Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='ladySwallow']Psy są u Biafry, a są ogłaszane jako przebywające w łowickim schronisku - chyba o to chodzi.[/QUOTE]
Tak o to, zbierana jest karma dla psów, wykorzystując tekst i zdjęcia Bacy i Siwej jako przebywających w Łowiczu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bahlsa']To moja wina...
Ogłaszam psy z Krakowa i Łowicza. Również psy od Biafry.
Z uwagi na to, że szerlok.pl poprosił o podanie psów które najdłużej ogłaszam podałam m.in. Siwą i Bacę.
Zaraz będę prostować....[/QUOTE]
Tak czułam, że coś nie tak.. Dziwne trochę te zasady, że wzięli ot tak psy schroniskowe.

Link to comment
Share on other sites

Tak myślę, że kontaktowali się z osobami które robiły ogłoszenia(przynajmniej tak było u mnie). Prosili o podanie miejsc gdzie znajdują się psiaki. Dodałam jeszcze wpis w mailu, że zależy mi na Siwej i Bacy, że najdłużej je ogłaszam, że starsze itp. Podałam linki do ogłoszeń i na pewno przez pomyłkę podpięli do Łowicza. Napisałam już maila z prośbą o zmianę danych.

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Potrzebujemy transportu dla kozy i capka Biafry w okolice Łodzi[/U][/B], u mnie zeżarły już wszystko co mogły i czego nie mogły, a tam jest dla nich nowy domek. Są bardzo grzeczne w samochodzie, capek jest bez jajeczny to poza zwykłym kozim zapachem nikogo smród nie zabije ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vlk']ja też przegapiłam. Ale z drugiej strony... wiadomo, że jest ogromna tragedia ale jak człowiek to sobie unaoczni to potem spać nie może :|[/QUOTE]

Ja widziałam i nie będzie kolorowych snów.
Oprócz o psiakach z powodzi i trzech psich staruszkach było o niehumanitarnym uboju świń w jednej z rzeźni... Smażona żywcem we wrzątku:( Coś strasznego... Straszne to mało powiedziane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']Przegapiłam ten reportaż :(:placz:[/QUOTE]

[quote name='Vlk']ja też przegapiłam. Ale z drugiej strony... wiadomo, że jest ogromna tragedia ale jak człowiek to sobie unaoczni to potem spać nie może :|[/QUOTE]

[quote name='Asior']będzie to do oglądnięcia na necie ;)[/QUOTE]

Już jest.. [url]http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hell_angel']Ja widziałam i nie będzie kolorowych snów.
Oprócz o psiakach z powodzi i trzech psich staruszkach było o niehumanitarnym uboju świń w jednej z rzeźni... Smażona żywcem we wrzątku:( Coś strasznego... Straszne to mało powiedziane.[/QUOTE]

Dokładnie, to było coś strasznego :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka natknęła się gdzieś w internecie na ogłoszenie, w którym ktoś oferuje [B]słomę i siano za darmo[/B]. W miejscu adres podano tylko [B]Kraków[/B]. Nr telefonu: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=Magenta][B]508383532[/B][/COLOR]
Może akurat ktoś mający choćby konie na utrzymaniu potrzebuje.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

My potrzebujemy!! Juz tam dzwonie.

No niestety, to co ma ten pan nadaje sie tylko na sciolke, bo jest stare, chyba 4 letnie. Dzwonilam do Izy, nie mozemy tego wziac, bo konie to zjedza i sie pochoruja, skret kiszek itd. Dla krow owszem, dla koni i to tak starych nie. (

Wiesci wczoraj byly skromne, dom stoi, deszcze nie leje.
Iza odebrala wreszcie samochod, ale wracajac ok 18 z warsztatu dostala rozpaczliwy tel od sasiada, ze jakas mloda klacz umiera.
Pojechala tam prosto, spedzila cala noc na polu wrocila 3 godziny temu do domu....wlasnie jedzie z powrotem do klaczy. To jakas mega trudna sytuacja, klacz w 9 miesiacu, chlop zaczal nia orac, ona padla. Chyba poronila, ale ze plod ma juz ze 40 kg, wiec sama nie da rady. Tak wiec Iza walczy dalej o jej zycie.
Zuzyla wszystkie wenflony, ktore miala, czeka na te ktore zamowila Nanhoo, ktos je chyba przywiezie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Koleżanka natknęła się gdzieś w internecie na ogłoszenie, w którym ktoś oferuje [B]słomę i siano za darmo[/B]. W miejscu adres podano tylko [B]Kraków[/B]. Nr telefonu: [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=Magenta][B]508383532[/B][/COLOR]
Może akurat ktoś mający choćby konie na utrzymaniu potrzebuje.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]


Dzwoniłam w sprawie siana, niestety siano jest kilkuletnie i nadaje się tylko na ściółkę, ale może komuś się przyda.

Link to comment
Share on other sites

uzupełniłam wpłaty z kilku dni
dziękuję :)

zapłaciłam tez prowizję za allegro - dziekuję :)

przepraszam ale ten upał mnie dobija i jakas nieogarnieta jestem :(

zaraz postaram sie tez uaktualnic pierwszy post

rozumiem ze[B] priorytetem sa konie - siano i to coś od komarów?[/B]

z tego co mi opowiadała Iza - to trzeba bedzie naprawiac kojce o ile dadzą się naprawić, jak nie to trzeba budowac od nowa
koszt jednego kojca to ok 2400 zł (fundameny, przesła, słupki metalowe)

ech i znów te pieniądze :(

ale to pewnie za chwile, jak cokolwiek bedzie mogło wjechac do Izy zeby przywiesc materiały

Link to comment
Share on other sites

apdejtowałam sie przy pomocy czytania pierwszych postów, bo chyba bym padła, zanim bym nadrobiła te kilka dni.
rzecznik jasnej góry na stronie prasowej jasnej góry napisał, że zastanawiające jest, dlaczego od pewnego czasu na niebie dają się zauważyć dziwne smugi, że pewnie ktoś (i czy rząd wie kto), rozpyla trujace substancje, którwe powoduja burze.

no, to już dorobilismy się następców stonki amerykańskiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uzona']Dzwoniłam w sprawie siana, niestety siano jest kilkuletnie i nadaje się tylko na ściółkę, ale może komuś się przyda.[/QUOTE]
Ups... Nie miałyśmy pojęcia, nie sprawdzałyśmy tej informacji. Szkoda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...