do mnie w ciągu tygodnia to myślę że nie byłoby problemu aby Opera dojechała do Leny w kontenerku, zawsze to dla niej będzie mniejszy stres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']Incunabula - pisałaś że twój znajomy również jeździ na trasie Wroław - Prudnik , mogłaby dowiedzieć się czegoś więcej ? jeździ samochodem ? jeśli tak i kontenerek wróciłby do mnie w ciągu tygodnia to myślę że nie byłoby problemu aby Opera dojechała do Leny w kontenerku, zawsze to dla niej będzie mniejszy stres.[/QUOTE]
Samochodem bardzo sporadycznie... A tak to pociągiem.

Link to comment
Share on other sites

a tu już przygotowania do podróży a bazarek dla Opery odłogiem leży :):):)

zapraszam też na bazarek biletowy...unikatowy bilet będzie Wasz :):) tylko 5 zł
wystarczy kiknąć i kupić
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/175076-KUP-SIMENSOWI-BILET-DO-DOMU-tylko-5-zA-do-12-XII-do-24-00"][IMG]http://lilka.grabalski.gre.pl/obr/cena.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']mogę zadeklarować co miesiąc 15 zł tylko napiszcie mi gdzie wpłacać[/QUOTE]:multi::multi::multi::multi::multi: o jaaaaaaaa..ale super wiadomosc przed snem:D DZiekujemy kochanej cioteczce...nr konta jutro na PW dostaniesz na pewno od cioteczki Malwi:):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...