Jump to content
Dogomania

Zakończony. Zapraszam na moje urodziny :)


Tianku

Recommended Posts

Kochani @guccio @agat21  @Jo37 @Nesiowata @Poker @Tola @malagos @bakusiowa @Nadziejka @dwbem @uxmal @ona03

tak jak obiecałam mam dla Was niespodziankę 🙂

wśród wszystkich osób które złożyły mi życzenia urodzinowe zrobiłam losowanie niespodzianki 🙂

(mam nadzieję że nie zrobiłam wtopy i nikogo nie pominęłam 😮)

musicie mi uwierzyć na słowo że losowanie było uczciwe 🙂

 

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

 

losowanie wygrała @bakusiowa 🙂 gratuluję 🙂  

w ramach nagrody mam dla Ciebie do wyboru jedną z trzech pozycji 🙂

1. Książka Natura 2000 na Podkarpaciu wydana przez RDOŚ w Rzeszowie - opisy i informacje ze zdjęciami wszystkich obszarów Natura 2000 w woj. podkarpackim

Może być zdjęciem przedstawiającym książka, na świeżym powietrzu i tekst Może być zdjęciem przedstawiającym ptak brodzący i przyroda

lub

2. książeczka "Poezja pięciu parków" Tom II - zbiór wierszy przyrodniczych (dzieci i dorośli) jakie brały udział w konkursach organizowanych przez Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym książka, drzewo, na świeżym powietrzu i tekst „Poezja pięciu parków Tom I| PARKOY KRAJOBRAZOWYCH WPRZEMYŚLU” Brak dostępnego opisu zdjęcia.

lub

3. papierowa mapa obszarów Natura 2000 w całej Polsce

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu, drzewo i tekst „Polska skala 1:750000 750 NATURA 2000 NATURA 2000”Może być zdjęciem przedstawiającym mapa

 

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszytskie wpłaty tutaj i na zrzutce 🙂 to były naprawdę miłe urodziny 🙂

no i na koniec oto moja nowa cyfra z przodu 🙂

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • Tianku changed the title to Rozliczam.... Zapraszam na moje urodziny :)
Dnia 2.01.2023 o 08:51, Tianku napisał:

Kochani @guccio @agat21  @Jo37 @Nesiowata @Poker @Tola @malagos @bakusiowa @Nadziejka @dwbem @uxmal @ona03

tak jak obiecałam mam dla Was niespodziankę 🙂

wśród wszystkich osób które złożyły mi życzenia urodzinowe zrobiłam losowanie niespodzianki 🙂

(mam nadzieję że nie zrobiłam wtopy i nikogo nie pominęłam 😮)

musicie mi uwierzyć na słowo że losowanie było uczciwe 🙂

 

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

 

losowanie wygrała @bakusiowa 🙂 gratuluję 🙂  

w ramach nagrody mam dla Ciebie do wyboru jedną z trzech pozycji 🙂

1. Książka Natura 2000 na Podkarpaciu wydana przez RDOŚ w Rzeszowie - opisy i informacje ze zdjęciami wszystkich obszarów Natura 2000 w woj. podkarpackim

Może być zdjęciem przedstawiającym książka, na świeżym powietrzu i tekst Może być zdjęciem przedstawiającym ptak brodzący i przyroda

lub

2. książeczka "Poezja pięciu parków" Tom II - zbiór wierszy przyrodniczych (dzieci i dorośli) jakie brały udział w konkursach organizowanych przez Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym książka, drzewo, na świeżym powietrzu i tekst „Poezja pięciu parków Tom I| PARKOY KRAJOBRAZOWYCH WPRZEMYŚLU” Brak dostępnego opisu zdjęcia.

lub

3. papierowa mapa obszarów Natura 2000 w całej Polsce

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu, drzewo i tekst „Polska skala 1:750000 750 NATURA 2000 NATURA 2000”Może być zdjęciem przedstawiającym mapa

 

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszytskie wpłaty tutaj i na zrzutce 🙂 to były naprawdę miłe urodziny 🙂

no i na koniec oto moja nowa cyfra z przodu 🙂

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku

Ewidentnie pomyliłaś tę pierwszą cyfrę! Nikt Ci nie uwierzy 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2023 o 14:52, bakusiowa napisał:

Przelew zrobiony. Bardzo się cieszę że wylosowałam nagrodę. Gdybym miała wybrać to byłaby poz.1. Jednak przekazuję nagrodę na następny bazarek.

może być też nagrodą w kolejnym bazarku cegiełkowym dla Szczebrzeszyniaków

proszę przypomnij mi jak ruszy kolejny 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tianku changed the title to Zakończony. Zapraszam na moje urodziny :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...