Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

17 godzin temu, Tola napisał:

Zmartwiłam się, oby pomogły ogólnie dostępne preparaty przyspieszające gojenie rany  :(

 

Niestety nie znalazłam czynnego w niedziele gabinetu :(  Jutro pojadą z sunią do weta nowi opiekunowie :)

17 godzin temu, Havanka napisał:

Wygląda na to, ze ona jedna nie stresuje się nową sytuacją w jakiej się znalazła. Gdyby tak udało się ją wyadoptować do znanego domku, to byłaby ekspresowa adopcja nie tylko w Twojej Elu karierze, ale chyba na całej Dogomanii!

No to zaciskam kciuki za ten ekspres !

No i yes, yes, yesssss !!! Sunia pojechała do SWOJEGO WSPANIAŁEGO DOMU ! Właściwie to ona już wczoraj została przygarnięta przez znajomych, a dzisiaj tylko formalności stało się zadość - podpisaliśmy umowę adopcyjną   gif zadowolony.gif  Sunia będzie oczkiem w głowie domowników. Jest najmniejsza wśród stada.

 

17 godzin temu, Gabi79 napisał:

Uwielbiam imię Misiu, chociaż może się wydawać takie zwyczajne.

Mój ukochany 3 w życiu piesek miał na imię Misiu i był CUDOWNY!!!

Sunia nie będzie się nazywała Misia, bo w domu jest już sunia o tym imieniu. Została nazwana Figunią :)

Zrzucę zdjęcia z telefonu na dysk i wkleję nieco fotek z przykrótkiego pobytu Figuni u nas :).

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, elik napisał:

Niestety nie znalazłam czynnego w niedziele gabinetu :(  Jutro pojadą z sunią do weta nowi opiekunowie :)

No i yes, yes, yesssss !!! Sunia pojechała do SWOJEGO WSPANIAŁEGO DOMU ! Właściwie to ona już wczoraj została przygarnięta przez znajomych, a dzisiaj tylko formalności stało się zadość - podpisaliśmy umowę adopcyjną   gif zadowolony.gif  Sunia będzie oczkiem w głowie domowników. Jest najmniejsza wśród stada.

 

 

Czytam, czytam i oczom nie wierzę ! Jeszcze nie zdążyliśmy zobaczyć suni po przyjeździe do DT, a malutka już ma DOM STAŁY !!!

Link to comment
Share on other sites

O 4.09.2016 o 16:56, anecik napisał:

Elik czy dobrze zrozumiałam - już po adopcji????????????

HURRRRRRRA!!!!!!!!!!

 

Tak, już po i to do bardzo dobrego domu. Całą rodzinkę znam od wielu lat  :)

 

O 4.09.2016 o 17:04, Poker napisał:

Niesamowite !!!! Faktycznie najszybsza adopcja. niech ci się wiedzie malutka.

Malutka już po zapoznaniu się z resztą domowników, już biega z całym stadem do furtki, gdy tylko ktoś śmie przechodzić koło jej ogrodzenia :)

 

O 4.09.2016 o 17:06, Havanka napisał:

Czytam, czytam i oczom nie wierzę ! Jeszcze nie zdążyliśmy zobaczyć suni po przyjeździe do DT, a malutka już ma DOM STAŁY !!!


Zobaczycie, bo narobiłam jej zdjęć i wkrótce wkleję tu na wątek, tylko nieco ogarnę chałupę po harcach, hulankach i swawolach :) Była gitara i śpiew, jak zwykle przy odwiedzinach tych znajomych :)

 

Link to comment
Share on other sites

Niesamowite - jeszcze niedawno nie wiedziałyśmy, jak to wszystko zorganizować, a tu proszę - sunia biega i pilnuje SWOJEGO domu  gif  śmiejący się.gif

Widać tak właśnie miało być, bo przecież jakby malutka pojechała wcześniej, to mogłaby się minąć ze swoją rodziną http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tola napisał:

Niesamowite - jeszcze niedawno nie wiedziałyśmy, jak to wszystko zorganizować, a tu proszę - sunia biega i pilnuje SWOJEGO domu  gif  śmiejący się.gif

Widać tak właśnie miało być, bo przecież jakby malutka pojechała wcześniej, to mogłaby się minąć ze swoją rodziną http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

Dokładnie to samo pomyślałam. To nie był przypadek...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Niestety nie znalazłam czynnego w niedziele gabinetu :(  Jutro pojadą z sunią do weta nowi opiekunowie :)

No i yes, yes, yesssss !!! Sunia pojechała do SWOJEGO WSPANIAŁEGO DOMU ! Właściwie to ona już wczoraj została przygarnięta przez znajomych, a dzisiaj tylko formalności stało się zadość - podpisaliśmy umowę adopcyjną   gif zadowolony.gif  Sunia będzie oczkiem w głowie domowników. Jest najmniejsza wśród stada.

 

Sunia nie będzie się nazywała Misia, bo w domu jest już sunia o tym imieniu. Została nazwana Figunią :)

Zrzucę zdjęcia z telefonu na dysk i wkleję nieco fotek z przykrótkiego pobytu Figuni u nas :).

Elu, Kochana, bardzo się cieszę!!!

Powodzenia cudna sunieczko!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 4.09.2016 o 19:00, Tola napisał:

Niesamowite - jeszcze niedawno nie wiedziałyśmy, jak to wszystko zorganizować, a tu proszę - sunia biega i pilnuje SWOJEGO domu  gif  śmiejący się.gif

Widać tak właśnie miało być, bo przecież jakby malutka pojechała wcześniej, to mogłaby się minąć ze swoją rodziną http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig.gif

 

23 godzin temu, Havanka napisał:

Dokładnie to samo pomyślałam. To nie był przypadek...

Tak samo i ja myślę :) Wszystko tak się pomyślnie ułożyło bez naszego wpływu. Dobrze, że nie namieszałyśmy :)

23 godzin temu, Gabi79 napisał:

Elu, Kochana, bardzo się cieszę!!!

Powodzenia cudna sunieczko!!!

I JA CIESZE SIE OGROMNIE :)

22 godzin temu, Tyś napisał:

łał - to się nazywa MAGIA :)

A pomyśleć, że Figunia pod garażami dla wielu była niewidzialna...

Niewidoczna dla wielu, tylko nie dla dogomaniaczek :)

Zrobiłam Figuni trochu zdjęć, a ponieważ nie zdążyłam założyć jej wątku, to kilka wkleję tutaj.

Uwodzi swojego przyszłego opiekuna :)

Figa w DT Chodenice (13).jpg

I na drugi dzień już w samochodzie jedzie do swojego DS

Figa w DT Chodenice (17).jpg

Będą też zdjęcia z DS :) 

Sunia byłą dzisiaj u weta. W ranie po sterylce jest jednak ropa. Malutka dostała 2 zastrzyk. coś do smarowania i środki na kurację odrobaczania.

Jej zachowanie wskazywało, że coś ją boli  koło ogonka. Tak, jak przypuszczaliśmy,  miała bardzo wypełnione gruczoły okołoodbytowe. Pojutrze kontrola.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

I mnie się łezka w oku zakręciła. Figunia skutecznie uwiodła swego nowego pana, bo na drugim zdjęciu ma szczęście wypisane na pyszczku. Zero stresu, jakby wiedziała, że będzie miała dom i swoich ludzi do kochania ! Powodzenia Figuniu w nowej rodzinie i szybko wyzdrowiej !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Malusia cudna, jak czaruje swojego przyszłego pańcia :)

Pięknie  to wszystko  się układa, a nasze łzy szczęścia niech pojawiają się jak najczęściej!

Kudłacze i mimronka zarezerwowane!

 

A tu jeszcze zdjęcia Rudzi z warszawskiego domu

1.jpg

2.jpg

unnamed.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Cudne zdjęcia szczęśliwej Figuni :) Oczy się spociły ze wzruszenia,czytając takie wieści

Figunia szczęśliwa i pomimo pewnych mankamentów zdrowotnych biega z resztą stada po ogródku :)

Adoptowała ją córka mojej znajomej - Ania. Jak znajdzie chwile czasu, to zaglądnie tu z wieściami i zdjęciami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Figunia szczęśliwa i pomimo pewnych mankamentów zdrowotnych biega z resztą stada po ogródku :)

Adoptowała ją córka mojej znajomej - Ania. Jak znajdzie chwile czasu, to zaglądnie tu z wieściami i zdjęciami.

Już nie mogę się doczekać fotek przecudnej Figuni!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak :) Gruczoły kołodbytowe zostały oczyszczone,z  ranki po sterylce wet odciągnął ropę ile się dało i założył sączek. Dostała pastylki na odrobaczenie (w trzech etapach) i zastrzyki z antybiotykiem i czymś jeszcze. Jutro ma być kontrola. Dokładniej opisze Ania, jak wejdzie na watek.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

Tak :) Gruczoły kołodbytowe zostały oczyszczone,z  ranki po sterylce wet odciągnął ropę ile się dało i założył sączek. Dostała pastylki na odrobaczenie (w trzech etapach) i zastrzyki z antybiotykiem i czymś jeszcze. Jutro ma być kontrola. Dokładniej opisze Ania, jak wejdzie na watek.

No to duży postęp w jej powrocie do zdrowia ! Wspaniale ! Teraz czekamy na wieści z pierwszej ręki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...