Jump to content
Dogomania

joaaa

Members
 • Content Count

  5,249
 • Joined

 • Last visited

About joaaa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  w wiśniach i jabłkach ;)

Recent Profile Visitors

1,071 profile views
 1. W oczekiwaniu na nowe zdjęcia wstawię zaległe ode mnie, ze stycznia. Kama miała wstawić ale jakoś jej zeszło ;) Spajk, przyjaciel wszystkich, o co nowa pani jest zazdrosna.
 2. Jeżeli Spajk miałby być kolejnym psem na moim utrzymaniu, to niestety nie dam rady. :( Mam na utrzymaniu 7 moich tymczasowiczów,w tym jednego dużego staruszka chorego na serce, u którego same leki kosztują ponad 200zł miesięcznie,plus wizyty u kardiologa z jazdami do Wwy. Jest też 8 tymczasowiczów na bdt, a z płaceniem za hotelowe jest też rożnie (zresztą hotelowych psów jest tylko kilka),  Fundacja Zwierzaki w Potrzebie jest mi winna ponad 12tys.
 3. Po jednego psa pani przyjechała do mnie aż z Gdańska. :) W dodatku nie miała samochodu, przyjechała z siostrą jej samochodem. Żeby pies nie przeżył traumy,to zarezerwowała sobie nocleg w hotelu obok mnie, bo założyła, że przyjedzie jednego dnia pozna go, a drugiego dnia będzie druga wizyta kolejne spacery i zabierze go do domu.   Można? Można :)   O przyjazdach ludzi z Wwy do psów i po psy nie piszę, bo to banał. Napiszę tylko o jednej dziewczynie, która przyjechała najpierw autobusem pks, żeby poznać psa, a potem załatwiła sobie kogoś, kto ją przywiózł i zabrała psa.
 4. joaaa

  Stowarzyszenie Dogi Adopcje

  Widzę, że nie tylko ja mam takie zmartwienia. Ja zobowiązałam mojego brata i koleżankę, jakby co...
 5. joaaa

  Stowarzyszenie Dogi Adopcje

  Zobaczcie :)   https://www.facebook.com/roy.field.37/videos/10207034270364885/?__mref=message_bubble
 6. joaaa

  Stowarzyszenie Dogi Adopcje

  Ja też poproszę info o Hektorze. :)   A tu Klara:  
 7. Tak, zostaje w domu bez kłopotów, co prawda zawsze z Klarą, albo innym psem. Czasami coś sobie pomamle, jakiś koc, albo poduszkę. Do obcych się cieszy, zawsze i wszędzie, tak jak już wielokrotnie pisałyśmy. ;) Do pilnowania, czy obrony, to on się zupełnie nie nadaje.   Zdjęcia są naturalne, sierść ma piękną i błyszczącą. :)      
 8. joaaa

  Stowarzyszenie Dogi Adopcje

  Ja mam dziadka cc z kardiomiopatią zdiagnozowaną chyba w maju. Na początku dr Niziołek kazał dawać furosemid, a potem jak się poprawiało, to stopniowo wycofywał. Teraz nie dostaje, tylko w razie jakby gorzej się czuł. Bierze tylko vetmedin. Dwa tygodnie temu miał operację, usuwanie guzów przy odbycie i żadnych komplikacji, czuje się świetnie.
 9. joaaa

  Stowarzyszenie Dogi Adopcje

  Ja jestem zakochana w Hektorze.  Szkoda, że nie mam możliwości...
 10. Jeszcze mam z dworu, ale muszę obrobić.
 11. Enrofloksacynę dostaje na pałeczkę. Oczywiście na podstawie antybiogramu. Miałam na myśli, że obyło się bez drugiego antybiotyku na skórę, na te trzy bakterie, które wyszły na posiewie z zeskrobiny ze skóry.   Faktycznie leczenie trwa długo, antybiotyk bierze prawie trzy miesiące. Zawsze dobrze jest skonsultować, więc byłoby super. Bo rzeczywiście, to ją bardzo osłabia. Ale pamiętam, że moja dożyca, która miała pałeczkę ropy błękitnej na brodzie (nie był to tak zaawansowany stan jak był u Maji) brała antybiotyk też około trzech miesięcy. I dopiero po tak długim czasie to świństwo zostało zwalczone. I nigdy więcej się nie pojawiło.
×