Jump to content
Dogomania

Rottweiler Gutek zrobił postępy. Szukamy domu i grosza na jedzenie ! Ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='irenaka']A może zabrać go do hotelu bliżej i później kombinować na spokojnie przewóz do Zgorzelca?
Nie znam nikogo, kto by mógł jechać w ciągu tygodnia na tak długiej trasie:shake:.[/QUOTE]

Mam zarezerwowane miejsce w hotelu u Ksery ...ale nie ma ani pół deklaracji:-(
Transport bardzo ciężko znaleźć i koszty na takiej trasie też nie będą małe.

Nawet jednorazowych deklaracji nie ma :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Mam zarezerwowane miejsce w hotelu u Ksery ...ale nie ma ani pół deklaracji:-(
Transport bardzo ciężko znaleźć i koszty na takiej trasie też nie będą małe.

Nawet jednorazowych deklaracji nie ma :placz:[/QUOTE]

Mogę Ci wpłacić jutro 100,00.
Tylko czy coś to da?
Ile trzeba na transport przy tej trasie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Pozwolę sobie przekopiować pierwszy post na forum rottweilera. Mam nadzieję, że nikt nie będzie krzyczał...[/QUOTE]

Zdaje się, że Kamilawa już to gdzieś wklejała u rottków, ale im więcej tym lepiej. Generalnei zgadzam sie z Irenką, że najlepiej jest go zabrać do hotelu i na spokojnei zorganizowac transport. Jets ta firma dog travel, która jezdziły psy z dogo. Oczywiscie nie mamy grosza, poza wpłata Irenki :loveu:, ale nie wierzę, że nikt więcej się nei odezwie. No tak kurde jeszcze na dogo nie było, zeby kilkaset złotych nie uzbierać...:shake: gdy chodzi o życie i godziny.

Link to comment
Share on other sites

Tak, umieszczenie go na kilka dni do tego hotelu wiele pomoże. Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze dołoży, ja niestety bez grosza, a nawet sama na siebie nie zarabiam. Także przepraszam... mogę pomóc jeżeli chodzi o ogłaszanie go... jedynie :-(

[B]Jest na dwóch forach.[/B] [B]Ja zakładałam na rottka.org, a ktoś inny na pomorskiej.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biafra']Jasne. Będę próbować na wszystkie sposoby.
To jest 500 km w jedną stronę :roll:[/QUOTE]
Z krakowa do Zgorzelac jest az 500 km??Chyba nie...poza tym to szybka trasa, prawie cala droge jedzie sie autostrada(chyba ze pies nie jest w Krakowie)....Ihabe wiozla ostatnio tu do nas( w okolice Zorzelaca)P psa z okolic Krakowa...piszcie do niej..pytajcie....ja w jeden dzien na transport znalazlam 800zł...Wam tez się musi udać...nie ma innej opcji....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Tak, umieszczenie go na kilka dni do tego hotelu wiele pomoże. Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze dołoży, ja niestety bez grosza, a nawet sama na siebie nie zarabiam. Także przepraszam... mogę pomóc jeżeli chodzi o ogłaszanie go... jedynie :-(

[B]Jest na dwóch forach.[/B] [B]Ja zakładałam na rottka.org, a ktoś inny na pomorskiej.[/B][/QUOTE]

Porozsyłaj proszę ( o ile czas pozwoli) pw do znajomych lub wrzuć wątek na inne wątki na których jesteś. To też wielka pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...