Jump to content
Dogomania

Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.


Recommended Posts

Dnia 11.11.2023 o 06:51, Gabi79 napisał:

Bardzo Was przepraszam za nieobecność, dopadły mnie problemy zdrowotne

Teraz po zabiegu i pobycie w szpitalu dochodzę do siebie.

 

Dnia 11.11.2023 o 07:03, Gabi79 napisał:

Dziękuję Moli@, przyda się, najgorsze chyba jest teraz czekanie 3  tyg. na wyniki badań.

Ale musi być dobrze, to sobie powtarzam

Gabrysiu, zdrówka życzę, dbaj o siebie, wszystko będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2023 o 20:48, Tola napisał:

Tolu, powyrozniaj te ogłoszenia. Gabi ma sporo zebranych środków, a bez wyróżnień nikt jej nie wypatrzy po kilku dniach od dodania ogłoszeń. 

Link to comment
Share on other sites

Tola do mnie dzwoniła i opowiedziała o rodzinie, która chce adoptować Gabi. Dziewczyny są jak najbardziej ZA. Tzn. Tola i Jaaga, które rozmawiały z Państwem i anecik, która była na wizycie.  😃😃😃. Zatem Gabunia już się pakuję. Ogromnie się cieszę 👍👍👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gabi będzie miała spokojny dom, jaki do niej pasuje. Państwo oboje już nie mogą się doczekać swojej dziewczynki. Andrzej jedzie sprawdzić dom dla kotki Lentilki w Chorzowie i zawieźć Artura do Katowic, więc przy okazji zabierze Gabi, żeby państwo nie musieli tu specjalnie jechać, skoro będzie w okolicy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety, to niesamowite wręcz. Taki fajny psiak. Ciągle podpytuję Tolę czy ktoś dzwonił, ale nawet jeśli, to i tak nie ma szczęścia do zainteresowanych nim. Jutro pewnie przeżyje rozstanie z mamą, podobnie jak było z siostrą. Na szczęście ma jeszcze Malinkę. 

Link to comment
Share on other sites

Gabi przekazana 🙂 Juz dziewczynka na rękach u nowej Pańci urzęduje.

Tola przy przyjeździe rodzinki dała kompleciki szelek, ale te większe przekazałam szczeniakom, bo do wyjazdu znacznie urosły. Jednak udało mi się znaleźć dobre i dopasowane szelki, to dałam dla bezpieczeństwa, bo zawsze pewniej, niz na obroży. Dałam też opisany breloczek do kluczy jako początkową adresatkę. Wszystko na razie przebiegło dobrze.  

Trzymam kciuki za aklimatyzację.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2023 o 18:41, Jaaga napisał:

Pewnie Tola wszystko opisze, bo dziś była wizyta PA dla Gabi i jutro Andrzej zawozi Gabi do nowego domu 🙂

 

 

Dnia 23.11.2023 o 18:43, Poker napisał:

Świetnie, ciekawe co za domek trafił się Gabusi.

 

Dnia 23.11.2023 o 18:49, Onaa napisał:

Ojej, ale wieści:).

 

Dnia 23.11.2023 o 20:07, Gabi79 napisał:

Tola do mnie dzwoniła i opowiedziała o rodzinie, która chce adoptować Gabi. Dziewczyny są jak najbardziej ZA. Tzn. Tola i Jaaga, które rozmawiały z Państwem i anecik, która była na wizycie.  😃😃😃. Zatem Gabunia już się pakuję. Ogromnie się cieszę 👍👍👍

 

Dnia 23.11.2023 o 20:16, Ewa Marta napisał:

Ale wieści 😀♥️

 

Dnia 23.11.2023 o 22:22, Isiak napisał:

Superowa wiadomość!

 

Dnia 23.11.2023 o 23:32, Jaaga napisał:

Gabi będzie miała spokojny dom, jaki do niej pasuje. Państwo oboje już nie mogą się doczekać swojej dziewczynki. Andrzej jedzie sprawdzić dom dla kotki Lentilki w Chorzowie i zawieźć Artura do Katowic, więc przy okazji zabierze Gabi, żeby państwo nie musieli tu specjalnie jechać, skoro będzie w okolicy.

Wszystko to najwspanialsza prawda - w ubiegłym tyg. zadzwonił pan z Siemianowic - właśnie pożegnali z żoną  swojego psiego staruszka i chcą dać dom kolejnemu bezdomniakowi - bardzo spodobała im się Gabi🙂 Wypełnili ankietę, wizytę zgodziła się zrobić anecik - pięknie dziękujemy ❤️🌹❤️ Anetce rodzina podobała się no i sunia dzisiaj pojechala🙂Zamieszka w bloku, obok jest park,więc miejsce do spacerów zapewnione.  Córka państwa też ma suczkę, może więc Gabi zyska jeszcze przyjaciółkę.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.11.2023 o 10:54, Jaaga napisał:

Gabi przekazana 🙂 Juz dziewczynka na rękach u nowej Pańci urzęduje.

Tola przy przyjeździe rodzinki dała kompleciki szelek, ale te większe przekazałam szczeniakom, bo do wyjazdu znacznie urosły. Jednak udało mi się znaleźć dobre i dopasowane szelki, to dałam dla bezpieczeństwa, bo zawsze pewniej, niz na obroży. Dałam też opisany breloczek do kluczy jako początkową adresatkę. Wszystko na razie przebiegło dobrze.  

Trzymam kciuki za aklimatyzację.

Kochana sunieczka, oby już zawsze była szczęśliwa.

Dziękuję z całego serca wszystkim, dzięki którym Gabunia dostała szansę na nowe, szczęśliwe życie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...