Jump to content
Dogomania

Uwaga! Przyjeżdzają 2 psy!! A może nawet 3! Staruszek Szado już jest, Heban i mały szczeniorek przyjeżdżają na dniach. Bardzo prosimy o najmniejsze choćby deklaracje dla szczeniorka.


Recommended Posts

Dnia 14.03.2024 o 19:43, agat21 napisał:

To są cegiełki na mydełka, czy a'konto tych 2 tysięcy? Bo trochę się gubię 🙆

2000 zł dostał od fundacji ( do wykorzystania fakturami na ich koncie), do tego 1200 zł cegiełki na niego uzbierane przed bazarkiem na konto fundacji. No i jeszcze bedzie bazarek - moje fanty i fanty od darczyńców, które Eva wystawiła. Ja mam zamówienia na 40 owieczek. Tak więc chłopak zaczyna z niezłym posagiem 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2024 o 23:02, agat21 napisał:

O rany! To naprawdę niesamowite że tak dobry finansowy początek ma psina! 😃 Ogromne dzięki dla fundacji i dla Ciebie za czas i pracę nad mydełkami 💕💚💙🩵🐑🐑🐑

Teraz robię zawieszki, bo skończył mi się gaz i nie mam jak robić mydeł 😉  Musze ogarnać się z mydłami jak najszybciej, żeby powysyłać owieczki, bo ludzie chcą do prezentów na święta dodawać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2024 o 23:50, Jaaga napisał:

Wyjechał już dziś 🙂 Ola nie odzywała się, bo  kobieta nie odebrała 4 psów. Ludzie sa tragiczni :(

O ludzieeeeee, i co się z nimi stało?

Link to comment
Share on other sites

Nie do wiary, że można tak pogrywać sobie życiem innych istot. Zależnych od człowieka i przez niego skrzywdzonych. 

Dobrze, że psiulek w drodze. Oby podróż zniósł jak najlepiej. Dziś będzie miał już też imię 🙂

Link to comment
Share on other sites

To nie koniec komplikacji. Dostałam własnie informację od Mariny, że Tanya pomyliła psy. Do nas jedzie inny.

Nie wiem, jak mogła być taka głupia. mieszkali razem. wyjechał wczoraj rano. Mam 19 szczeniąt i mnóstwo pracy. Wczoraj nie poszłam do tej części schroniska. Poszedłem dzisiaj i dostałem zawału serca. on jest bardzo stary. ten sam rozmiar

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z agat21. Nie mamy jak wrócić tego staruszka. Zobaczymy jaki on jest. Trzeba mu będzie szukać miejsca. Mam nadzieję, że jak przy Dylanie, kóry przyjechał zamiast innego psa, to tu też deklarowicze nie wycofają się z pomocy. Liczę na to, ze "naszemu" uda sie jak najszybciej pomóc.

Pierwszy raz jestesmy w takiej sytuacji. Naprawde nie wiem, co robić. Niby nic nie dzieje się bez powodu, ale to naprawdę szokująca pomyłka. A tamten biedak, który tak wzruszył ludzi, został w schronisku.

Muszę dać Evie znać. Pieniędzy od "Oczusia" nie mozemy ruszyć, bo ludzie wpłacili je konkretnie dla niego. tam już wszyscy czekają na przyjazd psa , informacje i pierwsze zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie jest podobny. Naprawde nie wiem, jak moglo dojść do takiej pomyski. Marina napisała, że przywiezie tego bez oka na koniec miesiaca, ale nie ma i nie bedzie deklaracji na dwa stare psy :

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2024 o 13:08, Jaaga napisał:

Nie miałem zamiaru go nigdzie wysyłać, bo jest bardzo stary. jest cichy. nie szczeka. nie komunikuje się z nikim. cały czas śpi

Czy biedak przetrzyma trudy tak dalekiej podróży?  😞  

Link to comment
Share on other sites

Stało się i w tej sytuacji trzeba pomóc temu, któremu przyjedzie. Zobaczyć jaki jest, w jakim jest stanie. Miejmy nadzieję, że podróż nie wpłynie na niego źle.

Na razie ogromna prośba do deklarowiczów: czy możemy skorzystać z pieniędzy deklarowanych na psiaka bez oka żeby zająć się tym biedakiem? Jesteśmy praktycznie bez wyjścia. Nie mamy na niego żadnych środków.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2024 o 13:33, agat21 napisał:

Stało się i w tej sytuacji trzeba pomóc temu, któremu przyjedzie. Zobaczyć jaki jest, w jakim jest stanie. Miejmy nadzieję, że podróż nie wpłynie na niego źle.

Na razie ogromna prośba do deklarowiczów: czy możemy skorzystać z pieniędzy deklarowanych na psiaka bez oka żeby zająć się tym biedakiem? Jesteśmy praktycznie bez wyjścia. Nie mamy na niego żadnych środków.

Własnie dostałam odpowiedź od Evy, że z tych 2000 zł, jakie fundacja przekazała, możemy korzystac dla tego biedaka na weta. On też musi miec tak samo wszystko zrobione na początek. No i stawy trzeba chyba też wesprzeć jakoś, skoro prawie nie chodzi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2024 o 13:39, Jaaga napisał:

Własnie dostałam odpowiedź od Evy, że z tych 2000 zł, jakie fundacja przekazała, możemy korzystac dla tego biedaka na weta. On też musi miec tak samo wszystko zrobione na początek. No i stawy trzeba chyba też wesprzeć jakoś, skoro prawie nie chodzi. 

Ratuje nas! Ogromne dzięki! Na pewno na początek trzeba będzie gruntownie psiaka przebadać i sprawdzić stan jego zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 15.03.2024 o 13:33, agat21 napisał:

...

Na razie ogromna prośba do deklarowiczów: czy możemy skorzystać z pieniędzy deklarowanych na psiaka bez oka żeby zająć się tym biedakiem? Jesteśmy praktycznie bez wyjścia. Nie mamy na niego żadnych środków.

Moją deklarację od znajomej Agnieszki możesz wykorzystać dla tego biedaka. 
Jeszcze nie wpłaciłam, na czyje konto będą zbierane wpłaty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...