Jump to content
Dogomania

joaaa

Members
 • Content Count

  5249
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About joaaa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  w wiśniach i jabłkach ;)

Recent Profile Visitors

1274 profile views
 1. W oczekiwaniu na nowe zdjęcia wstawię zaległe ode mnie, ze stycznia. Kama miała wstawić ale jakoś jej zeszło ;) Spajk, przyjaciel wszystkich, o co nowa pani jest zazdrosna.
 2. Spajek dostał w wyprawce karmę na trzy dni i kocyk, żeby miał swój zapach. Wiadomości jeszcze ciepłe: "Dojechaliśmy, Spajk przywitał się ze wszystkimi, upodobał sobie męża tapczan, jest bardzo zadowolony." "Koty go nie interesują, nie zwraca na koty uwagi, teraz się położył na kołdrę i swoim kocyku, chyba zaśnie bo jest zmęczony, za dużo wrażeń."
 3. Jeżeli Spajk miałby być kolejnym psem na moim utrzymaniu, to niestety nie dam rady. :( Mam na utrzymaniu 7 moich tymczasowiczów,w tym jednego dużego staruszka chorego na serce, u którego same leki kosztują ponad 200zł miesięcznie,plus wizyty u kardiologa z jazdami do Wwy. Jest też 8 tymczasowiczów na bdt, a z płaceniem za hotelowe jest też rożnie (zresztą hotelowych psów jest tylko kilka), Fundacja Zwierzaki w Potrzebie jest mi winna ponad 12tys.
 4. Po jednego psa pani przyjechała do mnie aż z Gdańska. :) W dodatku nie miała samochodu, przyjechała z siostrą jej samochodem. Żeby pies nie przeżył traumy,to zarezerwowała sobie nocleg w hotelu obok mnie, bo założyła, że przyjedzie jednego dnia pozna go, a drugiego dnia będzie druga wizyta kolejne spacery i zabierze go do domu. Można? Można :) O przyjazdach ludzi z Wwy do psów i po psy nie piszę, bo to banał. Napiszę tylko o jednej dziewczynie, która przyjechała najpierw autobusem pks, żeby poznać psa, a potem załatwiła sobie kogoś, kto ją przywiózł i zabrała psa.
 5. Aparat znaleziony :) Na razie jedno na szybko. Dwóch przystojnych kawalerów: Rufik(jeden z moich wiecznych tymczasów) i Spajk, polecają się do adopcji. Wytłumaczcie mi dlaczego takie fajne psy nie mogą znaleźć domu już kilka lat.
 6. Kama,miałaś chyba kiedyś maila.
×
×
 • Create New...