Jump to content
Dogomania

~DO zamknięcie. Starsza chora suczka - nie daliśmy rady...!


malagos

Recommended Posts

Dnia 9.02.2023 o 09:47, malagos napisał:

Misia bardzo przeżywa zabiegi lecznicze, bo nie umie/nie chce wejść do gabinetu. A jak już ją wciągniemy (za ciężka, by wziąć na ręce i nosić...) to leży plackiem na podłodze. Ale z dnia na dzień jakby lepiej to znosiła. Zmiany nadal widoczne, a są nawet na łapce.  Leki podajemy zgodnie z zaleceniami  dr Magdy. Wyniki krwi ma dobre, nie ma się do czego przyczepić. Dziś podamy na skórę dwie ampułki Sebo-stop, za kolejny tydzień ostatnią. O kąpieli nawet nie ma mowy, za zimno.

20230205_123247.jpg

20230205_122233.jpg

20230205_122301.jpg

20230205_123131.jpg

                                            💓💓 🍀🍀💓💓

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 14:40, agat21 napisał:

Coraz ładniejsza. I zdjęcia piękne. Jeśli ktoś lubi takie szorściaki, to może się zakochać. Oby z ogłoszeń jakiś dom fajny się odezwał 🙂👍

Nadal szukam osoby, która przejmie ode mnie Misię i jej leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam do mojego ulubionego internetowego sklepu - Zooplusa - wszystka karma w puszkach Dolina Noteci wyprzedana, kliknęłam w "powiadom mnie o dostępności". Czyli w górę pójdzie cena! Zamówiłam, bo były w promocji, puszki Lukullusa (miałam poprzednio od Agat21 dla Aresa, bardzo dobry skład!). 18 puszek x 400g oraz 20 saszetek po 500 g Doliny Noteci.

Zapłaciłam...  349,37 zł....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2023 o 12:34, malagos napisał:

Zajrzałam do mojego ulubionego internetowego sklepu - Zooplusa - wszystka karma w puszkach Dolina Noteci wyprzedana, kliknęłam w "powiadom mnie o dostępności". Czyli w górę pójdzie cena! Zamówiłam, bo były w promocji, puszki Lukullusa (miałam poprzednio od Agat21 dla Aresa, bardzo dobry skład!). 18 puszek x 400g oraz 20 saszetek po 500 g Doliny Noteci.

Zapłaciłam...  349,37 zł....

Z tym Zooplus różnie. Naszej karmy nie było, potem się pojawiła nagle, za pół godziny dosłownie cena podskoczyła, potem znów nie było, a teraz jest w normalnej cenie. Znaczy takiej sprzed zawirowania. A zawirowanie trwało chyba tydzień, może dwa.

Link to comment
Share on other sites

Polecam puszki Rafi bezzbożowe, z czarnymi etykietkami. Sprzedawane jako mix 8 smaków. Bez porównania z Rocco czy lucullusem. 24 szt. 800g srednio za 152 zł na allegro. nie kupuję już innych, choc wczesniej tez kupowałam puszki w zooplusie. Teraz tam kupuję jedynie hypoalergiczne z kangurem i też dla alegików dietę z puriny w puszkach. 

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2023 o 14:40, agat21 napisał:

Coraz ładniejsza. I zdjęcia piękne. Jeśli ktoś lubi takie szorściaki, to może się zakochać. Oby z ogłoszeń jakiś dom fajny się odezwał 🙂👍

Śliczna jest, podobna do mojej "najnowszej" Abi, tylko moja malutka. Wyślę zdjęcia koleżance, która miała dawno temu podobną sunię. Wprawdzie ma teraz 3 psy, ale może pomoże w szukaniu domku dla suni podobnej do jej Pusi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.02.2023 o 13:53, rozi napisał:

Z tym Zooplus różnie. Naszej karmy nie było, potem się pojawiła nagle, za pół godziny dosłownie cena podskoczyła, potem znów nie było, a teraz jest w normalnej cenie. Znaczy takiej sprzed zawirowania. A zawirowanie trwało chyba tydzień, może dwa.

"Zawirowania" jak z węglem... ponieważ nie mam czasu ( i siły) na zdobycie "gminnego" tańszego , kupiłam "normalnie" po cenie bez obniżek...w listopadzie i grudniu po tonie węgla za 3.800złotych/tona 😞 ten sam węgiel, ten sam skład opału... ostatni zakup w cenie 2.550 złotych ( "gminny" z listy po 2.000 ale znów w kolejce na szarym końcu jestem, więc sie nie załapię). 

Zarówno w przypadku węgla, jak i w przypadku karmy widać to, o czym wszyscy wiemy i na co nie mamy wpływu... bo niby jak? Bojkotować? Nie kupować? Psy u mnie albo by zamarzły, albo z głodu umarły.... 

Za dwupak karmy Brit Care jeszcze niedawno płaciłam 246 złotych, teraz 388 😞 😞 karma ta sama i sklep ten sam....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...