Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 6.11.2022 o 21:49, Tola napisał:

Na koncie ZEA jest wpłata: 30 zł - Katarzyna K. Zawada z dopiskiem - od Mazowszanki (02.11.),  nie wiem dla jakiego psa ma być ta wpłata?

Zadecyduj Tolu sama. To jest moja nadpłata na Felę, która znalazła dom ( a ja nadal wpłacałam).

Link to comment
Share on other sites

Sisi pozdrawia, sunia jest bardzo szczęśliwa, jej właściciele również🥰. Pani Ania napisała - Ostatnie fotki naszej Sisi ze spacerów i ukochane miejsce do relaksu na brzegu skórzanej kanapy🐶
Serdecznie pozdrawiamy
Ania Staszek Funia I Sisi😍🐶😍🐕😘

IMG-20221107-WA0021.jpg

IMG-20221107-WA0018.jpg

IMG-20221107-WA0017.jpg

IMG-20221107-WA0015.jpg

IMG-20221107-WA0016.jpg

IMG-20221107-WA0019.jpg

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nie wszyscy już pewnie pamiętają, ale od 3-mies. jest u nas na BDT zamojska Arabika. Zrobiłam jej nowe ogłoszenie, może ktoś będzie tak dobry i je wyrózni?

Kicia dzieciństwo przeczekuje u nas, zamiast dorastać we własnym domu. Byłabym też wdzięczna za ogłoszenie, jakby ktoś jeszcze dał radę zrobić. Moje ogłoszenie jest na Katowice. Tola też ma i zmieni na Cieszyn.. Przydałoby się np. na Bielsko, gdzie mamy mozliwość zrobić wizytę. W sumie mamy aż 3 dodatkowe kotki, więc fajnie, jakby choć jedna znalazła dom.

https://www.olx.pl/d/oferta/rewelacyjna-mila-6-mies-kotka-szczepienia-testy-adopcja-CID103-IDRLIvf.html?bs=olx_pro_listing

DSC04093 (1).JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 14:08, Jaaga napisał:

Nie wszyscy już pewnie pamiętają, ale od 3-mies. jest u nas na BDT zamojska Arabika. Zrobiłam jej nowe ogłoszenie, może ktoś będzie tak dobry i je wyrózni?

Kicia dzieciństwo przeczekuje u nas, zamiast dorastać we własnym domu. Byłabym też wdzięczna za ogłoszenie, jakby ktoś jeszcze dał radę zrobić. Moje ogłoszenie jest na Katowice. Tola też ma i zmieni na Cieszyn.. Przydałoby się np. na Bielsko, gdzie mamy mozliwość zrobić wizytę. W sumie mamy aż 3 dodatkowe kotki, więc fajnie, jakby choć jedna znalazła dom.

https://www.olx.pl/d/oferta/rewelacyjna-mila-6-mies-kotka-szczepienia-testy-adopcja-CID103-IDRLIvf.html?bs=olx_pro_listing

DSC04093 (1).JPG

Cudna koteńka, czarne koty są piękne 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 14:52, Jaaga napisał:

Tu jeszcze nasza Edwina, gdyby ktoś dał radę ogłosić ją na Bielsko-Białą. Bardzo proszę, bo z jednym ogłoszeniem  są małe szanse na adopcje:

https://www.olx.pl/d/oferta/edwina-super-2-letnia-kotka-wysterylizowana-zaszczepiona-testy-adopcja-CID103-IDRLKFE.html?bs=olx_pro_listing

DSC04108 (1).JPG

proszę
https://www.olx.pl/d/oferta/pregowana-koteczka-do-adopcji-CID103-IDRMPuT.html?bs=olx_pro_listing

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2022 o 14:08, Jaaga napisał:

Nie wszyscy już pewnie pamiętają, ale od 3-mies. jest u nas na BDT zamojska Arabika. Zrobiłam jej nowe ogłoszenie, może ktoś będzie tak dobry i je wyrózni?

Kicia dzieciństwo przeczekuje u nas, zamiast dorastać we własnym domu. Byłabym też wdzięczna za ogłoszenie, jakby ktoś jeszcze dał radę zrobić. Moje ogłoszenie jest na Katowice. Tola też ma i zmieni na Cieszyn.. Przydałoby się np. na Bielsko, gdzie mamy mozliwość zrobić wizytę. W sumie mamy aż 3 dodatkowe kotki, więc fajnie, jakby choć jedna znalazła dom.

https://www.olx.pl/d/oferta/rewelacyjna-mila-6-mies-kotka-szczepienia-testy-adopcja-CID103-IDRLIvf.html?bs=olx_pro_listing

DSC04093 (1).JPG

Bardzo dziękuję Jaaga  za pomoc i pokazanie nowych zdjęć Arabiki. Teraz bardzo trudno o dom dla kota, szczególnie dla czarnego, ale  mam nadzieję, że wkrótce dojrzy ją jakiś miłośnik czarnych futrzaków.

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktoś miał czas to bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu Michalinki. Kotkana ok. 10 mies., jest u nas od końca sierpnia i  jest gotowa do adopcji - zaszczepiona, wysterylizowana, testy ujemne. Michalinka to wyjątkowy przytulak i pieszczoch, taki koci rarytas 🙂 

IMG-20221108-WA0002.jpg

IMG-20221108-WA0006.jpg

IMG-20221108-WA0004.jpg

IMG-20221108-WA0005.jpg

IMG-20221108-WA0007.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zamojska Negri, która była u Murki, też długo czekała na dom, nikt nie dzwonił.

I wreszcie odezwała się rodzina z Warszawy, kociarze, bardzo fajny dom.

Tez trafiła do nas jako małe kociątko, a do własnego domu pojechała już jako ponad  miesięczny kot. 

Właśnie dostałam zdjęcia Begri🙂.

Może i Arabika czeka na kogoś wyjątkowego...

received_626201405916509.jpeg

received_5716456051745153.jpeg

received_1489689501516090.jpeg

received_1279326086247218.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Zea są nowe wpłaty, bardzo dziękujemy:serce-ruchomy-obrazek-0641.gif

100 zł - Figunia (02.11.)serce-ruchomy-obrazek-0528.gif (kwota zostanie przeznaczona dla Kalmara i Kefira  ( WĄTEK)

162 zł - Jo37 bazarek (09.11.) serce-ruchomy-obrazek-0528.gif (kwota zostanie przeznaczona na opłacenie leczenia panleukopenii w zamojskim DT, właśnie  mamy ostatnią fakturę za ostatnią chorą kotkę - 791 zł)

 

royal Vet.pdf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...