Jump to content
Dogomania

Dwa szczeniaki z lasu. Blaki w DS, LUKI zostaje z nami !!!!


Recommended Posts

Pogoda zdecydowanie antypsia. Lało przez cały dzień. Maluchy wyraźnie znudzone rozrabiają jak pijane zające. Modlę się, aby choć jeden poszedł do domu, bo tak wzajemnie się nakręcają. Wskoczyły na stół, "zjadły" jedną obrożę i będzie problem ze spacerami. Poza tym gryzą co się da. Aż strach wydawać je ludziom do mieszkań w blokach.

Wiem, że z tego wyrosną, ale to trochę potrwa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2022 o 17:25, Mazowszanka13 napisał:

Telefon spod Warszawy (Stare czy Nowe Babice). Nawet nie wiadomo jak zrobić wizytę. Pan chce Blakiego do domu, dla dzieci. Dwa psy są na podwórzu. Pewnie jak się znudzi to do nich dołączy.

Czy ja jestem zbyt wybredna czy Maluchy mają pecha ?

Nie jesteś wybredna tylko normalna. Kto dałby psa "dla dzieci"? Mam wrażenie, że trudniejszy czas nastał na adopcje przez tę chorą drożyznę. Pies zaczyna być luksusem. 😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 08:45, agat21 napisał:

Nie jesteś wybredna tylko normalna. Kto dałby psa "dla dzieci"? Mam wrażenie, że trudniejszy czas nastał na adopcje przez tę chorą drożyznę. Pies zaczyna być luksusem. 😕

Tego się obawiam. Karmienie byle czym i nieczęste wizyty u weta.

Dziś lepiej. Udało się wyjść na spacer. Korzystając z pogody powtórzę to jeszcze wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Nie miałabym nic przeciwko, aby pies był luksusem, przywilejem a nie obowiązkiem. Byleby tylko opiekunami psów (czy kotow) byli ludzie odpowiedzialni. Ostatnio jest zastój z adopcjami, ogłaszam parę szczeniąt i ładnych, młodych adopcyjnych psów i zupełna cisza, a jak już się odzywają to jacyś smieszni ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 16:54, Tyśka) napisał:

Rozumiem Cię- ja dlatego na razie nie mam na siebie bezdomniaka. Chce odpocząć od głupich zapytań.

Widzę, że olx dał mi promocję 60% na promowanie ogłoszeń, a dzisiaj ostatni dzień promowania chłopaków. Może ktoś im kupi?

Ja im kupię, ale czy mogę zapłacić ja czy musisz Ty osobiście ? Wybacz głupie pytanie, ale nie wiem jak to działa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 19:55, Tyśka) napisał:

To nie problem 🙂 tylko widzę że olx szwankującego i niby dostalam rabat, a nalicza mi po normalnej cenie. Poczekam do jutra, może naprawią. 

W ostateczności zapłacę normalną cenę. Nie mam wyjścia, czas leci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 08:45, agat21 napisał:

Nie jesteś wybredna tylko normalna. Kto dałby psa "dla dzieci"? Mam wrażenie, że trudniejszy czas nastał na adopcje przez tę chorą drożyznę. Pies zaczyna być luksusem. 😕

Jeśli "wybredna", to BĄDŹ WYBREDNA !!! Wprawdzie nie szczeniaka, ale malutkiego, ślicznego pieska mam od miesiąca, oczywiście adopcja "dla dzieci" byłaby dawno, gdyby nie to, że "dla dzieci" to on już był przez 2 lata, a skończył na ulicy  ( bardzo ciągnie do dzieci i rozgląda się słysząc dzieci, pewnie szuka "swoich").

Zgadzam się, pies powinien być luksusem, czasem myślę, że powinno się uzyskać pozwolenie po badaniu psychologa. Ale cóż, rzeczywistość mamy inną, niektórym wydaje się, że to oni "laskę robią" adoptując bezdomnego kundelka 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 13:35, Mazowszanka13 napisał:

Lilek (tak !) próbuje dołączyć do bawiących się szczeniaków, ale nie bardzo wie co ma robić. Biedny pies pozbawiony dzieciństwa.

                                            ❤️🍀🍀❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...