Jump to content
Dogomania

Rottweiler Gutek zrobił postępy. Szukamy domu i grosza na jedzenie ! Ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gonia66']Czyzby kolenjy chwt taktyczny????:p:p:p:razz:[/QUOTE]
Tak, tak...zdzierajcie ze mnie łacha, zdzierajcie... :mad:
Nie, Hanuśka chciała do kogoś numer tel., a wpis zrobiła na tamtym forum więc jej puściłam namiar, a że tu też buszuje i jest zaaferowana to zrobiłam wpis na obu forach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Tak, tak...zdzierajcie ze mnie łacha, zdzierajcie... :mad:
Nie, Hanuśka chciała do kogoś numer tel., a wpis zrobiła na tamtym forum więc jej puściłam namiar, a że tu też buszuje i jest zaaferowana to zrobiłam wpis na obu forach.[/QUOTE]
Hhihihi...tttaaaaaaaaa...jasne..a świstak siedzi...;);););):loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alek5464']Nie nie da sie pociagiem. Nie znasz psa, nie wiesz jak sie zachowa a do tego to nie 1 -2 stacje tylko pare godzin a jak bedzie chcial sikac?[/QUOTE]

Apropos sikania, to mi tez spędza sen z powiek :shake:Ten pies jest nieułozony, prawdopodobnie nie potrafi chodzić na smyczy, od kagańca dostanie szału, a na widok obcych pieni się i pyskuje-tak zachowuje się w swoim wsiowym domku.

Pewnie jak zmieni otoczenie to mu mina zrzednie ;)
Im mniej przesiadek tym lepiej.
Pociąg w ogóle odpada.
Dobrze by było gdyby kilka dni spędził w hotelu, to go Magda troszkę ustawi.
Chociaż, żeby w kagańcu i na smyczy potrafił się wysikać.
A jak nie to zabierzemy mu wodę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Apropos sikania, to mi tez spędza sen z powiek :shake:Ten pies jest nieułozony, prawdopodobnie nie potrafi chodzić na smyczy, od kagańca dostanie szału, a na widok obcych pieni się i pyskuje-tak zachowuje się w swoim wsiowym domku.

Pewnie jak zmieni otoczenie to mu mina zrzednie ;)
Im mniej przesiadek tym lepiej.
Pociąg w ogóle odpada.
Dobrze by było gdyby kilka dni spędził w hotelu, to go Magda troszkę ustawi.
Chociaż, żeby w kagańcu i na smyczy potrafił się wysikać.
A jak nie to zabierzemy mu wodę :diabloti:[/QUOTE]


Łooo matko! Trzeba było od razu pisać, że transport nie dla psa a dla diabła wcielonego :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']
Juli a, witaj na dogo :-)[/QUOTE]
Dziękuje. Naprawde kobietki jesteście niesamowite, niestety w tym miesiącu jestem grubo pod kreska z powodu , ciężkiej operacji kota i Pręgusia. Ale może przydam się do czegoś innego. Powodzenia tzrymam kciuki mocno!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magnesiatko']Łooo matko! Trzeba było od razu pisać, że transport nie dla psa a dla diabła wcielonego :roll:[/QUOTE]

Nie martw się, będziemy ćwiczyć w hotelu. W razie czego poproszę Panią Doktor o zastrzyk i wtedy prześpi nawet sikanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Nie martw się, będziemy ćwiczyć w hotelu. W razie czego poproszę Panią Doktor o zastrzyk i wtedy prześpi nawet sikanie :evil_lol:[/QUOTE]

hehe spoko jakoś damy radę :) Zresztą, często nie taki diabeł straszny... Ludzie jak chcą się psa pozbyć to niesłychane historie potrafią wymyśleć :angryy:

Ja chyba pomału uciekam spać, wątek sobie zapisałam więc pewnie będę tu często zaglądać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...