Jump to content
Dogomania

Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...


Frotka

Recommended Posts

[quote name='magda222']Bazarek dla bidulka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/posciel-satynowa-100-cotton-na-najwieksza-bide-na-dogo-do-19-07-godz-20-00-a-141721/#post12594759[/URL]
Proszę o licytowanie,podbijanie,reklamowanie.
W piątek wieczorem wyjeżdżam na tydzień i nie będę miała dostępu do neta.[/quote]
[B]Ja dalam stowe 100PLn wiec podbijajcie wiecej....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka'][B]Potrzebna pierwsza konkretna pomoc dla Moona:[/B] koce, prześcieradła, pieluszki tetrowe, podkłady. W każej ilości.

Dobrze by było gdyby ktoś zmotoryzowany z Krakowa wziął na siebie zbiórkę tych rzeczy dla Moona, zwoził je z terenu miasta, odbierał paczki spoza Kakowa i zawoził do Julii (mieszka na Dębnikach). Dokłądny adres podam przez pw.[/quote]

Proszę o adres na PW wyślę paczkę.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastaffbull']Chcę pomoc, ale nigdzie nie mogę znaleźć numeru konta, na które mogłabym wpłacić coś konkretnie na jego leczenie. Numer konta powinien być na każdej jednej stronie-to podstawa![/quote]


Ale Frotka podkreśla cały czas, że PIENIĄDZE NIE SĄ ZBIERANE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Neigh, podaj jakiś kontakt do siebie dla ludzi spoza Dogo chętnych do zbiórki...[/quote]

Bardzo proszę przez PW lub 606 36 39 31

I po raz kolejny, tym razem na tym wątku - wszystkie teksty o Moonie ( nawet ) te na allegro nie powinny być za długie. Wiem, o co NAM chodzi, żeby było wzruszająco, żeby ludzie dostrzegli umęczone stworzenie, zlitowali się - wszystko prawda. Tylko najpierw muszą przeczytać. Wszyscy, którzy się tym zajmują profesjonalnie ( dziennikarze, specajaliści od reklamy, politycy itp ) wiedzą, że długie teksty nie trafiają do odbiorcy. I to nie tylko dlatego, ze są zbyt ograniczeni, ale również dlatego, ze im umyka sens. Nadmiar słow szkodzi, nie pomaga.

Link to comment
Share on other sites

Umieściłam Moona na owczarku:
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=15413[/URL]

Bardzo proszę o adres do wysyłania paczek.
Wszyscy staramy się poinformować jak największą ilość ludzi aby uzyskać pomoc dla psiny.Dobrze byłoby podać jakiś adres kontaktowy,raczej nie prywatny-(może lepiej na schronisko?)tak aby chętni mogli wysłać paczke z pomocą.Moim zdaniem przydałoby sie jakies konto(subkonto fundacji?)bo dla znakomitej większości ludzi łatwiej kliknąć przelew niż wysłać paczkę.A pieniążki będą potrzebne jeszcze bardzo długo i w pokażnej ilości...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']zbiorę kilka rzeczy dla Moona, sms- wysłany w sprawie adresu do wysyłki, zdięcie i opis wklejony na naszą klasę w moim profilu , staram się zainteresować największą liczbę osób. Gorąco się modlę ods dla Monna aby możnabyło zwrócić psu choć odrobinę radości życia :-([/quote]

JA nie znam adresu wysyłki. Organizujemy zbiórkę rzeczy z Wawy i okolic. Rzeczy można przywieźć do Centrum. Niestety nie mamy możliwości zorganizowania objazdu Wawy. A adresu jeszcze nie znamy. Zbierzemy rzeczy, to sie dowiemy dokąd mają jechać.

Link to comment
Share on other sites

zbiorę kilka rzeczy dla Moona, sms- wysłany w sprawie adresu do wysyłki, zdięcie i opis wklejony na naszą klasę w moim profilu , staram się zainteresować największą liczbę osób. Gorąco się modlę ods dla Monna aby możnabyło zwrócić psu choć odrobinę radości życia :-(

Link to comment
Share on other sites

jestem z Wrocławia , trudno mi będzie dojechać :) niemniej bardzo chce dołożyć choć odrobinę od siebie i znajomych , podeślę (pocztą, kurierem) jak tylko utalicie gdzie można. będę uważnie śledzić wątek. ZAPISUJĘ

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY, jeśli Frotka pisze, zę nie zbieramy na razie na jego leczenie to znaczy, ze ma powody..
Jednam napewno przyda się kasa na plakaty które trzeba będzie wydrukować.... Ale to zaraz.... POCZEKAJCIE NA RAZIE....

FROTKA PRACUJE, więc przez dzień nie zawsze jest w stanie być na dogo.. Jeśli chcecie pilnie adres, to dzwońcie na nr podane w pierwszym poscie, najlepiej do pauliny, Ona poda adres... jeśli nie pocdzekajcie do wieczora, aż Frotka się odezwie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blonditipsy']Jak pomóc?
Jakieś witaminy na wzmocnienie kupić?
Mogę użyczyć (niektórzy to stosują w chorobach skóry) lampę zeptera do naświetlań.
Poprzeglądam w weekend jakieś "szmaty" na podkłady,może stara pościel...[/quote]

Trzymaj dla nas tę lampę. Może się przydać. Dobrze wiedzieć, ze ją masz. Kilka razy szukałam kogoś, kto mógłby pożyczyć i nigdy nie mogłam znaleźć.

Adres do wysyłek przesłałam przez pw. Jeśli kogoś pominęłam dajcie prosze znać.

Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']nawet nie wiem co tu napisać...[/quote]

Nie dziwię Ci się :(

W sklepie int znalazłalm podkłady Seni w wymiarach
60*60 ok 29 zł
90*60 ok 38 zł
170*90 ok 53 zł
cena za 1 op po 30 szt. Przy większej liczbie opaować troche taniej.
Który rozmiar jbyłby najlepszy??

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam zakupy w krakowskiej aptece internetowej HYGIEIA.Kurier na terenie Krakowa powyżej 69zł jest bezpłatny.Podkłady TENA BED 60x90 a20szt kosztują 29,50.
[url=http://www.hygieia.pl/e_apteka/index.html?m=firma]Apteka Internetowa - HYGIEIA[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dość tanie podkłady można kupić w sklepach ROSSMANN. Wymiary to chyba 60x60, opakowanie 10szt kosztuje ok 12zł, ale często są promocje i wówczas ok 10zł. Są całkiem niezłe - stosowałam je przy szczeniaku żeby na nich siusiał zamiast na gazety.

Link to comment
Share on other sites

Proszę o podanie konkretnych nazw maści i preparatów, które mogą się przydać. Czy może być np. Virkon (odkażający proszek o szerokim spektrum działania), Curiosin (przyspiesza ziarninowanie ran i ich gojenie się), Alantan (podobnie jak Curiosin). Najlepiej by było, gdybyście podały konkretne nazwy, bo być może są środki, do których są przeciwskazania do podania ich Moonowi, a nie chcę kupić czegoś, co będzie nieprzydatne. Konkrety, konkrety i jeszcze raz konkrety (oczywiście jeśli chodzi o farmaceutyki)-to bardzo ułatwia pomoc!

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie na wątku Boguszyckiego dzielnego Ajaxa, któraś z naszych dogomaniaczek pisała o Dry Bed-zie może warto było by kupić takie posłanie dla Moona: [url=http://www.futrzakowo.pl/index.php?cat_id=52]Futrzakowo.pl - posłania Dry Bed[/url]

padło tyle pytań o konto do wpłat więc może się złożymy na nie ??? sama niestety nie jestem w stanie zapłacić za całość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bros']słuchajcie na wątku Boguszyckiego dzielnego Ajaxa, któraś z naszych dogomaniaczek pisała o Dry Bed-zie może warto było by kupić takie posłanie dla Moona: [URL="http://www.futrzakowo.pl/index.php?cat_id=52"]Futrzakowo.pl - posłania Dry Bed[/URL]

padło tyle pytań o konto do wpłat więc może się złożymy na nie ??? sama niestety nie jestem w stanie zapłacić za całość.[/quote]

Oj, chyba to posłanko niezbyt zda egzamin,chociaż bardzo fajne jest.On nie siusia.Psiak ma świerzb,nużeńca,grzyby i nie wiadomo co jeszcze.Wszystko paskudnie zakażne więc najlepiej jednorazówki albo coś do gotowania w pralce(npflanela bawełaniana,tetra).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...