Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

24 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Widok tych psów za kratkami przytłacza.... beksa_V6_orig.gif

Nie byłam w schronie ponad miesiąc, myślałam, ze pojadę silniejsza beksa_V6_orig.gif

23 minut temu, Tyś napisał:

Ja ciągle przed oczami mam tą amstaffkę :(

Amstaffka jest cudna, cały czas macha ogonkiem - mam nadzieję, ze nie trafi do jakiś walk albo na łańcuch beksa_V6_orig.gif

21 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

P1210798.JPG  Ta sunia skradła mi serce.... beksa_V6_orig.gif

Mnie również beksa_V6_orig.gif

 Starsza, bez szans na adopcję.

Bardzo przypomina mi Sonię z tego wątku

10 minut temu, Gabi79 napisał:

Mnie znowu serce pęka, tym bardziej, że w obecnej chwili nie mogę w żaden sposób pomóc.

A co to za bidusia?

P1210808.JPG

Ta sunia to koleżanka z boksu Florci...

 Gdzieś ją już pokazywałam tutaj na zamojskim, zaraz poszukam.

 

Link to comment
Share on other sites

Ten w typie Argentino wygląda na niespokojnego, jakby bólowy był. Asta cudna, trzeba ją natychmiast wziąć. Ona wygląda na młodą, DA niestety na starszego psa. Zobaczymy czy Kasia pojedzie do domku i pomyślimy.

Ten Argentino nie zaczepia psów w kojcu? Nic nie mówili Panowie ze schroniska?

A ta posklejana to duża jest? Jak ON? większa? I dwa pólnocne tam widać. Kurna. To sunie chyba?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, mar.gajko napisał:

Ten w typie Argentino wygląda na niespokojnego, jakby bólowy był. Asta cudna, trzeba ją natychmiast wziąć. Ona wygląda na młodą, DA niestety na starszego psa. Zobaczymy czy Kasia pojedzie do domku i pomyślimy.

Ten Argentino nie zaczepia psów w kojcu? Nic nie mówili Panowie ze schroniska?

A ta posklejana to duża jest? Jak ON? większa? I dwa pólnocne tam widać. Kurna. To sunie chyba?

Dog ma podobno ok. 6 lat, pracownik mówi, że w boksie nie jest zaczepny, do pracowników też ok.

Dzisiaj psy były niespokojne, bo wewnątrz budynku układane są płytki, sporo nowych ludzi, psy przeniesine z innych boksów - może stąd i ten niepokój doga...

 Ale bólowy może być, jakiś taki powykręcany, na ciele blizny, na pysku rany.

Ta sunia z tymi dredami jest wielkości ON lub odrobinę mniejsza

P1210797.JPG

P1210803.JPG

 

Tak - północniaki to sunie, dzisiaj pozamykane z powodu remontu.

Link to comment
Share on other sites

Zamość i okolice!

Parę dni temu pod Zamościem zaginęła adoptowana od nas pół roku temu Zoja! Zoja jest niewielka, szczupła, bardzo boi się obcych ludzi...

Zwracajcie proszę uwagę, bo może być wszędzie, będzie raczej koczować w jednym miejscu...

22038x598105x800m800.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Murka napisał:

Zamość i okolice!

Parę dni temu pod Zamościem zaginęła adoptowana od nas pół roku temu Zoja! Zoja jest niewielka, szczupła, bardzo boi się obcych ludzi...

Zwracajcie proszę uwagę, bo może być wszędzie, będzie raczej koczować w jednym miejscu...

22038x598105x800m800.jpg

Biedna sunia :(

A w jakim kierunku od Zamościa, jakie to okolice?

Link to comment
Share on other sites

23 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

A dokładniej? Ja mieszkam na obrzeżach miasta, często jeżdżę w stronę Skierbieszowa..Moje okolice?

Asia - to boczna Królowej Jadwigi (naprzeciw stadionu), tam mieszka moja rodzina...

 Może ukrywa się w parku....

Albo jest już na ogródkach działkowych...

To prawie centrum Zamościa, chyba, ze chodzi o inne Podgroble...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że Zoja się odnajdzie szybciutko :(

Astkę trzeba jak najszybciej wyciągnąć. Obawiam się właśnie, że trafi w ręce typowego Seby - u nas w okolicy wiem, jak wygląda życie psów typu bull. Smutne, łańcuchowe, zazwyczaj na takie psy decydują się zakompleksieni macho... :( Żal mi tych astów mieszkających w budzie - przecież one nie mają podszerstka... :(

Kudłatej też szkoda... serce boli tym bardziej, że szanse na adopcje są zerowe, zwłaszcza w schronisku: starsza, czarna sunia :(. Eh, smutny jest los psa schroniskowego...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...