Jump to content
Dogomania

Incunabula

Members
 • Content Count

  952
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Incunabula

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/17/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.podengos.pl

Converted

 • Location
  Wrocław
 1. [B]Szukam transportu z Wrocławia w niedzielę.[/B] Mam małego psa, który spokojnie może jechać na kolanach :) .
 2. Bardzo proszę o zajrzenie na wątek Demi: http://www.dogomania.pl/threads/219632

  Sunia została w trakcie cieczki wyrzucona na ulicę, zabraliśmy ją w ostatniej chwili - następnego dnia miał ją odłowić hycel o bardzo złej sławie... Sunia dzięki sponsorowi trafiła do hotelu, niestety teraz sponsor się wycofuje, Demi zostaje bez grosza Nie będzie mogła zostać hotelu, jeśli nie znajdą się deklaracje, nie ma gdzie się podziać...

 3. Incunabula

  Gerard Jipping Holandia

  Ja tak na "świeżo" opiszę swoje wrażenia. Bardzo miły, kulturalny, dokładnie ogląda psa, zwraca uwagę na ruch, na handling również. Opis daje obszerny, dokładnie uzasadnia ocenę (tłumaczy co mu się nie spodobało), co jest w mało popularnych rasach, takich po 1-2 egzemplarze, dużą rzadkością! Ocenia faktycznie surowo, nie rozdaje tytułów na prawo i lewo. Szczeniaki i młodzież mają taryfę ulgową, ale w granicach rozsądku. Polecam, bardzo chętnie wybrałabym się drugi raz.
 4. A są już gdzieś jakieś szczegóły? Bo na stronie oddziału nic nie znalazłam.
 5. Hej,

  pytanko mam: nie chcesz może dołączyć się do zamówienia gryzaków dla psiurów?? Zamawiamy z allegro http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7211591 od tego użytkownika. Jeśli coś chcesz to daj znać, ja będę składać zamówienie po 10tym.

  Pozdrawiam

  Agnieszka

 6. Uff, temat na szczęście do zamknięcia. Młody sam wrócił do domu!
 7. Incunabula

  Wyszkole psa za dramo

  [B]Nadia86[/B], może załóż temat w dziale Psy w Potrzebie, tutaj nie każdy zagląda. A pomysł jest naprawdę świetny :) .
 8. Incunabula

  Wegetarianizm - za czy przeciw?

  [quote name='Balbina12'] to jest smutne w wegetarianach-że w sposób agresywny narzucają swoją wolę innym,jednocześnie wyolbrzymiasjąc pewne fakty[/QUOTE] I vice versa! Gwarantuję ci, że wegetarianie (o weganach nie wspominając, bo my to już w ogóle mamy przerąbane) dużo częściej spotykają się z agresją. Wynika to chociażby z prostej statystyki. Rany, naprawdę tak trudno nie wtrącać się w cudzy talerz (lub psią miskę) :p ? A może to podświadome wyrzuty sumienia się odzywają :evil_lol: ?
 9. Incunabula

  Wegetarianizm - za czy przeciw?

  [quote name='Cockermaniaczka']Nie cierpie jak mi ktos narzuca swoje poglady...Nie chcesz jesc miesa-nie jedz ale czemu musisz mnie zmuszac do tego samego?(To tak ogolnie,bez urazy do kogokolwiek)[/QUOTE] Ja myślę, że wege mieliby na ten temat więcej do powiedzenia, bo to właśnie oni są częściej przedmiotem nawracania, żartów i durnych komentarzy :p . Najlepiej nie wtrącać się w cudzy talerz i robić swoje. Ale jak ktoś ze znajomych bądź nie znajomych chce porozmawiać ze mną na temat mojej diety to staram się udzielić suchych i rzeczowych informacji. Na emocjonalne przerzucanie się argumentów nie mam ani czasu ani ochoty ;) .
 10. Incunabula

  Tatuaz związkowy u psa.

  [B]green-girl[/B], u mnie była bardzo podobna sytuacja. W końcu olałam tatuaż i zaczipowałam maluchy.
 11. Incunabula

  Basenji - Sajdunia zaprasza!

  [quote name='jamnicze']Dzięki, to od [B]gosiaji[/B], szyte na miarę, szczerze polecam :) [/QUOTE] Bardzo mi się podoba, ale niestety moje stado jest antykubraczkowe :shake: .
 12. [quote name='Martens']Mi w wielu dyskusjach na dogo, nawet tutaj stronę wcześniej wmawiano, że takie podejście to właśnie ów szowinizm gatunkowy i zjawisko bardzo brzydkie; zazwyczaj nawet o wiele bardziej dobitnie i nieuprzejmie niż tu :evil_lol:[/QUOTE] Chyba jesteś trochę przewrażliwiona? W tej dyskusji nikt nikomu niczego nie wmawia. Pełna kultura. Można prosić przykłady tych nieuprzejmości :p ?
 13. Incunabula

  WET-erynaria

  [quote name='Sockunia']No wiem właśnie, nie pamiętam w jakim mieście, ale jak przeglądałam rekrutacje, to było napisane że bez zdanej matury na rozszerzeniu z chemi i biologi nie pa się po co zgłaszac. A zna ktoś może jakieś dobre LO w Łodzi ? chodzi mianowicie o klasę z tym profilem co wspomniała Talagia.?[/QUOTE] Sockunia, dobre LO w Łodzi o takim profilu to m.in. I, XIII, XII, XXIV. Ja kończyłam liceum w Łodzi kilka lat temu ale myślę, że pod tym względem nic się nie zmieniło, bo te co wymieniłam zawsze były w czołówce :) . Powodzenia!
 14. Incunabula

  Basenji - Morek i Aziz dwa rozrabiaki :)

  [url]http://papilot3.mykmyk.pl/img/660/0/80077124.jpg[/url] Ale rewelka! Panda jak żywa :)
×