Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

12 godzin temu, Tola napisał:

Mam bardzo dobre wieści od Pańci trójłapka Jasia - dostała pracę w Opolu i wróciła  do swojego rodzinnego miasta, od początku adopcji Jasia starała się o ten powrót:)

Jaś w Opolu:)

Kontrola zakupów - proszę pokazać, co macie w siatkach;)

Czy ja coś pokręciłam, czy Jaś mieszkał w towarzystwie malamuta ? 

Cytat

U mnie na werandzie ptaszek uwił sobie gniazdko :) 

U mnie pod wiatą są 3 gniazdka. Jak mogę sobie na to czasowo pozwolić, z chęcią podglądam jak rodzice znoszą jedzonko do gniazdek :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Czy ja coś pokręciłam, czy Jaś mieszkał w towarzystwie malamuta ? 

U mnie pod wiatą są 3 gniazdka. Jak mogę sobie na to czasowo pozwolić, z chęcią podglądam jak rodzice znoszą jedzonko do gniazdek :)

Elu - nic nie pokręciłaś, bardzo dobrze pamiętasz - Jasia wyadoptowałam do Kudowy - do domku, w którym mieszkał już malamut Szaman:)

Kotka, która tak pięknie pokazuje się z Jasiem to zwierzak mamy p. Ani i mieszka w Opolu.

Teraz p.Ania przenosi się do swojego rodzinnego miasta i zwierzaki będę się częściej widziały:)

Link to comment
Share on other sites

Mały Pucek stał się sporym Puckiem i jest bardzo szczęśliwy w swoim domu w Kobyłce pod Warszawą.

Pucek jako mały kiciuś znalazł nowy dom w Legionowie, ale po miesiącu wrócił z adopcji z powodu alergii dziecka. Zamieszkał znowu w naszym dt dla kotów u p. Alicji, ale już wkrótce ponownie znalazł dom właśnie w   Kobyłce, tym razem na zawsze:)

V__2F28.jpg

V__17B6.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dobre wieści  z domu sharpeiki Belli:)

Suczka świetnie odnalazła się w DS - uwielbia wychodzić z pańcią i pańciem i bardzo radośnie reaguje na smycz, zawarła już przyjażń z suczką sąsiadów i wspólnie chadzają sobie na spacerki, pozwala sobie bez problemu podawać krople do oczu, szczotkować:)

Rodzina była już wspólnie na wyjeździe nad jezioro i ku  radości właścicieli Bella nie boi się wody, spaceruje blisko brzegu (poprzednia sharpeika panicznie bała się wody).

Bogusik - jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu wizyty!

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niesamowite i zadziwiające są te psio-kocie przyjaźnie. Pucek wyraźnie "wniebowzięty", gdy może przytulić sie do swego, psiego przyjaciela. Psiaczek widać, też nie gardzi tą przyjaźnią. Długiego i szczęśliwego życia ogonki !

Kiedy zaś zobaczyłam "naszą biedną sharpeikę", nie mogłam uwierzyć, że to ona ! Przecież nie minęło jeszcze dużo czasu, a ona oprócz imienia, dostała nowy image. Miała wyjątkowe szczęście, że Tola wrzuciła ją tu, na dogo. Potem już był tylko szczęśliwy traf, jak w totku !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam bardzo dobrą wiadomość dotyczącą porzuconej szorstkiej suni, którą pokazywałam tutaj jakiś czas temu - mała ma własny dom!

Wczoraj do TZ dzwoniła kobieta, która zgłaszała bezdomność suczki i która zaopiekowała się nią tymczasowo - sunia została zaakceptowana przez rezydentkę i zostaje w tym domu na stałe.

Chodzi o tą dziewczynkę

V__C914.jpg

V__89AC.jpg

V__FE45.jpg

 

  • Like 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...