Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 31.10.2022 o 10:17, Tola napisał:

Chciałam jeszcze pokazać młodziutką dziewczynkę z kojca gminnego, która na odmianę losu czeka na łańcuchu. Jest miejsce w hoteliku u Jagny, suczka będzie zaszczepiona i za jakiś czas może jechać, może ktoś chciałby pomóc w utrzymaniu dziewczynki? Młoda, ładna, spragniona człowieka, a życie płynie jej na łańcuchu 😓

received_498336988895055.jpeg

 

 

 

Czy ona mogłaby jechać już 2.11?  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 10:17, Tola napisał:

Chciałam jeszcze pokazać młodziutką dziewczynkę z kojca gminnego, która na odmianę losu czeka na łańcuchu. Jest miejsce w hoteliku u Jagny, suczka będzie zaszczepiona i za jakiś czas może jechać, może ktoś chciałby pomóc w utrzymaniu dziewczynki? Młoda, ładna, spragniona człowieka, a życie płynie jej na łańcuchu 😓

received_498336988895055.jpeg

 

Weźmiemy tę sunię pod opiekę z Ellig i Alaskan. Nie można jej zostawić na tym łańcuchu. Jeszcze nie wiemy za co, ale poprosiłam Tolę, żeby sunie szczepić i będziemy szukać transportu na przyszły tydzień. Dzisiaj albo jutro założę jej wątek.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 16:17, Ewa Marta napisał:

Weźmiemy tę sunię pod opiekę z Ellig i Alaskan. Nie można jej zostawić na tym łańcuchu. Jeszcze nie wiemy za co, ale poprosiłam Tolę, żeby sunie szczepić i będziemy szukać transportu na przyszły tydzień. Dzisiaj albo jutro założę jej wątek.

Świetnie, bardzo się cieszę💜♥️💚💙 Poprosiłam o zaszczepienie, będzie na koszt UG albo nasz. Teraz tylko transport trzeba znaleźć. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2022 o 20:25, Tola napisał:

Świetnie, bardzo się cieszę💜♥️💚💙 Poprosiłam o zaszczepienie, będzie na koszt UG albo nasz. Teraz tylko transport trzeba znaleźć. 

Aska7 oferuje transport, jeśli zdążycie ze szczepieniem do 10.00 w środę.

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Zamojskie psiaki szukają domów i miłości
Dnia 31.10.2022 o 20:50, Ewa Marta napisał:

Cieczka jest prawdopodobna, nie pewna. Nie mamy wyjścia. Żeby sunia mogła jechać, musi być zaszczepiona. Trzeba wybrać mniejsze zło.

Dzisiaj TZ miał z FB dwie oferty zabrania suni do Katowic, obie dzisiaj wieczorem. 

Link to comment
Share on other sites

😢😢Mam też niestety smutną wiadomość - nie żyje Pastelka, kotka zabrana wraz z kociątkiem ze Zwierzyńca. Na nowy dom czekała w Dt u p. Justyny w Mysłowicach, zamieszkała w Dąbrowie Górniczej. Od września kotka zaczeka mieć problemy ze zdrowiem  - słabła, straciła apetyt, potem dołączyły się objawy neurologiczne. Jej rodzina szukała pomocy w 4 gabinetach na Śląsku, zrobiono wiele  badań,  niestety nie udało się ustalić coraz gorszego stanu Pastelki. Rodzina zadzwoniła do nas parę tyg.  temu z prośbą o pomoc w opłaceniu tomografii głowy. Badanie odbyło się dzisiaj rano i niestety wykazało rozległy nowotwór mózgu, koteczka została poddana eutanazji😢parę osób tutaj pomagało szukać domu dla koreczki, dlatego wspominam o niej na wątku zamojskim. Ostatnie zdjęcia Pastelki 

received_1042456323083684.jpeg

received_1130816250811667.jpeg

received_324199426313426.jpeg

received_324983066240939.jpeg

received_436645408394883.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 21:22, Tola napisał:

😢😢Mam też niestetyb smutną wiadomość - nie żyje Pastelka, kotka zabrana wraz z kociątkiem ze Zwierzyńca. Na nowy dom.czekała w Dt u p. Justyny w Mysłowicach, zamieszkała w Dąbrowie Górniczej. Od września kotka zaczeka mieć problemy z ze zdrowiem  - słabła, straciła apetyt, potem dołączyły się objawy neurologiczne. Jej rodzina szukała pomocy w 4 gabinetach na Śląsku, zrobiono wiele  badań,  niestety nie udało się ustalić coraz gorszego stanu Pastelki. Rodzina zadzwoniła do nas parę tyg.  temu z prośbą o pomoc w opłaceniu tomografii głowy. Badanie odbyło się dzisiaj rano i niestety wykazało rozległy nowotwór mózgu, koteczka została poddana eutanazji😢parę osób tutaj pomagało szukać domu dla koreczki, dlatego wspominam.o niej na wątku zamojskim. Ostatnie zdjęcia Pastelki 

received_1042456323083684.jpeg

received_1130816250811667.jpeg

received_324199426313426.jpeg

received_324983066240939.jpeg

received_436645408394883.jpeg

                             image.jpeg.5a2bfee5d9fa62629d1ed9ec6984cabe.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Tak mi przykro z powodu Pastelki, mialam nadzieje, ze w końcu uda się jej pomóc po diagnozowaniu.

Dnia 4.11.2022 o 21:32, mdk8 napisał:

Tolu ten biedak  wychodzi z tego kąta czy tak spędza całe dnie ?

IMG-20221017-WA0026.jpg

Mnie też go żal. Bardzo przypomina moja największa psią miłość Sarę. Od razu go tez wypatrzyłam na zdjęciu Toli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...