Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

3x a czy bedzie możliwość przekazania salbutamolu tej dziewczynie, która jedzie w weekend do Lanckorony, bo mam 4 i AnnaA załatwiła jeszcze racepte na parę sztuk ( wielkie dzięki Aniu:)) to wykupię i tak jak pisałam kupiłabym jeszcze trochę waty dla koni i może chociaz jeden szampon jakiś lepszy. Tylko jest kwestia czy ta koleżanka będzie jechała przez Radom? Powiem szczerze że boję się wysyłac pocztą te szklane butelki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']3x a czy bedzie możliwość przekazania salbutamolu tej dziewczynie, która jedzie w weekend do Lanckorony, bo mam 4 i AnnaA załatwiła jeszcze racepte na parę sztuk ( wielkie dzięki Aniu:)) to wykupię i tak jak pisałam kupiłabym jeszcze trochę waty dla koni i może chociaz jeden szampon jakiś lepszy. Tylko jest kwestia czy ta koleżanka będzie jechała przez Radom? Powiem szczerze że boję się wysyłac pocztą te szklane butelki..[/QUOTE]

to tutaj prośba do Anny - sprawdzic trase :)
ja szczerze powiem, ze nie wiem któręcy bedzie jechac

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ,że dopiero teraz piszę...

W sobotę odwiedziłam konie Biafry w Niepołomicach. Dojechałam bez problemu dzięki dokładnym wskazówkom :) ( a Ksera wie, że u mnie z orientacją w terenie bywa... hm... różnie). Zawiozłam
2 op. maści końskiej
20 butelek syropu
5 op. No-spy w amp
5 op. Butapirazolu ( 3 szt dzięki Azizie:))

Polecam się na przyszłość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewikS']przepraszam ,że dopiero teraz piszę...

W sobotę odwiedziłam konie Biafry w Niepołomicach. Dojechałam bez problemu dzięki dokładnym wskazówkom :) ( a Ksera wie, że u mnie z orientacją w terenie bywa... hm... różnie). Zawiozłam
2 op. maści końskiej
20 butelek syropu
5 op. No-spy w amp
5 op. Butapirazolu ( 3 szt dzięki Azizie:))

Polecam się na przyszłość :)[/QUOTE]

Mogę spytać jak się konisie trzymają? Jak czuje się Oki?

Link to comment
Share on other sites

konie były heeeen pod lasem. Wcale nie przyszły do nas na wołanie. Młody chłopak który odebrał ode mnie leki pokazał mi dwie plamki i powiedział, że to one... Szczerze mówiąc nie szliśmy do nich bo tam miejscami podtopione łaki były. Myslę, że jak pieniążki jakieś uzbieram (kolejna osoba na pw deklarowała pomoc) to znów pojadę i wtedy jak chcecie to będę nalegać żeby je zobaczyć-tylko najpierw muszę wiedzieć jak wyglądają bo nie mam pojęcia nawet jakiej są maści...

Link to comment
Share on other sites

Od paru dni jestem chora, czuje się fatalnie i dzisiaj w końcu poszłam do lekarza bo uznałam że bez antybiotyku sie nie obędzie, ale dzięki temu zdobyłam recepty na kolejne 4 opakowania salbutamolu:) Jutro zrealizuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']...
drugie pyt:
[B]transport kóz - czy musi to być jakiś specjalny transport? [/B]
...[/QUOTE]

aż taki specjalny być nie musi, ale wystarczająco duży, żeby pomieścić 2 kozy :p
zwierzaki są wielkości dużego psa, w aucie będą spokojnie leżały i raczej nie puszczą pawików ;) (info od Izy)
ew. zmieszczą się do dużych klatek kenelowych
zapach... średni, ale porównywalny do psa wprost ze schroniska :lol:

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, dzis nie bylo zle, krotki deszcz, prawie caly dzien sloneczny, wrecz upalny. No ale prognozy nie sa dobre..zobaczymy.
Iza byla dzis u koni. Maja sie dobrze, ale jest jeden problem. Chmary much, muszek i tego calego gryzacego czegos obsiada konie.
Wszedzie jest mokro, cieplo, wiec warunki maja idealne.
Jutro poszukam w necie jakichs opryskow.
Moze ktos sie zna na tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Faktycznie, dzis nie bylo zle, krotki deszcz, prawie caly dzien sloneczny, wrecz upalny. No ale prognozy nie sa dobre..zobaczymy.
Iza byla dzis u koni. Maja sie dobrze, ale jest jeden problem. Chmary much, muszek i tego calego gryzacego czegos obsiada konie.
Wszedzie jest mokro, cieplo, wiec warunki maja idealne.
Jutro poszukam w necie jakichs opryskow.
Moze ktos sie zna na tym?[/QUOTE]
Znalazłam coś takiego, pozycja trzecia Repel-35:
[URL]http://sklep.zooglobe.pl/categories/view/63[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Faktycznie, dzis nie bylo zle, krotki deszcz, prawie caly dzien sloneczny, wrecz upalny. No ale prognozy nie sa dobre..zobaczymy.
Iza byla dzis u koni. Maja sie dobrze, ale jest jeden problem. Chmary much, muszek i tego calego gryzacego czegos obsiada konie.
Wszedzie jest mokro, cieplo, wiec warunki maja idealne.
Jutro poszukam w necie jakichs opryskow.
Moze ktos sie zna na tym?[/QUOTE]

A nie wiesz w jakim stanie jest domu i co z tą górą? Zjeżdża dalej:shake:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']A nie wiesz w jakim stanie jest domu i co z tą górą? Zjeżdża dalej:shake:?[/QUOTE]

wczoraj nie padało
- Iza się okopuje

kojce sa powiedzmy "zderofmowane"
ale nie wiem czy to z powodu zjezdzajacej góry czy z powodu tej wody która nie ma gdzie odpływac i podmywa wszystko :(

dzisiaj jak z nią rozmawialam mówiła ze własnei idzie burza :(

co do auta - wczoraj wydostała się od siebie i pojechała po nie
było gotowe tylko panowie pojechali na przejazdzkę próbną i odkryli jeszcze jedno coś
coś przy sprzegięłkach gdzie powinna byc guma była ona tak wytarta ze metal tarł o metal aż zgrzytało
wiec auto jeszcze zostało na naprawę tego czegoś

Iza ma nadzieję, że bedzie jeszcze dzisiaj

Iza nadal nie ma wody
co gorsza teraz wode musi nosić w pięciolitrowych butelkach "z dołu"
dlatego tak bardzo potrzebuje odzyskac auto

co do darów i pieniązkó - bede robiła kolejne allegro, dzisiaj , jak mi się uda

[B]Biafra prosiła o pomoc w zakupie siana[/B] - zeszłoroczne kończy się
tegorocznego nie ma
mówiła, ze ceny juz poszły o 100 zł w góre :(
a trzeba myslec o zapasach na zimę

straszne to wszystko :(

[B]ja do prośby Izy się przyłaczam[/B], niezapominajmy ze tego siana idzie tona na tydzień :(
a tona to teraz ok 500 zł


Aldrumka - dziękujemy za bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Wyskrobałam 25zł, wpłaciłam na konto z pierwszego postu.
Kurcze, teraz doczytałam, że lepiej wpłacać, na konto prywatne, no trudno, już poszło.[/QUOTE]

dziękujemy :)

nie ma "na to lepiej"
na każde dobrze
konto fundacyjne - rozliczenia się pojawią - tylko niewiadomo kiedy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']
Pytanie w temacie kaukazów. Dlaczego Baca i Siwa są nagle psami z ŁOWICZA? :crazyeye:
[URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/siwa-z-lowickiego-schroniska-ID274z.html[/URL]
[URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/baca-ze-schroniska-w-lowiczu-ID274v.html[/URL][/QUOTE]
O to samo miałam pytać...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']Soema, jak wygląda sytuacja w Twojej okolicy ?[/QUOTE]
Teraz wszyscy czekają, aż kolejna woda opadnie... Zalało dwie nowe wsie tym razem, więcej zwierząt.. w przytulisku takie przepełnienie mamy :shake:
ogromna tragedia i ludzi i zwierząt.... mi jest brak słów :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186165-SANDOMIERZ-przytulisko-po-POWODZI-p%C4%99ka-w-szwach.-Potrzebna-pomoc-dogomaniak%C3%B3w[/url]!



zgłosiłam naruszenie zasad w tych ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...