Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Szron dzisiaj

P1260573.JPG

 2 stare onki - w tym boksie jest duży pies (ten ciemny po lewej stronie), dzisiaj atakował jednego ze staruszków; stary onek nie miał gdzie się schować

P1260590.JPG

P1260591.JPG

tutaj ten atakowany onek staruszek płacz 4.gif

 Ja juz dzisiaj mam noc z głowy

P1260579.JPG

P1260580.JPG

P1260581.JPG

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Sara2011 napisał:

Ile ten piesek może ważyć?

Ok. 13 kg, może odrobinę  więcej...

4 godziny temu, beka napisał:

Ten wchodzący w róg boksu:((

 

 

3 godziny temu, mdk8 napisał:

A te 2 starsze onki ? Są gdzieś ogłoszone ? 

Nie są ogłaszane, zaraz będę pisała w ich sprawie do DONki

..

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Bogusik napisał:

Tolu dane w sprawie transportu masz na pw.Hania zgodziła się na Foxia wiec jechał by razem z Puchatą.Dogrywaj kochana resztę bo ja już tego nie jestem w stanie zrobić

Niestety po przedwczorajszym dniu pełnym radości dzisiaj nic się nie układa.

Puchatka i foksik nie pojadą w piątek do Warszawy, bo Maciek, który oferował pomoc w transporcie z Warszawy do Zielonej góry jednak jedzie w czwartek, a w czwartek nie mam nikogo, kto zawiózłby psy do Warszawy :(

Oneczka też nie jedzie, bo nie znalazłam nikogo, kto może przetrzymać sunię w Warszawie do wtorku :(

Miało być tak pięknie :(

4 godziny temu, Murka napisał:

Nie wiem czy na coś się to przyda czy nie, ale w sobotę (28.01) TZ jedzie pod Częstochowę (prawdopodobnie będzie jechał przez Kraków). W tamtą stronę jedzie na pusto (chyba tylko kotek będzie jechał), wraca z psiakiem.

Murka - naradzamy się tutaj, odezwę się...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Niestety po przedwczorajszym dniu pełnym radości dzisiaj nic się nie układa.

Puchatka i foksik nie pojadą w piątek do Warszawy, bo Maciek, który oferował pomoc w transporcie z Warszawy do Zielonej góry jednak jedzie w czwartek, a w zcwartek nie mam nikogo, kto zawózłby psy do Warszawy :(

Oneczka też nie jedzie, bo nie znalazłam nikogo, kto może przetrzyac sunie w Warszawie do wtorku :(

Murka -naradzamy się tutaj, odezwę się...

Rozmawiałam z Hanią i jutro ok. 13 będę miała potwierdzenie,czy Tz na pewno będzie mógł jechać w sobotę po psiaki do Krakowa.

Martuniu jutro dam znać co zostało ustalone...

Link to comment
Share on other sites

Podczytuję i na razie serce mi pęka, że nie mogę pomóc dopóki się nie wyleczę. Mam kłopoty z błędnikiem z powodu zapalenia uszu i nie mogę udawać się w podróże samochodem - szlag by to trafił, że akurat teraz :( Tyle psów czeka, szkoda, że tak mało osób na dogo pomaga teraz z transportem, i to za jakąś rozsądną kasę albo i za darmo :( 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

Murka - naradzamy się tutaj, odezwę się...

 

U nas też małe zmiany... psiak, który miał jechać do nas znalazł właśnie dom. Ma przyjechać inny, ale będzie do odbioru w Chorzowie o ile będzie możliwe przenocowanie go (bo do Chorzowa przyjeżdża w piątek). 

Także jeśli nic się nie zmieni, to w sobotę 28.01 będzie transport do Chorzowa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...