Jump to content
Dogomania

Uwaga! Przyjeżdzają 2 psy!! A może nawet 3! Staruszek Szado już jest, Heban i mały szczeniorek przyjeżdżają na dniach. Bardzo prosimy o najmniejsze choćby deklaracje dla szczeniorka.


Recommended Posts

Dnia 19.03.2024 o 13:01, Jaaga napisał:

Ja tez tu nie potrafię wstawic. zawsze Tola mi wstawiała ze swojego konta, ale teraz jest chora, wiec nie bede prosić.

Ja też wstawiam z fb, ale z Messengera, z profilu, nawet ze swojego nie potrafię.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2024 o 20:34, rozi napisał:

Mnie Ux wstawia z fb, jeśli poproszę ładnie. Pytałam jak, mówi że trzeba na youtube najpierw i dopiero kopiować.

Już wysłałam filmik Toli na messenger, bo chyba też wstawia na Y.T. Tylko nie potrafią z mojego profilu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2024 o 22:40, Jaaga napisał:

Już wysłałam filmik Toli na messenger, bo chyba też wstawia na Y.T. Tylko nie potrafią z mojego profilu.

Z profilu możesz wysłać na swój mess.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.03.2024 o 12:15, Poker napisał:

Mogłabym wziąć  szpicowatą pod tylko opiekę  finansową.

Ktoś musiałby założyć wątek  i zająć się jej losem.

Poprosiłam Marinę o zdjecia szczeniaczka. Gdyby dla niego znalazł się DT, to może udałoby się sprowadzić sunię?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 16:53, elficzkowa napisał:

Ja jestem chętna na mydełka ! Poproszę dwa białe, jedno niebieskie i jedno zielone !

Dziękuję. Prosze na priv o dane do wysyłki. Inpost do paczkomatu kosztuje 16.99 zł Podaję konto do wpłaty za mydełka - 36 zł. konto fundacji: Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA 22-400 Zamość Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700. tytułem na szczeniaka u Jagny.

Link to comment
Share on other sites

Prześliczny Szado jest! 🤩 I jak fajnie, że nie boi się Babucia 😄 

Wygląda na już całkiem dobrze zadomowionego.

A przy okazji - na jakie konto przesłać kasę z jego bazarku imiennego w celu zakupu leku na stawy?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2024 o 16:21, Jaaga napisał:

Gdyby ktoś z dogo chciał kupić mydełka, to polecam.

IMG_20240320_081433 (1).jpg

20240320_120130 (1) (1).jpg

Cuuuudne! Poproszę 10 tych jasnych, białych (ze złotem, dobrze widzę?) Będę miała rewelacyjne dodatki do słodkich upominków na święta 😄 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 14:21, Isiak napisał:

Cuuuudne! Poproszę 10 tych jasnych, białych (ze złotem, dobrze widzę?) Będę miała rewelacyjne dodatki do słodkich upominków na święta 😄 

Super, dzięki. Już dziś dotarła biała baza, więc robię.  Białe czy kremowe? Wszystkie są muśnięte złotą miką.

Link to comment
Share on other sites

20240321_105159 (1).jpg

Cudny, kochany Szado ❤️ aż mi łzy poleciały.... tak bardzo przypomina mojego kochanego Maksia [*].... 

Deklarację oczywiście można przenieść na małą sunię z blizną, jeśli ci dwaj jej nie potrzebują. 

Czy Limonka ma jeden nr konta i można na nie przelać, czy też podobnie do elik ma ich więcej?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 14:42, mari23 napisał:

20240321_105159 (1).jpg

Cudny, kochany Szado ❤️ aż mi łzy poleciały.... tak bardzo przypomina mojego kochanego Maksia [*].... 

Deklarację oczywiście można przenieść na małą sunię z blizną, jeśli ci dwaj jej nie potrzebują. 

Czy Limonka ma jeden nr konta i można na nie przelać, czy też podobnie do elik ma ich więcej?

 Oba chlopaki sa zabezpieczeni finansowo. Na wątku suni jest informacja, że nie przyjedzie, bo od roku nie daje się dotykać. Zamiast niej przyjedzie szczeniaczek, który mieszka na tym samym wybiegu ze staruszkami. Czy Twoja deklaracja może przejść na niego? Jo37  zadeklarowała się, że będzie jego skarbnikiem, ale tu nie pojawia się ostatnio. Nie wiem czy to aktualne. 

Na razie ja robię i  sprzedaję mydelka i breloczki  na niego na konto fundacji Zea, bo poprosiłam Tolę  o udostępnienie i zgodziła się. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2024 o 14:42, mari23 napisał:

20240321_105159 (1).jpg

Cudny, kochany Szado ❤️ aż mi łzy poleciały.... tak bardzo przypomina mojego kochanego Maksia [*].... 

Deklarację oczywiście można przenieść na małą sunię z blizną, jeśli ci dwaj jej nie potrzebują. 

Czy Limonka ma jeden nr konta i można na nie przelać, czy też podobnie do elik ma ich więcej?

Niestety sunia nie przyjedzie. Jest dzika. Zamiast niej przyjedzie ten malutki szczeniaczek ( na zdjęciu jest z Szado i Hebanem). Czy przeniesiesz deklarację na niego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...