Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaki z lasu. Blaki w DS, LUKI zostaje z nami !!!!


Recommended Posts

Tysiaku, jak będziesz podmieniać mj nr tel na Mazowszankowy, to daj im już wiek 9 tygodni, i że są pod Przasnyszem, nie w Makowie Maz.

Miałam głupi telefon (zdziwiłam się, skąd mój numer, skoro w swoich ogłoszeniach zmieniałam na Mazowszankowy), dzieciaki się wygłupiały. Aż opieprzyłam za takie żarty.

Na pw podaję Ci  nr Mazowszanki

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Tyska) i dzięki malagos:) Kiedy wyróżnić ?

Zdaję sobie sprawę, że zdjęcia mało eksportowe, ale obiekty są trudne do uchwycenia. Chyba, ze leżą, ale wtedy wygladaja jak dwa trupki.

A co do głupich telefonów, to jest to chyba wpisane w ogłaszanie, nie do uniknięcia.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.07.2022 o 15:56, Mazowszanka13 napisał:

Pytam dlatego, ze chyba na poczatku z automatu ogłoszenie jest u góry. A może sie myle.

Jest, ale to chwilę tylko. Na Warszawę codziennie są dodawane nowe ogłoszenia o te zrobione wcześniej spadają. 

Link to comment
Share on other sites

Maluchy rosną jak na drożdzach (mają apetyt). Jak jedzą to zamaszyscie merdaja ogankami.

Gorzka czekolada, jak ładnie okresliła go Tyśka) ma aksamitna sierść, jest nieco drobniejszy od brata. Za to jest żywszy i bardziej rozrabia.

Zachwyca mnie jak dyskretnie załatwiaja swoje potrzeby. Zawsze udaja się "na stronę". Nawet na siku. A kupciają chyba równoczesnie, bo kupki wystepuję parami.

Zaliczyłam już głupi sms (czy aktualne ?) oraz głupi telefon (Pan chyba chciał mnie poderwać w ciemno).

Teraz czas na poważne telefony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...