Jump to content
Dogomania

Rottweiler Gutek zrobił postępy. Szukamy domu i grosza na jedzenie ! Ma dom.


Biafra

Recommended Posts

[quote name='majqa']Napisałam jeszcze do Irenaka, może będzie miała pomysł, kto mógłby pomóc.[/QUOTE]
I Irenka odpisała, tylko nie tak szybko.
Mam wprawdzie twardą i wąską kanapę, ale zawsze dach nad głową oferuję i na ząbek też się coś znajdzie;).
Popytam jeszcze dziewczyn, może coś wygodniejszego się znajdzie.


[quote name='Asior']powiem tak.. mamy najgorzej zorganizowaną współpracę w polsce..
Kogokolwiek prosisz o pomoc na wątku, to normalnie las rak widać... :mad:
Niewiem czy cokolwiek się uda na wątku wywiedzieć....
hmm zapytam dziś wtatare, a nuż widelec na coś wpadnie[/QUOTE]

Nie przekreślaj wszystkich, bo jest jeszcze garstka nawiedzonych;).
Można na nich liczyć i strasznie ich lubię:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Fundacja "Zwierzę nie jest rzeczą"[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Batalionu "Skała" AK 8/36[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]31-273 Kraków[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]nr konta PEKAO SA:[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]58 1240 1170 1111 0000 2420 9674 [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]Dla przelewów zagranicznych: [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]BIC ( SWIFT) : PKOPPLPW [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[CENTER][CENTER][B][COLOR=black][FONT=Verdana]IBAN : PL581240 1170 1111 0000 2420 9674 [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
[/CENTER]

koniecznei z dopoiskiem Rottweiler

Link to comment
Share on other sites

Pies ma na imię Gucio :roflt:

Urodził się 24 sierpnia 2005 , czyli ma 4 lata a nie 3 jak mówiła kobieta.
Zastraszona kuzynka z mężem ledwo jadącym autem przywieźli psa.
Zrzekli się praw do niego i zostawili 50 zł.

Pani , która była motorem całej akcji nie pokazała się.

Mamy książeczkę zdrowia i aktualne szczepienia.
Miałam nadzieję, że znajdę na pieczątce lekarza prowadzącego :razz:, ale co szczepienie to inny wet.
Ostatnio bywał w lecznicy na ul. Sobieskiego w Myślenicach ...

Gucio jest niewielki ale bardzo "nabity" .
Nie rzucił się na nikogo wysiadając z auta, można go prowadzić, czy raczej szarpać na smyczy.
Chodzi w kolczatce i kagańcu.

Na pierwszy rzut oka jest tylko jeden problem :roll:
Potworna agresja do psów wszelkiej płci i maści.
Rzuca się pionowo na kraty, skacze i wali kagańcem.
Ciężko go odciągnąć.

Do jutra zostaje w kojcu, wieczorny spacer go ominie jest bardzo zdezorientowany.
Gapi się przez kraty na inne psy i pieni się.
Nie reaguje na człowieka.

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/gucio.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.konie.sos.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/gucio1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Podtuczony potwór Gucio,,, Nie wygląda tak potwornie, ale to co piszesz o tym szale na widok innych psów troche niepokoi. Moze to stres?

Piszesz, ze nie reaguje na czlowieka - w sensie, ze nie ma agresji do czlowieka, czy ze kiedy sie wscieka to nie reaguje na proby odwrocenia uwagi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alek5464']Ja nie decyduje kiedy bo nie wiem czy bedzie kastracja czy nie wiec nie wiem kiedy bedzie gotowy do transportu. Ja moge po 02.11 praktycznie caly czas.[/QUOTE]

Wetka, która prosiła mnie o pomoc dla Gucia, powiedziała, że wykastruje go za
obniżoną cenę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Podtuczony potwór Gucio,,, Nie wygląda tak potwornie, ale to co piszesz o tym szale na widok innych psów troche niepokoi. Moze to stres?

Piszesz, ze nie reaguje na czlowieka - w sensie, ze nie ma agresji do czlowieka, czy ze kiedy sie wscieka to nie reaguje na proby odwrocenia uwagi?[/QUOTE]

Nie reaguje na próbę odwrócenia uwagi.
Z ludźmi to on mijał się tylko w drzwiach, żadnych relacji nie miał.

A-ha !
Jedzeniem też pewnie za bardzo się nie interesował, a było przecież dobre i pożywne :cool1: Korpusy z kurczaków. Przez 4 lata.
To i tak cud, że na podkrakowskiej wsi nie dostawał moczonego chleba, tylko "czyste korpusy" :shake:

Link to comment
Share on other sites

Całe szczeście że ten straszny potwór Gucio już jest za kratami :evil_lol:

A na poważnie super że się udało , jeszcze tylko transport do Zgorzelca i psisko zacznie nowe życie i pewnie nagle jakimś cudem przestanie być okrutnym potworem :cool3:


Jakby był problem z noclegiem można się kimnąć u mnie tylko , że w Myślenicach ;)

Link to comment
Share on other sites

Super, że już bezpieczny.
Karmienie korpusami kurzymi, czyli ładowanie w niego wielkiej ilości hormonów też ma swój udział w jego zachowaniach.
A reakcja na inne psy to jest efekt tego, że pewnie nigdy w życiu nie miał innych kontaktów z pobratymcami, jak przez płot. I to z jazgoczącymi, niesocjalizowanyi stróżami dobytku - takimi samymi, jak on.
Trzebaby go wziąć na jakąś niskoenergetyczną karmę, szybciutko wykastrować i zacząć pracę nad skupianiem na sobie jego uwagi - to na początek. Jabym "spaliła miskę" i karmiła wyłącznie z ręki - musi popatrzeć na człowieka :razz:
Ale pracy nad nim jest, że hej :shake:

Link to comment
Share on other sites

Na razie Gucio się "zawiesił", typowe zachowanie psa domowego w hotelu, cofa się od wyciągniętej ręki, dotknięty spina się, odwraca wzrok jak stoję blisko, ale to i tak lepiej niż york, który dwa pierwsze dni gryzł mnie po rękach, Gucio nie warczy, nie gryzie. Kupiłam korpus coby było po domowemu, zjadł go, suchego coś też kłapną, ale bez entuzjazmu. To będzie bardzo fajny pies jak się "odwiesi", ale nie do innych psów a samców to już na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...