Jump to content
Dogomania

Uwaga! Przyjeżdzają 2 psy!! A może nawet 3! Staruszek Szado już jest, Heban i mały szczeniorek przyjeżdżają na dniach. Bardzo prosimy o najmniejsze choćby deklaracje dla szczeniorka.


Recommended Posts

Dnia 10.03.2024 o 15:05, Nadziejka napisał:

Rozliczony 72 zl Dziekuje serca! Czarnuszkowi Z Modlitwą 22.03

                                 💓  💓  

 

 

Dnia 14.03.2024 o 12:28, agat21 napisał:

 

     Agato poslalam ku Tobie 72 zl psinuniowi czarnuszkowi

                        daj znac pr na kramiku jak będa na koncie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam na konto od agat21 140 zł z bazarku. Do tego wcześniej od Jo37 20 Zł. Odliczę koszt preparatu, i resztę + 120 zł jakie mam u siebie z dzikiej suczki, wpłacę na konto Jo37 na szczeniaka. 

Dziś wpłaciłam na niego na konto Zea 36 zł z moich mydełek sprzedanych przez olx.

I jeszcze napisała do mnie  koleżanka, że zmarł jej piesek i zostało jej ze zbiórki 150 zł. Podałam konto zea, żeby wpłaciła na szczeniaczka. Wpłata będzie od Estery O.

Link to comment
Share on other sites

Dziś robię rozliczenia i chciałam dać znać, że przelałam na konto Jo37 120 zł deklaracje jednorazowe od mdk8 i Nesiowata z suczki na szczeniaka. Wpłaciłam też 5,16 zł które pozostały po zakupie Arthrosteroru dla Szado i zwróciłam20 zł z bazarku imiennego od Jo37 z aktualnym przeznaczeniem na Kodę.

Z mojej akcji na FB wpłynęło jeszcze na szczeniaczka na ZEA:

Joanna G 50 zł

Joanna G. przez olx 36 zł

Grazyna B. - 100 zł

Estera B. - 150 zł.

Dotąd wpłyneło 704 zł

Jeszcze Grażka 123 wplaci w kwietniu 60 zł, a Jo37 - kupiła za 24 zł, wiec skoro jest skarbnikiem szczeniaka, to sobie to doda do jego rozliczenia ;)Razem wiec będzie 788 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2024 o 23:03, magenka1 napisał:

Na jakie konto mam wpłacić swoją deklarację, chciał to zrobić przed świętami ale nie mogłam nic pisać na dogo

Jo37  zadeklarowała, że będzie skarbnikiem. Już wysłałam Jej prośbę, żeby podała konto.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.04.2024 o 23:03, magenka1 napisał:

Na jakie konto mam wpłacić swoją deklarację, chciał to zrobić przed świętami ale nie mogłam nic pisać na dogo

Podam na PW bo ja będę skarbnikiem. Bardzo dziękuję za chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Chłopcy przyjechali. Na wątku szczeniaka wstawiłam info o nim, a tu o Hebanie/Oczusiu.

Jest wielkości Szado, wygląda jak spasiony jamnik na dlugich łapach. Ma już tylko kły, jest rzeczywiście bardzo kontaktowy. Zaskoczeniem jest to, że ma oba oczka! Przy jednym ma ranę na powiece, która została rozerwana. Trzeba to pokazać lekarzowi, czy nie będzie do korekty powieka. Jednak oczka są oba. Starczo źrenice połysują na zielono, ale widzi. Zamyka często oczy, jak na zdjęciu ze schroniska, bo go ta rana na powiece musi boleć i drażnić. W schronisku nie otwierał oka, ale tam siedział w trocinach, więc zakładam, że dodatkowo podrażniały oko. Teraz wygląda całkiem inaczej. Nie da mu się  na razie zrobic wyraźnych zdjęć, bo cały czas kręci głową. 

No i lejek z niego niesamowity. Wszystko już podlał.

 

IMG_20240403_170758.jpg

IMG_20240403_170754.jpg

IMG_20240403_170749.jpg

IMG_20240403_170745.jpg

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie dostałam dokładnego rozliczenia z fundacji z bazarku oczusiowego, jaki robiłyśmy z Evą na grupie, ale ponoć wpłynelo sporo środków. 

Już wysłałam do fundacji do oplacenia fakturę wet. od Szado na niespelna 500 zl. Z wplat z bazarku imiennego tutaj kupiłam mu Arthrosterol, znajoma z FB obiecała kupić i przysłać mu Foresto.

Z deklaracji, które wpłynęły tu na początku, Limonka80 przelała mi 120 zł na zakup materiałów do produkcji mydełek i breloczków, które wystawiałam właśnie na tym bazarku na maltanczykowej grupie na Oczusia. Pisalam tu o tym wcześniej. Dzieki temu udało się nazbierać sporo pieniędzy, bo dorabiałam owieczki i nie tylko na zamówienie.

Za pieniądze od moich znajomych z kolei zakupiłam materiały  na sprzedaż mydeł i breloczków na fb na potrzeby szczeniaka. Na moim profilu FB i tutaj też wstawiłam rozliczenie.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.04.2024 o 17:33, Jaaga napisał:

Chłopcy przyjechali. Na wątku szczeniaka wstawiłam info o nim, a tu o Hebanie/Oczusiu.

Jest wielkości Szado, wygląda jak spasiony jamnik na dlugich łapach. Ma już tylko kły, jest rzeczywiście bardzo kontaktowy. Zaskoczeniem jest to, że ma oba oczka! Przy jednym ma ranę na powiece, która została rozerwana. Trzeba to pokazać lekarzowi, czy nie będzie do korekty powieka. Jednak oczka są oba. Starczo źrenice połysują na zielono, ale widzi. Zamyka często oczy, jak na zdjęciu ze schroniska, bo go ta rana na powiece musi boleć i drażnić. W schronisku nie otwierał oka, ale tam siedział w trocinach, więc zakładam, że dodatkowo podrażniały oko. Teraz wygląda całkiem inaczej. Nie da mu się  na razie zrobic wyraźnych zdjęć, bo cały czas kręci głową. 

No i lejek z niego niesamowity. Wszystko już podlał.

 

IMG_20240403_170758.jpg

IMG_20240403_170754.jpg

IMG_20240403_170749.jpg

IMG_20240403_170745.jpg

Wspaniałe wieści o oczkach. Cudownie, że już jest na miejscu. 🙂 Śliczny pychol.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2024 o 05:16, agat21 napisał:

Wspaniałe wieści o oczkach. Cudownie, że już jest na miejscu. 🙂 Śliczny pychol.

Też tak uważam.

Niestety ze zdrowiem gorzej. Od wczoraj brzydko kaszle, a nad ranem znalazłam nawet wymioty z treścią.  Obaj mają apetyt, więc to chyba z tego kaszlu tak go naciąga. Dopiero przedwczoraj zaszczepiłam moje szczeniaki na kk, więc boję się, żeby nie roznieść. Raniutko dałam mu sumamed, więc jeśli to bakteryjny kk, to powinien pomóc. Pozostaje jeszcze opcja serca czy pasożytów, ale nie wiem czy taki aż kaszel może być od tego.

Pozostaje mi czekać  i liczyć, że mechanikowi uda się dzis naprawić auto, żeby mogli jechać na wieś  i do lekarza. No i że antybiotyk podziała. 

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po spacerach. Oczusiowi dopasowałam obrożę łańcuszkową, bo szelki niestety żadne nie pasują. Potrafi chodzić na smyczy, zszedł po stromych schodach, załatwił się na zewnątrz i sam poprowadził mnie z powrotem do domu na piętro. Taki mądraliński.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Oczuś na popołudniowym spacerze. Jest rewelacyjny. Bardzo żwawy staruszek w typie naszego Kreta, jeśli chodzi o zachowanie. Chciałby nacieszyć się wolnością i pobiegać luzem, ale ogrodzenie tu jest nieszczelne, więc wychodzimy tylko na smyczy.

IMG_20240404_154720.jpg

IMG_20240404_154717.jpg

IMG_20240404_154713.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś Oczuś jedzie na wieś. Niestety kaszel nie przechodzi. Zamówiłam  szczepionki, podoszczepiamy wszystkie psy, którym się kończy ważność poprzednich szczepień. Mały zostanie w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...