Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

9 minut temu, Onaa napisał:

 

Czy ta mniejsza czarnawa to jest ta sama ?15622141_1176165095835839_52283193508492

Zastanawiałyśmy się z Alaskan i  nie wiemy - niby umaszczenie podobne, boks ten sam (tam teraz jest tylko puchatka i ta sunia ), ale  suczka w realu wygląda  jednak inaczej od tej ze zdjęcia.

 Bardzo sympatyczna, kontaktowa, przescigiwały się z puchatką zeby tylko byc blizej nas

Link to comment
Share on other sites

Przesłodka, młodziutka sunia puchatka!!! Bardzo proludzka, skacze, domaga się uwagi!! Według mnie waży mniej niż 15 kg, ponieważ "wizualnej wagi" dodaje jej gęste futro!! Końcówka kity jest biała, co dodaje suni niezwykłego uroku!!! Ona dla mnie taka trochę jak sheltie, tylko uszka stojące!! W realu zdecydowanie ładniejsza!! 

DSC00237.JPG

DSC00236.JPG

DSC00235.JPG

Link to comment
Share on other sites

DONka podesłałam na 3 grupy owczarkowe + na inne pomocowe. Mam nadzieję, że ktoś go wypatrzy, bo jest bardzo adopcyjny.
Ze staruszką ONką będzie większy problem, bo już nie jest taka "adopcyjna", ale mam nadzieję, że tez uda się jej pomóc. Poudostępniam ją również na psich grupach, ale to najszybciej jutro, bo jak dodam dwa psiaki na grupę to mogą mnie wyrzucić z grup, że spamuję.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, mdk8 napisał:

Tyle psiego nieszczęścia :( oneczka i onek potrzebują pomocy na już . I ta szara sunieczka też na cito :(

Co robić ???  Ratować !!! Tylko za co ????   :(

Ja obiecałam Alasce, że teraz jej kolej....Ta suczka jest w strasznej depresji, ma już potworne dredy!! Jak nie zobaczyłam jej dzisiaj na wybiegu, to serce mi zamarło!! Ona zawsze przychodziła, lizała mi rękę przez siatkę.....Już odchodziłyśmy, kiedy Tola krzyknęła: "Jest Alaska!!!" 

P1260500.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Zastanawiałyśmy się z Alaskan i  nie wiemy - niby umaszczenie podobne, boks ten sam (tam teraz jest tylko puchatka i ta sunia ), ale  suczka w realu wygląda  jednak inaczej od tej ze zdjęcia.

 Bardzo sympatyczna, kontaktowa, przescigiwały się z puchatką zeby tylko byc blizej nas

A ta sunia jest od niedawna Tak? Młoda?  

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Tyś(ka) napisał:

DONka podesłałam na 3 grupy owczarkowe + na inne pomocowe. Mam nadzieję, że ktoś go wypatrzy, bo jest bardzo adopcyjny.
Ze staruszką ONką będzie większy problem, bo już nie jest taka "adopcyjna", ale mam nadzieję, że tez uda się jej pomóc. Poudostępniam ją również na psich grupach, ale to najszybciej jutro, bo jak dodam dwa psiaki na grupę to mogą mnie wyrzucić z grup, że spamuję.

na ktore grupy wrzuciłas?

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Czy byłaby możliwość pomocy dla tego psiaka, gdyby była kasa ? Myślę o zdiagnozowaniu tejłapeczki. Może byłaby szansa na operację/

DSC00238.JPG

Na pewno byłaby taka możliwość, w Lublinie jest prof. Silmanowicz, który operował zamojską Szansę, ma serce do bezdomniaków.

Ale psa trzeba byłoby  najpierw zabrać do hoteliku? DT?

 Szansa tez miała podobna wadę:

tutaj przed operacją - w schronie

p1070282.jpg

i w klinice po operacji

p1150005.jpg

I w nowym domciu

sz3fq.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja obiecałam Alasce, że teraz jej kolej....Ta suczka jest w strasznej depresji, ma już potworne dredy!! Jak nie zobaczyłam jej dzisiaj na wybiegu, to serce mi zamarło!! Ona zawsze przychodziła, lizała mi rękę przez siatkę.....Już odchodziłyśmy, kiedy Tola krzyknęła: "Jest Alaska!!!" 

P1260500.JPG

Wyciągnijcie ją stamtąd, jeśli znajdzie się dt - to dam stałą  deklarację 30 zl. Tylko mi przypomnijcie. 

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Tola napisał:

Na pewno byłaby taka możliwość, w Lublinie jest prof. Silmanowicz, który operował zamojską Szansę, ma serce do bezdomniaków.

Ale psa trzeba byłoby  najpierw zabrać do hoteliku? DT?

DSC00238.JPG

 Szansa tez miała podobna wadę:                                               tutaj przed operacją - w schronie

p1070282.jpg          p1150005.jpg

I w nowym domciu

sz3fq.jpg

On ma prawie takie samo zniekształcenie łapeczki jak t sunia. I nawet ta sama, lewa łapeczka. Czy pamiętasz Tolu jaki był łączny koszt tamtej diagnozy, operacji i opieki pooperacyjnej ?

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, elik napisał:

On ma prawie takie samo zniekształcenie łapeczki jak t sunia. I nawet ta sama, lewa łapeczka. Czy pamiętasz Tolu jaki był łączny koszt tamtej diagnozy, operacji i opieki pooperacyjnej ?

Koszt operacji to ok. 500 zł, ale o wiele więcej wyniosła opieka pooperacyjna w klinice.

Szansa stała się ulubienicą profesora  no i w końcowym rozliczeniu zapłaciliśmy tylko za operację.

Pierwsza wizyta odbyła się ok. 2 tyg. przed planowanym zabiegiem, ale nie pamiętam kosztów...

 No i to było w 2011 r, więc teraz na pewno i ceny trochę wyższe...

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

Tola a co z pekineczką? Wiesz coś o niej?

Pekinka jest zamknięta w budynku administracyjnym, pracownik nie wpuścił nas do niej. Podobno ktoś na nią czeka, tak coś mówil.

Jutro TZ zapyta, bo będzie dzwonił do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...