Jump to content
Dogomania

Rottweiler Gutek zrobił postępy. Szukamy domu i grosza na jedzenie ! Ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest juz 150 zł na transport..(Irenaka i alek5364)..moze jeszcze ktos dorzuci złotoweczkę????Ja wyslalam wiadomosc do ihabe(Ona nie jest z Krakowa a z Katowic:oops:) ma cos pomyslec...napisze tez do jednego wujaszka- nikusia- ON sie zajmuje transpotrem za cene paliwatylko..na kiedy mialby byc zorganizowany dowoz???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']Z Krakowa do Zgorzelca jest 423 km. DokLadam do transportu 50 złProszę o nr konta na PW.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:loveu:.

[B]Wobec tego mamy deklaracje:[/B]
AnnaA 50,00
Alek5464 50,00
Irenaka100,00 ( może też być na hotel)

Konto poda Biafra jak się pojawi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alek5464']tak je ofarowuje tymczas bezplatny a jak sie dogada z reszta bandy to moze zostanie. Mam sporo doswiadczenia z psami i Rottkami tez.[/QUOTE]

To jest dogadane z Biafrą? czyli to o ciebie chodzi? :-) Szykuj miske z wodą i kolacja, na pewno na ten transport nazbieramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
[B]Wobec tego mamy deklaracje:[/B]
AnnaA 50,00
Alek5464 50,00
Irenaka100,00 ( może też być na hotel)

Konto poda Biafra jak się pojawi.[/QUOTE]


Irenko, dublujemy się :loveu: ale to dla mnie zaszczyt. Zapisuje deklaracje, ja jeszcze pobiegam po dogo i pożebrzę ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][CENTER][B]Banerek podlinkowany:

[URL="http://tiny.pl/hqvzr"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/5479/morbital.png[/IMG][/URL]


:cool1:
[/B][/CENTER][/QUOTE]
ciotki iwujkowie , nie przegapcie tego banera . Kto ma miejsce proszę niech wkleja do sygnatury. Jesteśmy przecież na tylu wątkach więc sprawa szybciej dotrze do większej liczby osób.
Poza tym może okreslic jaka kwota potrzebna na transport, nawet w zaokrągleniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Pati:loveu: Decyzję podejmie Biafra, bo przecież z tego co rozumiem hotel też bezpłatny, tylko kasy brak na transport.[/QUOTE]

Hotel u Kseny jest płatny (15 za dobę) , nie mam na niego deklaracji poza twoja wpłatą... Wtedy odpadł by transport, ale koszty hotelu miesiąc po miesiącu pozostaną.
Tymczas w zgorzelcu jest bezplatny ale trzeba zapłacić i zorganizowac transport. Tak ja rozumiem, ale może Biafra to skoryguje, bo dość ciezki weekend miałam..

Link to comment
Share on other sites

Sekundkę, sekundkę... Tymczas, o którym wspomniała Biafra jest tymczasem pod Zgorzelcem i zaproponowanym przez wolontariuszkę Pomorskiej Fundacji Rottka.[B] Jeśli Alek5464 ma na imię Hania (co piszę w dużym skrócie) to OK, jeśli nie to jest to oferta zupełnie inna od dotąd mi znanej. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja pojadę. Najlepiej z Wrocka do Zgorzelca, jakby ktoś podwiózł przynajmniej do opola było by super. Zaraz napisze do ciotki ze śląska. Tyle że najlepiej jutro. Jeszcze jedno pytanie? Wypytajcie czy potrafi pies jeździć w aucie i koniecznie potrzebny kaganiec. Nie chce zniszczyć auta, bo nie moje. Pali 6-7 litrów na autostradzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']Dziewczyny, ja kiedys prosiłam Fundacje Psi Ratownicy o transport psa wtedy udało sie dogadać, oni są z Dolnego Śląska, mam adres e-mail do szefa bezpośrednio, czy komuś wysłac?[/QUOTE]

Ja już im wpisałam prośbę na forum. W razie czego zadzwonię do szefa, już to kiedyś robiłam, ale dzięki za czujność :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Ja pojadę. Najlepiej z Wrocka do Zgorzelca, jakby ktoś podwiózł przynajmniej do opola było by super. Zaraz napisze do ciotki ze śląska. Tyle że najlepiej jutro. Jeszcze jedno pytanie? Wypytajcie czy potrafi pies jeździć w aucie i koniecznie potrzebny kaganiec. Nie chce zniszczyć auta, bo nie moje. Pali 6-7 litrów na autostradzie.[/QUOTE]


Wspaniale !:loveu: To juz coś, z Krakowa do Opola też się coś załatwi :-)


Czy jakaś osoba, która jest nieco bardziej przytomnym kierowcą ode mnie, może policzyc ile kosztuje benzyna na takiej trasie - 850 km w sumie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...