Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaki z lasu. Blaki w DS, LUKI zostaje z nami !!!!


Recommended Posts

Dnia 20.07.2022 o 09:15, Mazowszanka13 napisał:

 

Jak miałam 6-7 lat to dzwoniło się do pana Zająca w ramach zabawy, ale w wieku 16 lat (tak się przedstawił) to chyba za późno.

My do pani Łabędź, czy już zniosła jajko... ale rzeczywiście to było 1 pierwszej klasie.... 

Dziś się widzimy - szczepienie psiaczków 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.07.2022 o 23:37, Mazowszanka13 napisał:

Maluchy chłodzą się na zimnych kafelkach.Na podłodze lub....na dolnej półce w szafce.

To dobrze, że mają gdzie się ochłodzić. U nas w domu temperatura przestała być znośna. Zwierzaki leżą jak zezwłoki. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.07.2022 o 23:44, Poker napisał:

Brzusio do całowania tylko siusiak trochę przeszkadza 🙂

 

Dnia 24.07.2022 o 09:25, Mazowszanka13 napisał:

Dlatego zdecydowanie wolę suczki.

Ja też zdecydowanie wolę brzusie sunieczkowe :) a te pieskowe "koryguję" szybko o 1 "element" 😉😉 kastruję "bez litości", jak to współczując pieskom komentuje mój mąż :) :)

Psiaczki cudne i słodkie, chciałoby się przytulić a nawet adoptować....ale u mnie wizyta wypadłaby baaaardzo negatywnie 😉 :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 09:31, Mazowszanka13 napisał:

U mnie jak najbardziej pozytywnie, ale co z tego ?

Ja z trzynastoma psami wyszłabym na "zbieraczkę" 😉😉 

Ileż psiaków oddawałam ze ściśniętym sercem, ocierając łzy..... ale one teraz szczęśliwe dzięki tym moim łzom.... po to tu jesteśmy, nie dla nas śliczne, kudłate szczeniaki, nam "przysługują" te stare, chore, nieadopcyjne.... i dobrze! ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 09:36, mari23 napisał:

Ja z trzynastoma psami wyszłabym na "zbieraczkę" 😉😉 

Ileż psiaków oddawałam ze ściśniętym sercem, ocierając łzy..... ale one teraz szczęśliwe dzięki tym moim łzom.... po to tu jesteśmy, nie dla nas śliczne, kudłate szczeniaki, nam "przysługują" te stare, chore, nieadopcyjne.... i dobrze! ❤️ 

Ja w mieście wyglądałam na zbieraczkę, bo miałam trzy. O ile dwójka coraz częściej się zdarza, to już trójka bardzo rzadko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...