Jump to content
Dogomania

JUŻ W DS!!! Isia - urocza, śliczna, proludzka, grzeczna, młoda, nieduża... co jest w takim razie nie tak? Wisi na łańcuchu przy budzie - trzeba go zdjąć i znaleźć jej kochającą Rodzinę.


Recommended Posts

Pies i suczka trafiły razem do przytuliska, dlatego sa tak zżyte z sobą. Jest mlodziutki, mily choc nieśmiały. Jest możliwa kastracja na miejscu, ale Marta Alicja odradza,  napisze oględnie ze względu na podejście i jakość.  Skoro są z jednego miejsca, to jesli chcecie, może szukać im czegoś razem? Ja niestety nie mam miejsca dla niego. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie kierowałabym się tym, żeby koniecznie szły razem. Dla jednego trudno znaleźć miejsce w hoteliku czy DT, a co dopiero dwójce.

Dziś zrobię ogłoszenie na Wrocław na OLX. A któraś z Was może na Katowice, Kraków czy Opole. I wyróżniajcie na 7 dni, zwrócę kasę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 21:59, Alaskan malamutte napisał:

Jest miejsce dla obu psiaczków w hoteliku "U psiej mamy" Tola rozmawiała z p. Edytą.  

O szczegółach, co do płatności i umów napisze Tola

Ale super wiadomość! 😃 Jak dobrze, że psiaczki nadal będą razem! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2022 o 21:59, Alaskan malamutte napisał:

Jest miejsce dla obu psiaczków w hoteliku "U psiej mamy" Tola rozmawiała z p. Edytą.  

O szczegółach, co do płatności i umów napisze Tola

Rozmawiałam dzisiaj z p. Edytą i faktycznie jest miejsce dla psów, koszt to 500 zł z karmą. To jest ten hotelik, w którym był Max od Alaskan i który musiał opuścić, ale była i moja Sara i nic złego się nie zadziało, prawdopodobnie dlatego, że nie sprawiała problemów. Obie z Alaskan tam byłyśmy i nie mamy zastrzeżeń do warunków.  Myślę, że gdyby nie było innej opcji można skorzystać z tej, przynajmniej na teraz. Do p. Edyty można zadzwonić, omówić warunki, psy widziała, bo wysłałam filmik; wiem, że bardzo lubi szorstkie psy. Trzeba byłoby jednak wyjaśnić sprawę cieczki, bo problem z jedną z suczek był podobno właśnie z tego powodu....https://m.facebook.com/people/Psia-Rodzina-hotel-dla-psów-u-psiej-mamy/100065051029810/

Link to comment
Share on other sites

Czyli pojechaliby oboje za 500 zł za każde?

Czy można liczyć na zdjęcia i  porządne informacje o psach?

Czy będzie podpisana umowa z hotelikiem i czy przez ZEA?

Jak z płatnością? Czy miałabym bezpośrednio płacić za mojego piesia czy przelewać kasę na ZEA ?

Pytam, bo chcę mieć jasną sytuację, ponieważ nie znam tej pani.

Ja mojego nazwałam Beżo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.11.2022 o 07:39, Sowa napisał:

Sunia niedawno miała cieczkę i ciągły kontakt z psami. No to czy nie jest konieczna na już sterylka aborcyjna?

Jeśli rzeczywiście miała już cieczkę, to będziemy szybko umawiać sterylkę. Chcemy generalnie szybko ją wysterylizować i zacząć ogłaszać, bo raczej szybko znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

 A ja trochę się obawiam tego, że psy będą razem - chyba że zakłada się, że zostaną w hoteliku tak długo, póki nie znajdzie się ktoś, kto da ten sam dom dla obu zwierzaków. O to może być trudniej, a psom, im dłużej są razem, może być trudniejsze późniejsze rozstanie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 08:56, Jaaga napisał:

Podobno macie już miejsce dla obu piesków i sunia do nas nie przyjeżdża.  Dobrze się składa, bo mam Greya w domu. Teraz na spokojnie chłopak może dochodzić do siebie, a para z łańcucha ma gdzie jechać 🙂

Mamy miejsce. Musimy zaczekać na działanie szczepionki i po 11.11 psiaki pojadą do Anecik.

Szukamy transportu, który nas nie zrujnuje, bo dla dwóch psiaków to już jest problem. To w sumie w obie strony 800 km 😞

 

Dnia 4.11.2022 o 09:38, Sowa napisał:

 A ja trochę się obawiam tego, że psy będą razem - chyba że zakłada się, że zostaną w hoteliku tak długo, póki nie znajdzie się ktoś, kto da ten sam dom dla obu zwierzaków. O to może być trudniej, a psom, im dłużej są razem, może być trudniejsze późniejsze rozstanie.

Psiaki w hotelu będą rozdzielone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2022 o 14:11, Poker napisał:

Założyłam wątek Beżo

https://www.dogomania.com/forum/topic/357969-beżo-pies-z-lańcucha-czy-uda-mu-się-pomóc/#comment-17933764

Chętnie bym robiła mu ogłoszenia już.

Czy sunia i on naprawdę muszą iść do wspólnego domu?  Może zróbmy im ogłoszenia wspólne i osobne, zobaczymy co się zadzieje.

Nie muszą iść razem. Ja bym robiła osobne i można nadmienić w ogłoszeniu, że mają swojego bliskiego przyjaciela w hotelu. Oczywiście byłoby fantastycznie, gdyby mogły iść razem do domu, ale bądźmy realistkami, Zobaczymy zresztą w hotelu jak zareagują na rozłąkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...