Jump to content
Dogomania

Rottweiler Gutek zrobił postępy. Szukamy domu i grosza na jedzenie ! Ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='alek5464']tak je ofarowuje tymczas bezplatny a jak sie dogada z reszta bandy to moze zostanie. Mam sporo doswiadczenia z psami i Rottkami tez.[/QUOTE]

witaj ... ja też zamieszkuję Zgorzelec ;) ... moze coś blizej o sobie nam powiesz ... moze się znamy ?

obecnie finansowo nie pomogę jednak jesli psiak trafi do Ciebie służę pomocą w miare możliwosci

dodam że miałam Rotkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Fundacja Rottka może wziąć psa na tymczas bezpłatnie. Ale trzeba go dostarczyć do Zgorzelca :cool1: (...)[/QUOTE]
To ja może przypomnę ten wpis. Zdecydowanie, ośmielam się wypowiedzieć, dobrze byłoby, gdyby pies pozostał pod opieką fundacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Wspaniale !:loveu: To juz coś, z Krakowa do Opola też się coś załatwi :-)


Czy jakaś osoba, która jest nieco bardziej przytomnym kierowcą ode mnie, może policzyc ile kosztuje benzyna na takiej trasie - 850 km w sumie?[/QUOTE]
przy cenie paliwa 4 zł 45 gr wychodzi 265 zł przy spalaniu 7 litrów na 100 km i trasie 850 km


Majqa- tez tak sadzę!!!

Link to comment
Share on other sites

Piszcie privy do ludzi z Krakowa, może ktoś kursuje na Śląsk. Mogę jechać dopiero po 16 więc nie będę miała dużo czasu przed nocą, dlatego tez potrzebuje pomocy w podwiezieniu dobka. Szkoda że wczoraj nie przeczytałam, bo dzisiaj pies siedział by już w Zgorzelcu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alek5464']HURA !!!!!jest osoba ktora doklada 100 do transportu i oferuje sie psa przywiezc do mnie osoba jest ze slaska.
Czy mozna by sie dowiedziec jaki jest ten pies i czy jezdzil juz autem??[/QUOTE]
[B]Alek czy Ty należysz do Pomorskiej Fundacji Rottka?[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pól godziny mnie nie bylo a tu i kasa jest i juz jak widze prawie transport zorganizowany...a nie mowilam ze się uda??Nie myslalam jednak ze az tak blyskawicznie..dziewczyny..chlopaki..jestescie....hhhmmmm...super hiper bombowi:loveu::loveu::loveu:
TO jak to w koncu=- hotelik oferowany w Zgorzelcu i DT Alek5464 to nie to samo??????SA dwa tymczasy bezplatne dla rotka????:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Sekundkę, sekundkę... Tymczas, o którym wspomniała Biafra jest tymczasem pod Zgorzelcem i zaproponowanym przez wolontariuszkę Pomorskiej Fundacji Rottka.[B] Jeśli Alek5464 ma na imię Hania (co piszę w dużym skrócie) to OK, jeśli nie to jest to oferta zupełnie inna od dotąd mi znanej. [/B][/QUOTE]

Ha, myślisz, że są dwa tymczasy w Zgorzelcu?.. Być może, na pewno zaraz wejdzie Biafra i wszystko wyjaśni. Przyznam, że mnie do głowy nie przyszlo, że może byc jeszcze jedna oferta i sądziłam, że to ten własnie tymczas fundacyjny. Dobrze Majqa, że ty przytomna jesteś :-):loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...