Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='Szarotka']I jak tam sytuacja u Biafry ??[/QUOTE]

Bez zmian, czyli kiepsko. Do rana padnie jej na pewno telefon, ale jutro gdzies go podladuje..chyba.


_Lara, pisalysmy o tym, ze konto Fundancji i prywatne Biafry jest poza zasiegiem chwilowo. Nie mozemy sprawdzic wplat, ktore na nie dotarly. Iza tez nie moze.
Nie ma u niej pradu, nie ma samochodu, nie ma netu.
Na goraco mozemy rozliczac tylko wplaty na konto 3 x i na konto Chiary na Miau.
Iza wykona wszystkie rozliczenia, ale po prostu nie wiemy kiedy.


O leki watrobowe spytam jutro, jak Iza sie gdzies podladuje.
Przed nia ciezka noc, kciuki potrzebne, i to takie naprawde solidne.

Link to comment
Share on other sites

To ja bardzo mocno kciuki zaciskam.
Jutro podzwonię po znajomych z Radomia i pomęczę ich o te recepty na Salbutamol, spytajcie prosze tej dziewczyny, która ma jechac do Lanckorony czy będzie mogła odebrac ode mnie syropy czy mam wysyłać pocztą, wolałabym je przekazać komuś bo nie ma pewności że przesyłką dojdą całe. Może jeszcze bym watę dokupiła bo chyba gdzies było napisane że dużo jej dla koników potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']W Ikei są koce 130x170, za 6 zł sztuka, lekkie ale ciepłe, świetnie się piorą i suszą, używam takich dla moich zwierzów? Przydadzą się? Kupić? Ile? Pojechałyby z tym transportem...[/QUOTE]
Wiem o które Ci chodzi :) Jeśli będziesz w IKEA to kup 2 ode mnie jeśli to nie problem :oops:/proszę o PW żebym mogła kasę oodać/. NIe mam auta, mieszkam na Bielanach, pracuję w Centrum a codziennie po 10 godz psy same w domu siedzą... nijak nie mam jak tam dojechać tak na cito :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://malopolska.eco.pl/2010/06/04/konie-powodzianie-potrzebuja-pomocy/[/url]

oraz drugi:

[url]http://krakoff.info/2010/06/04/konie-powodzianie-potrzebuja-pomocy/comment-page-1/#comment-8546[/url]

można w skrócie podpiąć pod coś... oby pomogło, bo mam wciąż łzy w oczach...bezsilność.. ale te kciuki trzymam.
Trzzzzzzzyyyyyymam...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Iza, doslownie kilka minut, bo boimy sie, ze zostanie bez telefonu. Nie ma gdzie podladowac. Dopiero w poniedzialek maja zaczac naprawiac swiatlo.
Noc przezyly. Nie pada.Nie ma wody i pradu.

Dzis prawdopodobnie do Izy pojedzie Pani, ktora chce zasponsorowac zakup i przywiezc Jej agregat pradotworczy. Moniko serdecznie dziekujemy :loveu::loveu:

Jesli sie uda, to bedzie to wspaniala wiadomosc. Po pierwsze beda mialy z coreczka mozliwosc wlaczenia chociaz lampki, naladuje komorke i wlaczy pompe w piwnicy.
Trzymamy kciuki zeby sie udalo. Do Izy i tak nie da sie podjechac, wiec beda ciagnely agregat i paliwo do niego przez lake...

Link to comment
Share on other sites

mi też udało się zamienić z Nią kilka słów. Iza bardzo dziękuje jeszcze raz wszystkim którzy Jej pomagają :)

Od siebie dodam, że z leków które zawiozę dziś najmniej będzie butapirazolu. Mogę go jaszcze załatwić ale niestety nie dam już rady zasponsorować... Jeśli ktoś chciałby/mógłby to proszę o pw. Koszt jednego opakowania (5 amp) to około 14 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wisełka']Wiem o które Ci chodzi :) Jeśli będziesz w IKEA to kup 2 ode mnie jeśli to nie problem :oops:/proszę o PW żebym mogła kasę oodać/. NIe mam auta, mieszkam na Bielanach, pracuję w Centrum a codziennie po 10 godz psy same w domu siedzą... nijak nie mam jak tam dojechać tak na cito :roll: :roll: :roll:[/QUOTE]

Jasne, chociaż nie wiem, ile tam naprawdę tych koców potrzeba. Rzuciłam się na ten pomysł, bo w Warszawie są one dostępne, a tam Ikei nie ma...
Jeśli nie będziesz w międzyczasie miała innego pomysłu na pomoc to tak zrobię :lol:

Też nie mam auta hihi... Ale mam przynajmniej wolny zawód i mogę w dużej mierze dysponować swoim czasem.

Link to comment
Share on other sites

Ewik serdecznie dziekuje :-)

Pati, mail wyslany.


Rozmawialam z Iza. Ma juz generator!! Wczoraj zglosila sie osoba, ktora postanowila go kupic i zawiezc do Izy.
Raport od tej dobrej duszy dostane pewnie pozno w nocy na gg i oczywiscie wkleje tutaj. Jeszcze nie dojechala do domu.
Przedsiewziecie okazalo byc sie zgola ekstremalne ))
Generator ( bagatela) wazyl 43 kg. Do tego karnister z 20 l paliwa i kilka 5 l butelek wody....sami juz wiecie jak sie do Izy nosi rzeczy do domu.
Przez bagnista lake na grzbiecie...
Nie wiem jak One to zrobily, ale generator jest podlaczony i dziala.
Pragne tutaj serdecznie podziekowac Monice, ktora go kupila i przywiozla ( az z Katowic) jak rowniez Jej koledze, ktory ofiarnie pomagal :-) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]W sprawie prowizji za allegro.[/B][/COLOR]

Zglosilo sie kilka osob chetnych do oplacenia prowizji. Serdecznie wszystkim dziekuje :-)
Ale zglosila sie tez jedna osoba, [B]SzOlka z Dogo, ktora zdecydowala sie zaplacic calosc. :-)[/B]

I teraz mam pytanie, czy zostawiamy nasze deklaracje i wplacamy je na prowizje, czy nie.?
3 x w poniedzialek zaklada nastepne Allegra, tak wiec prowizje do zaplacenia beda.
Prosze o decyzje wszystkich, ktorzy deklarowali wplaty.
Zaraz dokleje liste :-)

SzOlka 155, 55 zl

tula.....................................10 zl..........+ zostaje
Pajda67................................20 zl
ruru.....................................30 zl
magdalena99.........................10 zl
Anna33.................................10 zl

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Nowe allegro:[/B][/COLOR] ZAPRASZAMY

[quote name='"Flortee"']...mam wyrzuty sumienia siedząc w suchym, ciepłym domu...

Dziobię bazarki, chociaz tyle mogę:
[url]http://allegro.pl/item1068930315_powodz_kolczyki_cegielki_dla_zwierzakow.html[/url]
[url]http://allegro.pl/item1068930433_powodz_pierscien_cegielka_dla_zwierzakow.html[/url]
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1068930526[/url]
[url]http://allegro.pl/item1068930638_powodz_kolczyki_cegielki_dla_zwierzakow.html[/url][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Jasne, chociaż nie wiem, ile tam naprawdę tych koców potrzeba. Rzuciłam się na ten pomysł, bo w Warszawie są one dostępne, a tam Ikei nie ma...
Jeśli nie będziesz w międzyczasie miała innego pomysłu na pomoc to tak zrobię :lol:

Też nie mam auta hihi... Ale mam przynajmniej wolny zawód i mogę w dużej mierze dysponować swoim czasem.[/QUOTE]

Oki, rozumiem, daj po prostu znać jak uda Ci się kupić :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewikS']mi też udało się zamienić z Nią kilka słów. Iza bardzo dziękuje jeszcze raz wszystkim którzy Jej pomagają :)

Od siebie dodam, że z leków które zawiozę dziś najmniej będzie butapirazolu. Mogę go jaszcze załatwić ale niestety nie dam już rady zasponsorować... Jeśli ktoś chciałby/mógłby to proszę o pw. Koszt jednego opakowania (5 amp) to około 14 zł.[/QUOTE]
Poprosze o dane do przelewu na pw, moge zaplacic za 10 ampulek .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...