Jump to content
Dogomania

Rottweiler Gutek zrobił postępy. Szukamy domu i grosza na jedzenie ! Ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest jeszcze opcja ze jak po 02 to ja sama pojade po niego za zwrot kosztow paliwa bo moi goscie pojada sobie wiec ja bede mogla sie ruszyc To byloby w sumie dobrze bo moglabym pogadac i pania ktora bedzie sie nim zajmowalacos wiecej dowiem sie o nim i bedzie mi latwiej poradzic sobie z "potforem" :evil_lol: co wy na to????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Dzeiwczyny- roteczkowi się udalo, choc czas goni nieublagalnie...zajrzyjcie do suni z wypadku(w moim podpisie)...jej tez niewiele czasu zostalo..jesli jej nie pomozemy....:-(:-(:-([/QUOTE]

Zajrzałam.
Tak jak napisałam , mogę jej załatwic miejsce w klinice z całodobową opieką za cenę hoteliku.
W Krakowie niestety.
Trzeba by ją było na cito przetransportować.

Urazy układu nerwowego wymagają natychmiastowego leczenia, w przeciwnym razie dojdzie do zwapnienia i pies będzie kaleką, nie tylko fizyczną ale fizjologiczną, bo zawsze przy paraliżu końcowego odcinka kregosłupa dochodzi do paraliżu i martwicy jelit.
Wtedy zostaje już tylko eutanazja :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Zajrzałam.
Tak jak napisałam , mogę jej załatwic miejsce w klinice z całodobową opieką za cenę hoteliku.
W Krakowie niestety.
Trzeba by ją było na cito przetransportować.

Urazy układu nerwowego wymagają natychmiastowego leczenia, w przeciwnym razie dojdzie do zwapnienia i pies będzie kaleką, nie tylko fizyczną ale fizjologiczną, bo zawsze przy paraliżu końcowego odcinka kregosłupa dochodzi do paraliżu i martwicy jelit.
Wtedy zostaje już tylko eutanazja :-([/QUOTE]
Wiem Biafro i bardzo CI dziękuje....tylko nie wiem nawet jaka to odleglosc???Ale zrobilabym wszystko, zeby sie udalo tej suni...tyle juz przeszla..
Przepraszam, ze tu na watku...to chyba z emocji- juz sie uciszam...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alek5464']jest jeszcze opcja ze jak po 02 to ja sama pojade po niego za zwrot kosztow paliwa bo moi goscie pojada sobie wiec ja bede mogla sie ruszyc To byloby w sumie dobrze bo moglabym pogadac i pania ktora bedzie sie nim zajmowalacos wiecej dowiem sie o nim i bedzie mi latwiej poradzic sobie z "potforem" :evil_lol: co wy na to????[/QUOTE]


Paliwo i tak zwracamy :-) ale nie wiem czy dasz radę - to 1000 km.. Chyba, ze sie prześpisz w Krakowie.
Juz sie gubię w tych opcjach transportowych.

Rozumiem że jeszxze jest coś takiego: magnesiatko do Opola, a od Opola ludzie z Fundacji, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Hm...u mnie wyszukiwarka nie działa, z drugiej strony na siłę kogoś molestować...
Asiorek popytaj swoich ludziów. Może ktoś pomoże Hani noclegowo.[/QUOTE]

powiem tak.. mamy najgorzej zorganizowaną współpracę w polsce..
Kogokolwiek prosisz o pomoc na wątku, to normalnie las rak widać... :mad:
Niewiem czy cokolwiek się uda na wątku wywiedzieć....
hmm zapytam dziś wtatare, a nuż widelec na coś wpadnie

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyjade ok 15 jak wroce to bedziemy sie zatanawiac.
Poszukam wsrod moich znajomych moze cos sie wykombinuje mamy troszke czasu na szczescie :lol:
A swoja droga takie moje przemyslenie:
Przyslowiowa glupota i barkiem rozsadku jest "kupowanie kota w worku"
sluchajcie a jak nazwac przjymowanie Rottweilera "w worku"????? :eviltong:
Bardzo ciekawa jestem co to za pies, jak wyglada i co w nim siedzi????
Mam nadzieje ze jak wroce to beda przynajmniej fotki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...