Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaki z lasu. Blaki w DS, LUKI zostaje z nami !!!!


Recommended Posts

  • Mazowszanka13 changed the title to Luki i Blaki, dwa szczeniaki z lasu u mnie w bdt.

Nadałam chłopakom imiona. Jeden to Luki (nie mylić z Lucky), bo przypomina naszą zmarłą Lukę, a drugi to Blaki. Muszę ich pochwalić, bo rzeczywiście nie gryzą.

A na dodatek robią kupki w ustronnym miejscu, zawsze tym samym, więc łatwo je sprzątnąć. Z sikaniem różnie bywa, czasami robią na werandzie lub w sionce na kafelkach, ale jak z nimi wychodzę na trawkę to zawsze jest sik.

Link to comment
Share on other sites

Cudne są!

Miałam dzis w ich sprawie 2 telefony. Jeden, to pan sympatyczny miło się rozmawiało, ale... dziecko 6 lat, które raczej boi się psów, i partnerka pana, którą ma zamiar dopiero przekonywać do posiadanie psa. Plus taki, że na wakacje pan ma pracę zdalną, a panie na zmiany, szczeniak by miał opiekę. Ma jeszcze się odezwać.

Drugi telefon, starsza pani (wg mnie to nawet bardzo wiekowa), która po śmierci dwóch stareńkich yorków szuka następcy. Ma być malutki, do 5 kg. Pani bardzo cierpiąca po odejściu psich przyjaciół, i samotna... Wprawdzie obiecała pomoc sąsiadka - psiara, ale ...  I jak w kulturalny sposób odmówić starszej osobie szczeniaka? Przeważyło moje zdanie, ze te nasze psiaki wyrosną na średnie psy.

Czekamy na inne propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.06.2022 o 14:42, malagos napisał:

Cudne są!

Miałam dzis w ich sprawie 2 telefony. Jeden, to pan sympatyczny miło się rozmawiało, ale... dziecko 6 lat, które raczej boi się psów, i partnerka pana, którą ma zamiar dopiero przekonywać do posiadanie psa. Plus taki, że na wakacje pan ma pracę zdalną, a panie na zmiany, szczeniak by miał opiekę. Ma jeszcze się odezwać.

Drugi telefon, starsza pani (wg mnie to nawet bardzo wiekowa), która po śmierci dwóch stareńkich yorków szuka następcy. Ma być malutki, do 5 kg. Pani bardzo cierpiąca po odejściu psich przyjaciół, i samotna... Wprawdzie obiecała pomoc sąsiadka - psiara, ale ...  I jak w kulturalny sposób odmówić starszej osobie szczeniaka? Przeważyło moje zdanie, ze te nasze psiaki wyrosną na średnie psy.

Czekamy na inne propozycje.

Jesli masz do starszej pani telefon i jestes w stanie tak mniej więcej ocenić Pani wiek, to prześlij do mnie. Na pewno znajde jej starszego yorka, gdyby taki wchodził w grę zamiast szczeniaka.  Niestety,  ostatnio nagminne są telefony ludzi 70+ o szczeniaki. Totalny brak wyobraźni i empatii dla zwierzaka.

Czarny szczeniorek mnie zachwyca. Tak samo, tylko w powiększeniu wyglądał nasz Ciapciak, kiedy przyjechal do nas z siostrą na DT. Ona mniejsza pojechała, a jego nikt nie chciał. Na szczęście, bo zyskaliśmy wspaniałego przyjaciela. 

Zdjecia maluchów sa cudne. Miały niesamowite szczęście. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2022 o 12:12, Jaaga napisał:

Jesli masz do starszej pani telefon i jestes w stanie tak mniej więcej ocenić Pani wiek, to prześlij do mnie. Na pewno znajde jej starszego yorka, gdyby taki wchodził w grę zamiast szczeniaka.

 

Nie mam jak zweryfikować tej pani - ona nie korzysta z komputera, ledwo ogarnia telefon komórkowy (tak mi powiedziała, bo proponowałam, by poszperała na fb). Numer do mnie podała jej sąsiadka, a nawet nie spojrzały, gdzie są mauchy, ze trzeba po nie przyjechać...

A tak poza tematem - o 15.00 urodziła się nasza druga wnuczka, Hanusia 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.06.2022 o 20:31, Poker napisał:

Gratulacje! I jeszcze ma moje ulubione imię. Od tego samego syna?

Nie, u starszego syna Laurka ma 8,5 miesiąca, a Haneczka urodziła się u młodszego.

Taka sprawa - nie kasuję ogłoszeń szczeniaków, które zrobiłam wcześniej, ale już nie wyróżnię ich ponownie. Nie będę dostępna przez 8 dni (wyjazd), a nie da się zmienić adresu e-mail. Czyli nowych też nie zrobię, z nowymi zdjęciami od Mazowszanki i nowym tekstem, bo szkoda, by wpisy na olx nie były odczytane. 

Kto zrobi ogłoszenia? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...